Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olivka*

JAKIE BADANIA WYKRYJĄ WZW TYPU B ????pOmOcY!!!

Polecane posty

Gość pobranie krwi wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HBS HCV
do tego koniecznie transaminazy i próby wątrobowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badasz krew
tzw "proba watrobowa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
transaminazy i próby wątrobowe??co to takiego jest??przy robieniu grupy krwi są robione badania na WZW B ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli nie zaznaczysz
ze chcesz takie badania, to nie sa. Wtedy masz tylko grupe. Jesli chcesz zbadac cos innego musisz to powiedziec podczas pobierania krwi (platnie) albo miec zlecenie od lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia21
Musisz zobić badanie krwi na HBS. (HCV wykrywa WZW typu C)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna Kasia
Wystarczy ze pojdziesz do swojego rodzinnego lekarza i poprosisz o badanie HBS tak jak pisaly dziewczyny wyzej!! Bedziesz miala pobrana krewe i wyniki Alat i Aspat w nastepnej kolejnosci!! A podejrzewasz cos??? moze napisz wiecej ??? Moge pomoc przechodzilam przez to i nie bylo latwo!!! ale nie ma rzeczy niemozliwych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom, niestety podejrzewam że moge mieć WZW typu B, mój chłopak odebrał wczoraj badania, okazało się że on to ma. Więc ja pewnie też już mam. Niby byłam szczepiona, w karcie mam wpisane przynajmniej, ale tak na prawde to nie pamiętam tego szczepienia.I teraz mam stres... napisz mi jak możesz coś więcej na temat tej choroby....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom, niestety podejrzewam że moge mieć WZW typu B, mój chłopak odebrał wczoraj badania, okazało się że on to ma. Więc ja pewnie też już mam. Niby byłam szczepiona, w karcie mam wpisane przynajmniej, ale tak na prawde to nie pamiętam tego szczepienia.I teraz mam stres... napisz mi jak możesz coś więcej na temat tej choroby....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×