Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ojtam ojtam

jakie bajki oglądają wasze 4, 5, 6 latki?

Polecane posty

Gość ojtam ojtam

jakie bajki oglądają wasze 4, 5, 6 latki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asefcasc csdasc
tutaj dzieci nie oglądają bajek, matki same konstruują projektory i puszczają im własnoręcznie zrobione slajdy kreskówkowe. Nie wiesz, że na ciąży/porodzie bajki to zuo? :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama40
moja czterolatka- świat małej księżniczki, Marta mówi, Charlie i Lola i jeszcze kilka innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na orencz ale na poważnie
moje dziecko nie ogląda bajek w ogóle, jest tysiąc ciekawszych rzeczy do roboty niż sadzanie dziecka przed tv i udawanie, że się go wychowuje. Ma 4 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślimy, że to fajny miły
mój 5latek ogląda Ben Ten. Tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj synus bardzo lubi "Tomek i przyjaciele","Ciekawski George","strażak Sam","pingwiny z Madagaskaru" i wiele innych,ale takich gdzie nie ma przemocy,jak widzi jakas bajke,ze sie bija,to kaze przelaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brystol techniczny
bylo sobie zycie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj 4 latek oglada
synek oglada 10 do 20 minut dziennie i to nie zawsze ( tylko jak jest chory i nie idzie do przedszkola, sa swieta lub weekend) Ostatnio jest na tapecie klub przyjaciol myszki miki. ale lubi tez bolek i lolek, tomek i przyjaciele, noddy, swinka peppa, stacyjkowo, pomyslowy dobromir, kota filemona. Ogolnie ogladac lubi ale ma nadzorowane i ograniczane czasowo. zawsze potem rozmawiam z nim o czym byla bajka. I zeby nie bylo oczywiscie raz czy dwa ogladal dluzej typu 30 minut ale i tak uwazam ze to nieduzo w skali 2 dni na 7 po te kilka minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mój ogląda
najczęściej Pingwiny z Madagaskaru'', na tv4 cały seans wieczorny, ''Franklin'', Aha i najważniejsza ''Fineasz i Ferb''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie wieze ze sa dzieci ktore nie ogladaja bajek, bo nie lubia itp......... nie piszcie takich bzdur....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty na cafe wszytko jest inne...dzieci są odzywiane samym jedzeniem eko, matki mają kupe kasy, pracuja w prestizowych zawodach, zajmują się dziećmi po pracy , dzieci nie oglądają bajek...maja porządek w domu , same gotuja , moze i uprawiją eko warzywa...no i znajdują czas na cafe,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaBerta
Nazbieralam kiedys stare dobranocki na dvd z gazet. Krecik, Filemon i Bonifacy, Zaczarowany olowek i wiele innych. Tylko te i tylko pod kontrola, nie wiecej niz pol godziny na dzien i 2 godz. w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja córka kocha bajki barbie-wszystkie części + bajki typu śpiąca królewna, śnieżka itp. ostatnio też smerfy i smerfy 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez przesady, balans w zyciu jest potrzebny.I jak obejrza jedna czy dwie bajeczki (najlepiej jedna dlusza , jedna mala, albo kilka malych po 1h ) to nic im sie nie stanie. Moga sie tez z bajek uczyc, ze Uszatek jest pomocny. Pepa bawi sie z bratem.Kubus moze byc wesoly, a Prosiaczek strachliwy. Nie jestem za wychowaniem dzieci TV to Niania Matka i Ojciec, ale chyba wszystko moze sluzyc dobremu rozwojowi, tylko uzywane z glowa. Moje pobiegaja po parku, rower, rysowanie, bawia sie i bija w pokoju tez bo blizniaki, graja w pilke, czytamy bajki, ganiamy sie, gilgoczemy, sadzimy kwiatki, itd ale bajki tez ogladamy i uwielbiaja ten czas gdy siedze obok i pytaja a dlaczego a po co a na co, ale przyznaje ze po dniu pelnego halasu czasami 1h ciszy tez mi sie nalezy :) Nie kazdy ma babcie i dziadkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I zapomnialam dodac jakie bajki wszystkie Disneya :) Czytamy trzy swinki to i ogladamy, czytamy PInokia to niech tez zobacza, czytamy Dumbo czy Ksiezniczka i Zaba to tez potem szukamy, ale uwielbialy Pepe, Lole i Charly i chyba Night Garden od 2 lat i Adas i Tosia :) to takie ktore ciagle lubia i do nich wracamy. a zaczely ogladac chyba po 2 roku zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salsita
Jest parę fajnych bajek na puls 2 na tygodniu po kolei - król Julian, Alvin i wiewiórki, pingwiny z Madagaskaru. Jak nie ma pogody albo mały chory to rzucimy okiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirq
"Pingwiny z Madagaskaru" to nasza ulubiona bajka. Oglądamy rodzinnie na pulsie2. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn lat 4 ogląda: Tomek i przyjaciele Stacyjkowo Bob budowniczy Strażak Sam Kot Prot No i jest zafiksowany na Zyg zaka :D też ogląda. Oprócz tego na płytach podczas zabawy ma puszczane bajki takie jak Bazyliszek Kot w butach Królowa śniegu etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj ma 4,5 i uwielbia Ben 10 i scooby doo, ogląda tez czasem animki,garfidla, Jasia fasole i pana robotke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja 5 latka bardzo lubi psi patrol, masza i niedźwiedź, my little pony no i z dłuższych bajek to barbie, hotel transylwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój synek ma 4,5 roku. Ogląda bajki. Psi patrol. Bleze i supermaszyny. Świat gupików. Nina i neuronki. Andy i dinozaury. To raz. A dwa - uwielbia programy przyrodnicze. Kanał Nat Geo Wild to jego ulubiony. Mógłby siedzieć godzinami. A tego kanału akurat mu nie zabraniam. Wie o świecie przyrody więcej niż ja i mąż razem wzięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas hit to "Było sobie życie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój ma 6.5 roku. do 2rz nie oglądaL w ogóle. potem w ograniczonych ilościach-bo mieliśmy na ogół ciekawsze zajęcia-basen, piłka nożna, spacery do parku, spotkania w klubie mam czy na sali zabaw. na tv po prostu brakowało czasu. teraz chodzi do 1klasy-szkoła prywatna. lekcje kończy o 12:35 i idzie na obiad. o 13:15 wyjeżdżają na jazdę konną która zaczyna się o 13:30 a kończy o 15:30. o 16 odbieram go ze szkoły. jazdę konną ma 2 razy w tygodniu, 2razy basen i raz piłka nożna. o 16:15 jesteśmy w domu, ja szykuje obiad, synek odrabia prace domowa. o 17jemy. maz wtedy bierze go na podwórko i tam grają w piłkę, albo idą na rolki/rower/hulajnoge, średnio raz na dwa dni idę z nimi. o 19 wracają, wtedy na ogół siadam i czytamy coś razem albo ewentualnie włączam małemu bajkę. najczęściej jest to było sobie życie, była sobie ziemia lub był sobie człowiek. ewentualnie Masza i niedźwiedź lub pszczółka Maja. jak miał 4 lata to królował Tomek i przyjaciele. o 19:30 idzie się kąpać i o 20 już śpi. W weekend w ogóle nie ogląda tv bo jeździmy na działkę a tam nie ma tv ;) zima zwiedzamy różne miasta, wtedy czasem na coś spojrzy w hotelu ale raczej to tv wtedy ogląda jego bo po dniu pełnym wrażeń pada jak mucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja pięciolatka ogląda tylko wieczorem Dore, małe królestwo Bena i Holy i czasami maszę i niedźwiedzia. Swoją drogą to sama lubię Maszę, bardzo fajna bajka. Czasem zwłaszcza w deszczowe dni ogląda krainę lodu, zaplątanych albo merinde waleczną - też to oglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mój prawie 7 latek lubi bajke Kasia i ... nie pamiętam imienia ale to taki fioletowy królik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia i Mim Mim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnui
Bajki na TVP ABC to są ulubione bajki na świecie pierwsza bajka to Heidi,masza i niedzwiedź,miś uszatek,Budzik,Ernest i Celestyna,Pamiętnik Florki,Vipo latający pies i Krecik i Panda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat te bajki od 2013 roku są na TVP ABC a teraz powróciły do TVP ABC i teraz kto ich nie oglądał może teraz ich oglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×