Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gośka z lublina

JAKI WÓZEK POLECACIE

Polecane posty

Gość gośka z lublina

jestem w 8 m-cu ciazy, zaczynam rozgladac sie za wozkiem, jaki mozecie mi polecic?, cena do max 2500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babyactive_ballerina
Sporo kasy chcesz wydać na wózek... czyli chcesz nowy.. Polecam BABYAVTIVE BALLERINA Ja akurat mam model STYLE, z 2010 lub 2011 roku.. kupiłam używkę.. teraz są jakieś nowesze modele (coś na F), z elementami skórzanymi .. nie wiem.. Świetny wózek.. spora gondola z regulowanym oparciem, do spacerówki oddzielna budka, którą jak dziecko siedzi, a zacznie padać deszcz możńa całkowicie naciągnąć na nóżki dziecka, wózek na wahaczach, ale montowanych inaczej niż w tego typu wózkach.. Duży metalowy kosz, super pompowane koła, regulowana rączka (wiele pozycji). Wózek świetnie się sprawdza na nierównych chodnikach, drogach żużlowych, parkowych, leśnych i innych "koślawych". A jeżdżenie po równej powierzchni ehhh to już bajka. Wózek ma 4 koła tej samej wielkości, żadne tam skrętne, udziwnione.. a prowadzi się lekko i świetnie, łatwo się skręca (!!), nie mam problemów z manewrowaniem. Do tego w spacerówce podnóżek można dać nei tyko na płasko i w dół, ale też da się podciągnąć do góry i zahaczyć o pałąk. Do tego pokrowce na nóżki są ocieplane. Na prawdę super wózek.. polecam. (gdy koleżanka prowadziła swoje dziecko w larecie po kostce jej dziecko latało- tam nie ma amortyzacji z przodu, a moje w tym wózku delikatnie było bujane). Nowe można kupić w sklepach, na allegro.. są w zestawie bez fotelika (i te polecam, bo jednak fotelik powinien być jakiś z testów), jak i z fotelikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska z lublina
looknęłam na allegro, z wygladu calkiem fajny:) dzieki za opis wozka, moze ktos jeszcze mi cos poleci ps. nie chodzi oto, by miec wozek za 2500, tylko tyle mam luxnej kasy na wozek przeznaczonej, jak bedzie tanszy i dobry to ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babyactive_ballerina
Ja miałam najpierw inny wózek głęboki zwyczajny jakiś, tani... ale bardzo mi się spodobało zawieszenie (miałam na paskach), duży kosz na zakupy i porządne koła (akurat w głębokim miałam piankowe). Szukałam takiej spacerówki.. właśnie miękkiej, z dużymi kołami i metalowym koszem (sporo tam czasem ładuję ;p). niestety nie znalazłam... szukałam, szukałam w necie.. w końcu przeszłam własnie na wózki głęboko -spacerowe.. została mi do wyboru właśnie ballerina i roan marita.. ale ten drugi mi się nie podoba. aa ballerinę można kupić na zwykłych kołach i na retro (mnie się akurat to nie podoba). Mnie ostatecznie przekonał ten wpis: http://strefa-malucha.blogspot.com/2013/02/nasza-bryka.html Mam dokładnie taki sam wózek jak ta babeczka, w tych samych kolorach (już nowy nie do kupienia). Wcześniejsze wersje czyli zwykłą ballerina nie mają tyle udogodnień... a te najnowsze są z tymi elemantami skórkowymi.. aaa Jedyne co mi nie pasowało w tym wózku style to torba.. tak jak u autorki tego bloga.. więc dokupiłam większą z przegródkami. a w tych nowych modelach torby są jeszcze inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz 2500 zł to kup na allegro bugaboo cameleon używany. Miałam wózek jedo fyn i i parzył moją córkę. W gondoli była 5 razy, bo zawsze kończyło się to płaczem, w spacerówce kilka razy i też od razu był ryk. No po prostu masakra. W końcu zaczęłam się rozglądać za nowym wózkiem, bo spacery były niemożliwe. Kupiłam używany bugaboo i zrozumiałam dlaczego wszyscy go tak zachwalają. Jest lekki - z gondolą lub spacerówką waży 9 kg. Obawiałam się tych małych kół z przodu, ale nic bardziej mylnego, koła sprawdzają się niesamowicie, wózek jest super zwrotny. Składa się do małych rozmiarów. Wcześniej jadąc gdziekolwiek mogłam wziąć tylko stelarz i wpiąć fotelik samochodowy, a teraz w samochodzie mieści się stelarz, spacerówka i jeszcze zostaje wiele miejsca na zakupy (samochód hachtback). Kosz na zakupy mieści wszystko po prostu. Wcześniej mogłam tylko kilka rzeczy włożyć, a teraz mieści się nosidło ergonomiczne, kocyk, moskitiera, folia przeciwdeszczowa i spokojnie wejdą jeszcze zakupy (ze dwie butelki 2l i inne artykuły spożywcze). Jak nie pasują Ci koła małe, można dokupić i wymienić na koła większe pompowane. Jak Ci się znudzi kolor wózka można wymienić daszek na inny kolor. No i dziecku wygodnie w końcu! Moja mała od razu pokochała ten wózek i w końcu możemy normalnie wychodzić na spacery. Naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam maxi cosi mura, ja mam wersję 4 kołową, jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam w 100000% Mamba abc - super się sprawdził, zresztą mąż przed narodzinami dziecka, obleciał wszystkie sklepy, czytał wszystkie opinie, i ten wózek spełnia wszystkie wymogi. Ma dużą gondolę więc dziecko z niej "nie wyrośnie" polecam !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam navingtona cadeta- chciałam mieć lekki wózek z dużą gondolą dodatkowy plus to to, że składa się do małych rozmiarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgsdgsdgds
ja kupilam bexa bx4. moze ktos go uzytkuje? bo kupilam w ciemno a opinii o nim jest jak na lekarstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bebetto luka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dziś zamówiłam primo riko niestety nie znalazłam opinii o nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omninia
ja mam 3 dzieci i wszystkie jezdily Qunny speedy...jak dla mnie najlepszy...lekki zwrotny, mozna go latwo zlozyc...jak kiedys bede miala jeszcze dzieci to kupie zawsze Qunny, a jak nie to dla wnukow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wozki z amortyzatorami tylko z przodu lub z tylu są beznadziejne.. przed Tobą zima.. kup wózek na pompowanych dużych kołach, najlepiej takich, co się nie skręcają.. na paskach lub wahaczach. Nie będziesz miała problemu z jazdą po nierównych drogach, po śniegu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam gorąco symbio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja się zastanawiam nad Adbor S-LINE alminium jakoś mi się najbardziej podoba ale szukam o nim opinii;-) jest tani ale ja też nie patrze żeby był jakiejś znanej marki ma mi się podobać i ma być funkcjonalny wiadomo że każdy ma inny gust i każdemu coś innego się podoba ale z tych wszystkich najnowszych modeli jakoś mnie nie przekonują do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam joolz day :-) podobny do cameleona, ale wyzszy. duza gondola i wysoko spacerowka. minusem jest maly kosz, ale mozna dokypic xl shopping bag. kupilam uzywany zestaw 3w1, full wypas z wszystkimi akcesoriami, w idealnym stanie za 1800. też ma male kola z przodu ale prowadzu się jednym palcem :-) i super sklada do malego auta. fajnie amortyzuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilaria Esposito
Be Cool Bandit z gondolą Cocoon i fotelikiem Egg! Bardzo fajny wózek przypominający Concorda, produkowany jako budżetową marka grupy Jane. Jego drogim odpowiednikiem jest Nurse Bandit - również produkcji Jane. Be Cool jest produkcji hiszpańskiej. Stelaż i mechanizmy są identyczne jak w pozostałych wózkach Jane i Nurse, natomiast wygląd tapicerek jest bardziej uproszczony, dlatego wózek ma korzystniejszą cenę. W necie w Polsce jest drogi (około 2300 zł), ale w sklepie Toys R Us widziałam za ok 1800 na ekspozycji w kolorze Noisette. Przejechałam się nim po specjalnej ścierzce w sklpie która ma różne rodzaje podłoża, w tym kostkę, kocie łby, deski itd. i prowadzi się świetnie w porównaniu z innymi, a Symbio jest przy nim sztywny, bo ma zerową amortyzację i ciężki przy podbijaniu. Be Cool był najlżejszy z całej oferty na ekspozycji i całkiem fajnie amortyzowany jak na niebujany wózek. Wszystkie mechanizmy chodzą leciutko, nic nie trzeba szarpać, z niczym się siłować. Gondola Cocoon nadaje się do wpięcia do auta zamiast fotelika, choć fotelik również jest w zestawie i co ciekawsze ten sam model pod marką Jane dostał dużo lepszą ocenę w testach ADAC (gut), niż fotelik z tego zestawu. Fotelik ma dopinaną na suwak osłonkę/fartuch, co jest rzadko spotykane w fotelikach. Podobne osłonki są w standardowym wyposażeniu gondoli i siedziska. Wózek można kupić również w wersji z inną gondolą Top, większą i nie nadającą się do auta, ale moim zdaniem ta Cocoon jest praktyczniejsza, posiada pas brzuszny, plus buja się po ustawieniu na podłodze. Zamiast gondoli i małego fotelika Egg, można wybrać rozwiązanie z dużym fotelikiem Twice, który pochodzi prawdopodobnie od tego samego producenta co identyczny Casual Play, Mutsy i Red Castle, czyli z rozkładanym oparciem w 4 pozycjach, w tym na płasko i wielkością dorównującym gondoli z tym, że tego typu foteliki nigdy nie miały dobrych ocen w testach ADAC, ale praktyczne to na pewno są. Ja najpierw myślałam, że to marka własna Toysa, coś jak Bruin, ale po wypróbowaniu wszystkich mechanizmów stwierdziłam zdziwiona, że coś za dobrze i za lekko to wszytko chodzi jak na wózek marki własnej sklepu i wygląda na lepszej jakości. Sprawdziłam w domu w necie i bach: okazało się że to produkt Jane. :) Waham się w tej chwili pomiędzy nim a Keesem Aero i Safety 1st Roadmasterem. Póki co Bandit prowadzi, bo pomimo tego, że jest największy z nich, to jest najlepszej jakości i najpłynniej się prowadzi. Nawet na kostce nie czuć tak strasznie wstrząsów jak w przypadku pozostałych wózków z ekspozycji, a było ich tam sporo. Najcięższe jakie tam pchałam to ABC Design i X-landery (poza modelem Run, który jako jedyny jest lekki i można nim manewrować i podbijać go jedną ręką).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilaria Esposito
Ma też dodatkowe osłonki wyciągane spod budek gondoli, fotelika i siedziska, które można odgiąć i schować jak są niepotrzebne. W zestawie jest też folia przeciwdeszczowa i kilku funkcyjna torba, którą można zaczepić na rączce, przełożyć przez ramie, lub wziąć w rękę, bo ma uchwyty. W torbie jest wyjmowany przewijak. Z wad które zauważyłam to kubełkowe siedzisko, które nie da się ustawić oparciem zupełnie na płasko. Jest za to regulowany podnóżek. Gondola jest raczej z tych małych, jak to zwykle bywa z modelami do auta. Rozmiary ma takie jak np. ta Concorda, Britaxa, Nurse, Jane itp. Wózek ma mały kos zna zakupy. Po za tymi drobiazgami, nie mam zastrzeżeń. Odradzę natomiast przy okazji lekką spacerówkę Quinny Yezz, bo ma tak małe koła, że klinują się na kostce brukowej i kamieniach! Nawet jak wózek jest pusty, bez dziecka, nie pojadą po wybojach za nic! Próbowałam w tym samym sklepie na tej samej ścieżce z czystej ciekawości i przysięgam, że jazda tym to koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilaria Esposito
Aaa, jeszcze jedno: Bandit ma podszewkę od wózka wyściełaną miśkiem. Mnie się to akurat średnio podoba, ale może ktoś takie lubi. Poza tym stelaż, gondola, fotelik itp. są bardziej poobklejane napisami niż droższa wersja marki Nurse, ale to jeszcze da się przeboleć, bo taka jakość we względnie normalnej cenie to nieczęsto się zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos pytała o S-LINE, mam go od kilku miesięcy i spisuje się na 5! Dobry, polski wózek w przystepnej cenie. 3 w 1, gondola, fotelik i spacerówka, wszystkie czesci mozna łatwo i szybko zamontować na stelażu, aluminiowym. Dobrze sie prowadzi, szybko składa, solidny wózek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamamailka
a ja ci osobiście polecam Symbio Graco bo posiadam taki juz od roku i jestem strasznie zadowolona jazda nim to czysta przyjemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupilam za 1700 zł wózek marki TEUTONIA 3w1 z fotelikiem Maxi Cosi i bazą do samochodu - nie zamieniłabym na żaden inny. Jest super zwrotny. lekki, i po złożeniu jest bardzo mały - super mieści się do samochodu. te wózki sa niezniszczalne, więc nasz po jednym użytkowniku wczesniej wygladal jak nowy. do tej pory nic sie nie dzieje, używamy go już 8 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się długo nad wózkiem zastanawiałam, łaziłam po sklepach i generalnie wszystkie wózki oferują prawie to samo (mówię o takich3 w 1). Różnią się szczegółami. Najważniejsze to żebyś wybrała czy ma być lekki (będziesz z nim ze schodów schodziła) czy może być ciężki. Ja stawiam na dole, nie chodzę z wózkiem, więc wzięłam na kołach pompowanych. Ładnie się prowadzi. Po ciąży i tak nie powinno się dźwigać. Mam model Lupo firmy babydesign. Fotelik można do tego maxi cosi, ale my mamy babydesign i też jest ok na te kilka podróży autem. PS. Nie wiem gdzie mieszkasz, ale w niektórych sklepach trzeba na wózek czekać kilka tygodni, więc chyba najwyższy czas na decyzję. Ja zamawiałam ostatecznie przez internet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam passo 3w1 za niecałe 1200 zł jestem jak na razie bardzo zadowolona polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam jedo 4 fyn i jestem zadowolona , jedyny minus tego wózka jak dla mnie to waga. Najpierw mieszkalismy na wsi i tam na lesnych drogach sprawdził sie znakomicie, kola duze pompowane swietnie sobie dawaly rade. Potem przeprowadzilismy sie do bloków i nadal swietnie sie spisywał tylko wtedy zaczela mi troche przeszkadzac jego waga.... Plusem na pewno tez jest jego duza gondola. Moja córka jezdziła w niej przez 6 miesiecy nadal ładnie się mieszcząc. Mialam wersje 3 w 1, ale fotelik taki sobie, raczej polecam kupic porządny fotelik oddzielnie i adaptery do wózka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ynaska
wielofunkcyjne :) to bardzo praktyczne rozwiązanie, sama postawiłam na wózek Primo marki Riko, z dużą i wygodną gondolą, jeszcze nie korzystałam ze spacerówki, ale jestem przekonana, że z takimi pompowanymi kołami również spacery będą przyjemne i komfortowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka_sz
Ja mam model Passo z euro cart, wózek wielofunkcyjny w klasycznej stylistyce, jestem bardzo zadowolona z tego wózka, duża gondola, pompowane koła, dobra amortyzacja, spory kosz na zakupy, wszystkie akcesoria w zestawie, i mieści się w Twoim budżecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wozeczek 3w1, no i wyrobilam sie ze wszystkim do 2500 bo dlugo szukalam i znalazlam w promocji na porownywarkach cenowych, mam Maxi Cosi Mura plus 4, narazie jezdzimy w gondolce i jestem zadowolona ale oprocz ceny liczy sie jeszcze gdzie bedziesz glownie jezdzic, u nas chodzilo glownie o jazde terenowa, i sie spisuje super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Savv9
Teraz najbardziej praktyczne są chyba właśnie wózki wielofunkcyjne. My z mężem dla dziecka kupiliśmy model Nano (z Riko). Świetnie się sprawdza w każdych warunkach, jest bardzo stabilny. Ma dużą gondolę, a ja mam mnóstwo miejsca (kieszonek, dużą torbę) na wszystkie niezbędne dla dziecka rzeczy. Wszystko ma regulowane, lekko się składa. Bardzo udany model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×