Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakich pieluszek uzywacie?

Polecane posty

Gość gość

mozecie cos polecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pampersów. Żadne dady, hugiessy czy bella im nie dorównuja - w mojej ocenie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez pampersow, czasem kupie jakies tansze ale nie ma co sie oszukiwac jednak pampersy najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie nie zgadzam. Tez tak myslalam. Mieszkam w Niemczech,dziecko ma 6 mies, od urodzenia uzywalam pampersow. Ostatnio kupilam pieluszki babylove z dm ( na opakowaniu nawet pisze,ze sa produkowane w pl) i ich uzywam na dzien,nie odparzaja, nie przemakaja,nie smierdza chemia,sa cienkie i przewiewne,a na noc uzywam oryginalnego pampersa,bo jednak sa grubsze i niezawodne(ale drogie)/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
happy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie nie zgadzam. Tez tak myslalam. Mieszkam w Niemczech,dziecko ma 6 mies, od urodzenia uzywalam pampersow. Ostatnio kupilam pieluszki babylove z dm ( na opakowaniu nawet pisze,ze sa produkowane w pl) i ich uzywam na dzien,nie odparzaja, nie przemakaja,nie smierdza chemia,sa cienkie i przewiewne,a na noc uzywam oryginalnego pampersa,bo jednak sa grubsze i niezawodne(ale drogie)/ x Ale z czym się nie zgadzasz? Z tym, że pampersy sa lepsze? Przecież sama używasz ich na noc ... bo są lepsze. Skoro babylove są lepsze to dlaczego nie używasz ich na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Libero. Pampersy im nie dorownuja. Z tanszych natomiast godne polecenia sa Tesco Loves Baby i Dada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko pampers

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pampers Sleep & Play (ok.31zł) DADA 4 są niestety mniej chłonne kupuję rzadko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielorazowych. I moge polecic. Moje faworyty to Close Parent Pop-in, Charlie Banana, Male Me/Milovia, Maylily, Gzoby, Ecobambino, Lulajbaby, ECOpi, gDiapers, Pupeko, do tego Snappi/Nappi Nippa i kosz Ubbi. Na zime najlepsze sa prefoldy i skladane, bo szybciej schna, a na lato kieszonki i formowanki. AIO i SIO najtrudniej suszyc. Na noc najlepszy jest dodatkowy wklad booster plus wklad mikrofibr. sucha pielucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam toujours z lidla bardzo dobre za małą cenę. Używaliśmy pampersów białych i zielonych, ale raz dostałam od koleżanki pół opakowania tych pieluch ( jej córka z nich wyrosła) i stwierdziłam, ze są świetne. Moim zdaniem nie odbiegają od zielonych pampersów,a kosztują ok 27 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pampersy nam zawsze przeciekaly Używamy babydream a huggies odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie używam bo jestem za stara i jednocześnie za młoda na pampersy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pampersa sa dobre,kto mówi ze przeciekaja to poprostu albo źle założyły,albo trzymaja dziecko w jednym pampersie przez cały dzień.Bo dziwne ze mojej córce nie przeciekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciazowka1po1
Pampersa, innych nie polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypróbowałam pampersy, happy, tesco loves baby, babydeam fit&fun, dady. Na codzień używamy tych dwóch ostatnich. Babydream najmniej chemiczne, po nich happy. Tesco, pampy i dady za bardzo elastyczne boki i cienkość. Za cenę babydream, tesco i dady. Za wygląd dady. Za zapach tesco i happy. Dady i dreamy plus kolejny za miękkość. Żadne za to nie uczuliły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z wygladu jak dla mnie najladniejsze sa wlasnie te z Tesco. Sa takie najbardziej pampersowate z wygladu i identycznie cienkie i miekkie. Super sa tez ich chustki (szczegolnie te z plastikowym otworem) i puder lawendowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×