Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość MamaMloda39

Jakich kosmetyków używacie?

Polecane posty

Gość MamaMloda39

Nie chodzi mi o balsamy,a takie do makijażu twarzy. Czy z drobnych półek czy raczej z tych tańszych typu Eveline, wibo itd. Mam na myśli raczej kosmetyki z drogerii Rossmann gdyż jest najbardziej ogólnodostępna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do makijażu żadnych. Poza tym to: oliwka do ciała, alantan do dłoni i ust, co jakiś czas zamiast mydła żel do mycia twarzy. No i standard-żel pod prysznic, mydło, szampon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podklad maxfactor, roz do poluczko bourjouis, tusz doir.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podklad dior forever, puder w kamieniu Mac, tusz loreal, cienie loreal, kulki brazujace avon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podklad MAC roz MAC puder Inglot tusz Loreal Volume bronzer Make up revolution brazowa kredka do oczu Rimmel cien do brwi Inglot kredka do brwi Catrice i utrwalacz do brwi Essence. I tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podkład Astor,tusz Loreal,róż Pease,cień Inglot,krem nie pamietam bo różnie,balsamy i żele pod prysznic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ser ze sromu najlepszy na zmarchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podkład Essence, nowe odkrycie, bardzo dobry. wypiekany puder Catrice. tusz i kredka Lancome. pomadka Nude od H&M, bronzer H&M. kredka do brwi też H&M. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podkład mineralny GG Oriflame,puder w perełkach rozjaśniający GG,żel do brwi Inglot,na wieczór cienie H&M smokey,szminka w płynie-LOREAL,tusz i kredka kajal-Astor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Puder Manhattan tusz Eveline bronzer gosh kredka zoeva szminki Loreal i Mac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płyn miceralny i balsam ujędrniajacy z Eveline <3 Poza tym tusz do rzęs Fiberlast, podkład loreal, róż do policzków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podkład Dior Forever na zmianę z loreal True match puder z Yves Rocher róż z Revlona Tusz z Douglasa ( boom eyes czy jakoś tak ) używałam i tańszych i droższych, ale ten jest najlepszy dla mnie pomadki z Diora, Chanel, Estee Lauder, Revlona - mam fioła na punkcie szminek i mam ich sporą kolekcję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do mycia ciala uzywamy wszyscy żelu do kapieli dla dzieci babydream - mydla nie uzywam, bo jest nafaszerowane sztucznymi barwnikami i kto wie czym jeszcze. Oliwki Hipp, żadnych balsamow, kremy robie sama na bazie olejów i maseł hmmmm, a zamiast odżywki do włosów płukam octem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie płukam, tylko płucze. Poza tym twoje włosy muszą z***biscie walić octem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MimiMama
Podkład Clarins Everlasting, róż Pupa Like a doll, rozświetlająca baza Diora Glow Maximizer, cienie Inglota, liner do oczu Shiseido, tusz Yves Saint Laurent Baby Doll albo Faux Cils, odżywka do rzęs Revitalash. Tego używam ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja staram się używać kosmetyków naturalnych. - Do kąpieli szare mydło lub żel pod prysznic Lavera limonkowy (cudny jest!!!) - dezodorant - Eco Cosmetics - balsam - Eco Cosmetics lub Lavera - krem do twarzy - Neo Bio - krem pod oczy - Martina Gebhardt - żel do twarzy - Planeta Organica - peeling - nagietkowy Babuszki Agafii ( kolejna moja rewelacja) - krem do rąk - Eco Cosmetics Jeśli chodzi o makijaż to niestety nie znalazłam jeszcze dobrych naturalnych poza podkładem Anabelle Minerals.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podkład, puder, róż, rozświetlacz - MAC Tusz - Dior

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o pielegnacje, uwielbiam kosmetyki http://scananida.com.pl/ sa naprawde delikatne, idealne dla mojej skory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o pilegnacje to la roche posay i niestety teraz mam kuracje retinoidami wiec nie moge uzywac normalnego serum i kremu, uzywalam wczesniej Advanced Night Repair - Estee Lauder i musze przyznac ze sklad nie powala, wole sera zawierajace krotkie i konkretne sklady. Podklad od lat Lancome idole ultra i latem teint miracle( odcien005 inne firmy maja za ciemne podklady i bardzo oksyduja na mojej twarzy zwlaszcza dior ktory 10 lat temu nie byl taki fatalny) Tusz bourjois, reszta guerlain/dior/lancome i inne tansze kosmetyki ogolnie uwazam ze pozadny powinien byc podklad, a reszta zalezy juz od nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusz Max factor, podkład Bourjois, krem do twarzy Fitomed lub Bioderma, balsam do ciała z algami morskimi z Bielendy, krem do rąk Neutrogena :) Moje ulubieńce <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Balsam do ciała polecam Biodermy. Najlepiej zamówić przez internet w Melissie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
korektor Very Me,puder rozświetlajacy Lovely ,puder creme puff Max Factor,korektor do brwi Eveline art scenic,tusz do rzęs Oriflame-volume build albo wonder

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krem do twarzy Vichy na dzien, na noc Oriflame (bo Vichy na noc się skończył), podkład Vichy Idealia, puder Maybelline, tusz Avon a ostatnio próbka Armani mnie zahcęciła do kupna Armani ale zastanowię się bo to az 165 zł...chora cena za tusz ://// Zazdroszczę nieco osobom, które lekką ręką wydaja 2 stówy na tusz do rzęs. Bo naprawdę jest dobry i efekt daje lepszy niż te tańsze tusze. Cienie do powiek Mac, pomadka róznie, ale niedrogie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podkładu jeszcze nie mam ulubionego ale używam BB z Rimmela, puder sypki Celia, kulki cc z Avonu, cienie kolor tatoo z maybelline, eyeliner wibo i tusz żółty lovely to moi ulubieńcy za grosze. Poza tym szminki wibo i celia utelnialna szara. Róż Bell i bourjois, rozświetlacz wibo i makeup revolution.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podkład Revlon, Bourjois, Rimmel, korektor Bell, puder Rimmel, róż Wibo, Cienie do oczu Catrice i Maybelline, Żel do brwi Catrice, Tusz do rzęs Lovely, pomadka Astor, Bourjois, Sisley, lakiery do paznokci Bell, Rimmel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytajac wszystkie wypowiedzi ogólnie widzę, ze używacie raczej kosmetyków z wyzszej półki cenowej. Ja widząc kosmetyk za około 100 zł jakoś nie siegam po niego z entuzjazmem. NajzwyczajNiej w świecie szkoda mi kasy choć byle czego na twarz nie nakładam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój ulubiony kosmetyk, który całkiem niedawno odkryłam, to podkład L'Oreal Revitalift z serum przeciwzmarszczkowym. Bardzo ładnie kryje zmarszczki mimiczne i nadaje naturalny kolor skóry. Nie przesusza mi cery i nie natłuszcza. Dla mnie podkład powinien być niewidoczny, to reszta makijażu musi tworzyć główną rolę. Szminka, błyszczyk czy kolorowe cienie a nie podkład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od jakiegoś czasu używam kremu Lefery. Jest to ekskluzywny krem przeciwzmarszczkowy do używania na co dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile już czasu? Fajny ten krem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×