Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakich używacie perfum i podkładu do twarzy?

Polecane posty

Gość gość

jak w temacie. Stoję przed wyborem zakupu podkładu i zmiany perfum. Podkładu używałam do tej pory Revlon Color Stay - super kryjący a jednoczesnie bez efektu maski, ale moja skóra chyba się do niego przyzwyczaiła i juz po kilka h zaczyna błyszczeć jak psu jajca. Dlatego szukam nowego podkładu kryjącego do cery mieszanej. Perfum też mam sporo, ale szukam czegoś nowego, nie duszącego, kobiecego. Jakie macie podkłądy, a jakie ulubione perfumy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dream matte mousse maybelline niby matujace a gowno prawda przynajmniej na mojej cerze. Uzywam go tylko dlatego bo jest bardzo wydajny nie trzeba go duzo nakladac i dobrze kryje. Trudno z doborem kolorow bo wiekszosc to albo pomarancze,biale,albo odcien swinskiego rozu :o a zapachy to AVON incadessence (czy cos takiego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podkladu jakoś szczególnie nie używam. Mam jeden nie powiem ci jakiej firmy. A perfum to tylko b. Badni używam. Magic women

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Banani oczywiście. Telefon chce być mądrzejszy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arbuzowa dama
PERFUMY- juz od 7-8lat te same... Chanel no5 fraiche (jasno zielony kolor), zapach jak dla mnie idealny- swiezy, nieduszacy, a jednoczesnie "z charakterem" PODKLAD- tu Ci nie pomoge, bo przez ostatnie 1o lat puder mialam na twarzy tylko na studniowce i swoim slubie wiec jestem jakby nie w temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Perfumy mam 3 aktualnie, marc jacobs daisy dream, burberry body i biały hugo boss, podkladu nie używam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój nr 1, absolutnie najlepszy podkład to MAC studio fix. A co do perfum to zależy co kto lubi. Ja lubię jak perfumy mają wyczywalną piżmową nutę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fu bruno banani jak i ta channel nr 5 okropne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chanel no 5 okropne, ale chanel no 5 fraiche- swietne, zupelnie inny zapach :) podpisuje sie pod zielonymi chanel 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu autorka - ogólnie uwielbiam perfumy z nutą wanilii. Ale moje ulubione: Chanel Allure, Burberry brit, Naomi campbell cat deluxe, Yves rocher quelques Notes, Gucci rush 2. Szukam jeszcze czegoś innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kocham dream matt mousse meybelline i z perfum to guess ale nie wiem jaka nazwa dokładnie. Lubie tez naomi campell cat de lux i bruno bannani ale nie pamiętam który, różowy ma kolot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko a puder do tego podkladu uzywasz? ja podklad mam zamienny, raz revlon cs raz bourjois 123 ale i tak do tego uzywam pudru, przewaznie max factor creme puff translucent i nigdy sie nie swieci ;) perfumy u mnie to od lat naprzemiennie chanel-chance i lacoste - pour femme choc ostatnio musialam kupic jakis perfum bo ten ktory zabralam ze soba w podroz sie skoncyzl i dla zabawy wzielam betty barclay - no.1 fajnie pachnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koleżanko wyżej - tak samo jak ty do podkładu używam pudru max factor creme puff translucent ;) pod koniec pracy jednak świecę się na czole i brodzie jak dioda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podkład używam estee lauder double wear light świetny co cery suchej,a perfumy raczej słodkie z wanilią lub piżmem - euphoria CK, gucci gilty, chanel chance, i nowo odkryty paco rabanne olympea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to moze tylko sie 'dopudrowywac' ;) jak zaczynasz sie swiecic? ja mialam kiedys podklad Kanebo, Sensai Fluid Finish, mialam Estee lauder dw light i nie widzialam roznicy miedzy tymi a revlonem i bourjois, wiec postanowilam nie przeplacac i wole inwestowac w drogie kremy ;) ja nie zauwazylam nasilenie se swiecenia itp. a jezeli |(najczesciej podczas upalow) zaczynam sie swiecic poprawiam tylko pudrem i jest ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja ci powiem jaka jest róznica miedzy double wear light a pozotałymi którymi wymieniłaś,jako jedyny nie uwidacznia mi "skórek" a ty moze masz cere mieszaną czy normalna to różnicy nie widzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podkład Lancome Teint Idole, zimą Estee Lauder Double Wear (lepiej kryje, co przy cerze naczynkowej w mróz jest błogosławieństwem). A perfumy różne, obecnie moje ulubione to Perles de Lalique i Nuit de cellophane Lutensa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tu autorka - a jakich dobrych kremów używasz? Kremy to wciąż moje poszukiwania tego idealnego. Szczerze? Średnio co 3-4 miesiące zmieniam krem i nie widzę różnicy między kremami za 20zł a 70zł. Zaczynam testować krem za ok. 100zł z yves rocher, może będzie lepszy oo poprzedników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perfumy avon cherish i calvin klein- euphoria. podkład rimmel wake me up. polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie lubię zmieniać czegoś co jest dobre dlatego od lat używam perfum: j'adore - Dior, a podkład to z max factor miracle touch. Przetestowałam wiele ale tylko ten jest idealny dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie patrz na cenę kremu, tylko na skład. Stosujesz kwasy? Bo powinnaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz na mysli kwas hialuronowy? to zwracam uwage czy jest w kremie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podkład: MAC FIX - rewelacja. Perfum: DG ONE, Black Opium, Lolita Lempicka, Jadore i wiele innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dior forever na zmiane z Dior Star. Perfumy to Miss Dior edp, Bottega Veneta edp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BULGARI BLACK BULGARI AQVA DIVINA jak dla mnie the Best a podkład PAESE SPECJALISTYCZNY PODKŁAD MATUJĄCY 501 CIEPŁY BEŻ 50 a na koniec dnia jak jeszcze na jakieś ważne spotkanie musze szybko gdzieś dotrzeć leciutko pędzelkiem sypki puder tej samej firmy nie ma bata nic się nie świeci a efekt jak by go nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlynaKonkubyna
A muj konkubynt mi dał perfum o nazwie odświerzacz do kibla czy to drogie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Perfumy które używam to paco rabanne i Christina aquliera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AlynaKonkubyna dziś zależy kumo czy leśny czar czy morskie bryzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecnie mam dwie: Perfumy Calvin Klein i Amor Amor Podkladu nie uzywam tylko Ziemie Egipska na kosci policzkowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×