Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jakie chusteczki poza pampers sa ok?

Polecane posty

Gość gość

Próbowaliśmy dada ale sa beznadziejne. Jakies inne polecacie? Pampersy sa spoko ale zastanawiam sie czy sa moze jakies alternatywy, jak nie ma to zostajemy przy pampersach. Pieluszki dada 2 okazaly sie spoko i nie widze roznicy z pampersami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie dada sa lepsze niz pampers

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie do tej pory Pampers najlepsze. Dady za suche,mialam tez z lidla i carrefoura- obie marki beznadziejne. Hipp sa niezle. Kiedys bylam zadowolona z Huggies i Nivea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie pampers najlepsze,próbowałam innych i jeszcze mam huggies i sa okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze sa te z rossmana babydream

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie też Pampersy najlepsze. Czasami używamy też Nivea, ale są trochę za suche jak dla nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Babydream z Rossman, ale te różowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby coś tam z netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale chusteczki firmy pampers maja strsznie duzo chemi,nie sa dobre dla maluszkow, lepeij szukaj tych z mala iloscia skladnikow, ja uzywam hagis,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pampers nie są ok- to sama chemia :O najlepsze są dla mnie (zwłaszcza jeśli chodzi o skład) te w netto, auchanowe z nazwą sensitive , fitti i dada z biedry babydream są suche jak pieprz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z rossmana babydream i Cleanic Dzidziuś Kindii Skin Balance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie kupie ten Cleanic Dzidziuś Kindii Skin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba samemu dobrac najlepsze. Mi wszyscy polecali nivea a dla mnie sa beznadziejne. Ja preferuje Huggies. Pampers sie slizgaja a nie zbieraja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten cleanic mozesz kupic w rossmanie ,realu , tesco praktycznie w kazdym markecie u mnie w miescie sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam Babydream z Rossmana - niebieskich i Pani doktor mi powiedziała że to są najlepsze chusteczki które nie uczulaja i to prawda bo po innych moj sym ms zawsze zaczerwieniona pupe. Zielone pampersa strasznie śmierdza do trgo stopnia ze kupilam szesciopak tego dziadostwa i po kilku uzyciach sprzedalam to za bezcen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie pampers najlepsze teraz używamy też dady ale nie zbierają wcale i więcej nie kupię ich. Polecam tez fitti z Lidla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cleanic Kindii są w Auchanie, Realu, w Rossmanie.. w wielu sklepach ( 2 kolory.. fioletowe zawsze droższe).. jeśli na opakowaniu jest taka naklejka z owieczką, to są one wytłaczane i wg mnie lepiej zbierają kupę czy np. czyszczą brudną buzię, a bez naklejki to jest "stara seria", czyli zwykłe gładkie chusteczki.. ja zawsze kupuję pakowane po 3-4 sztuki.. obliczam sobie jak wychodzi najtaniej za 1 chusteczkę.. i jak jest okazja, to biorę kilka takich duzych opakowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadne chusteczki dla noworodków i niemowląt nie są ok. To sama chemia. Powinny być używane tylko okazjonalnie. a w domku miseczka z wodą i watka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pampery sa za mokre. clinic toz to papier. nivea ciut za suche ale bardzo lubie je uzywac. teraz uzywam z rossmanna tami sa idealnie nasaczone i material taki jak pamper. uzywalam tez nino z polo ale juz nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chusteczki tami dostępne w rosssmanie. Mają stosunkowo mało chemii, ładnie myją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
huggies zielone, najbardziej naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie Bambino. Nie są takie mokre jak Pampers. Niestety cenowo porównywalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie Fiti z biedronki, Pampers to sama chemia. Huggies tez są ok tylko niewygodnie się je wyjmuje zawsze wychodzi po kilka sztuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupilam te clinic kindi cY jakos tak fioletowe te nowe i masakra wywalilam 4 paczki do kosza do d**y sie to nie nadaje. Suche strasznie jakies prEswitujace ze reka w kupie. Ogolnie dla mnie szajs. Pampers zielone mi odpowidaja maja mokrosc ktora mi pasuje. Ewentualnie biesronki fioletowe chyba fitti tez sa ok. Tylko jak zoatanie 1/3 opakowania to te na kpncu sa a A mokre. A dadabz biedronko masakra jakas papier toaletowy czary jest lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cleanic kindii najlepsze.. Gagi z Tesco też mogą być pampers nie dość, że strasznie mokre, to jeszcze sama chemia.. okropne.. tego nie powinno się produkować dla małych dzieci. Bambino nie znam, ale bym uważała i radziła czytać skład.. jak przeczytałam, co jest w tak dobrze znanym nam od lat kremie Bambino dla dzieci, to za głowę się złapałam!! parabeny, pegi i inne okropieństwa i to w dużej ilości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko i wyłącznie huggies ,bardzo dobrze nawilżone,probowalam wielu i tylko te są naprawdę dobre w rossmanie 3-pak kosztuje 15zl wiec 5 zl za paczke,pampersow nie kupowalam wiec nie mam porownania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te fioletowe z lidla, mają najmniej chemii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×