Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie chusteczki nawilżające dla dziecka?

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny, mieszkam w małej wiosce, paczka chusteczek nawilżanych z bambino kosztuje u nas prawie 15 zł. Czy to drogo? Chce jechać do miasta i zrobić zapasy takich rzeczy tylko się boję że coś dzieciaczka mi uczuli. Jakie są delikatne chusteczki? Polećcie coś proszę. Czy do 7-8zł za paczkę kupię? Z pieluch lepsze pampersy czy huggisy? U nas 65 za paczkę pampersów czy kupię taniej? A i lepiej jechać do natury czy do rosmana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rossmann.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fitti z biedronki 3pack za 9zl. Sa bardzo dobre, uzywalam tez z pampersa ale wiadomo, drozsze a te fitti na rowni z pampersem. Dada z biedronki gorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna74
ja kupuję w rossmanie babydream dwupak w sumie 160szt za 9zł :D możesz zamówić przez internet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z pieluch to pampersy zielone na promocji w tesco lub dada z biedronki a chusteczki tez fitti polecam. Super sa, tanie i nie uczulają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z rossmana nie polecam, twarde, drogo wychodza. Fitti 3 opakowania za 9zl. Pieluszki Dada z Biedronki tez sa lepsze i wychodza taniej niz te z rossmana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele chusteczek ma kiepski skład , szczególnie dla noworodków. Polecam chusteczki Hipp albo Bebini. A najlepiej przeczytac sobie analize składu chusteczek u Sroki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadne. To sama chemia. Ja myje swoje bejbik wodą. W sytuacjach awaryjnych tylko używam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy corce musialam miec Pampersy, bo inne ja uczulaly. Chusteczki natomiast mogla miec roznych firm i bylo ok. Synkowi teraz zakladam pieluchy Dada, chusteczki z Hebe Kindii ( 3op kosztuja ok 15 zl,jeslui jest promocja to 9.99).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używałam Fitti z Biedronki,ale u mnie je wycofali, już kilka tyg temu. Zostały tylko Dada. U Was są dostępne? Ja, Koszalin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadne. Myłabyś się "tam" codziennie tylko chusteczkami? Bleee Kupujesz waciki dla niemowląt np w Biedronce i moczysz w wodzie, albo myjesz na bieżąco. Chusteczki mokre używa się np w podróży, a na co dzień to woda i tylko woda jest w stanie to wszystko zmyć dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio mówią że te waciki są bardziej szkodliwe dla zdrowia niż chusteczki. A moja pediatra mówi że jeśli kąpiesz niemowlaka codziennie to w ciągu dnia normalnie można używać chusteczek. Bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a niby dlaczego waciki są szkodliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o waciki z glifosadem. Trzeba poprostu wybierać bawełniane. Ale faktycznie jeśli kąpie się dziecko codziennie to chusteczki mu nie zaszkodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×