Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kredytka

JAKIE IMIE DLA CHLOPCA??????????????????????????????????????????????

Polecane posty

Gość kredytka

witajcie:)dokladnie nie wiem jeszcze czy to bedzie chlopczyk,ale tak jakos sobie ubzduralam.kompletnie nie wiem jakie imie dla niego wybrac.zadne mi sie az tak bardzo nie podobaja oprócz Oliwiera,ale mojemu facetowi sie to nie podoba. prosze napiszcie mi jakie imie jest ładne a jednoczesnie nie staromodne i nie za dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbym mialą synka to mialby na imie Kornel :) moze nie wszystkim sie podoba ale ja uwazam ze super imie :D:D za to czuje ze bedzie corcia i nie mam pomyslu :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie jak bedzie coreczka to bedzie Maja, a jak chlopczyk to tez jeszcze nie wiemy.. jak dla mnie nie jest to problem, wiele imion mi sie podoba, ale moj maz zadnego nie chce, tzn. moze nie tyle nie chce co kazde mu sie z kims zle kojarzy...;)proponowalam:Tomek, Bartek, Mateusz, Piotrek, Krzyś, Adaś.. hmmm... Szymek, Jasiu, Antekno szok... wszystkie zle, teraz to juz nie wymyslam, powiedzialam, ze jak bedzie chlopak to sobie sam wymysli (moj maz oczywiscie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredytka
dla dziewczynki wydaje mi sie ze latwiej znalezc imie,przynajmniej mi.jak moja córcia byla w drodze to od razu wiedzialam ze to bedzie Oliwia i nie dopuszczalam innego imienia,a teraz zupelnie nie wiem. chcialabym bardziej z tych nowoczesniejszych,ale niektore sa beznadziejne. jakie jeszcze imiona sa fajne,pomozcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saddasa
rafał, dominik, marcel, daniel, mateusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam Rafałka, nawet nie wiedziałam, że teraz to takie rzadkie imię :) ale prawie nikt tak nie nazywa dziecka zwykłe, ale oryginalne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredytka
mi jedynie z takich "oklepanych" imion podoba sie mateusz,ale ja bym i tak wolala nowoczesniejsze,bo jak mi dziecko podrosnie to bedzie mialo mi za zle ze taki imie mu dalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z drugiej strony nie rozumiem co znaczy "oklepane" imię... ważne jakie tobie sie podoba i czy będzie pasowało do dziecka... jeśli do mojego syna będzie pasowało Szymek to tak go nazwę bez względu na to, że wkoło ostatnio pełno Szymków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj synek będzie miał na imię (muszę się zdecydować, ale to kiedyś ;) ): -Szymon, -Krzysztof, -Radosław, -Artur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko260105
Gabryś...śliczne imię sama dałam mojemu synkowi tak:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam, dla chcącego nic trudnego, ja sama uczyłam w klasie, gdzie było chyba 6 Kacperków i jakoś sobie radziłam... nie było tak źle...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może dasz mu Hadrian
w Polsce dobrze :-P się imię kojarzy sąsiedzi tak dali synowi :-O ludzie nie znacie normalnych zwykłych imion - tylko same zwydziwiane, rodem z brazylijskiego/wenezuelskiego serialu?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tateta
Franciszek, Franek, Franio pięknie po włosku i francusku mam dziewczynki i pewnie chłopca już mieć nie będę a szkoda.........dałabym mu Franciszek Karol albo Franciszek Józef :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrubassska
Żyraf? co to za imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artigiana
Kredytko jeśli urodzę chłopca to tez będzie Oliwier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój synuś jak się urodzi to będzie miał na imię Bartuś:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale Bartosz czy Bartłomiej?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o.n.a.34
Zdecydowanie Asmodeusz -- bardzo ladne i ciekawe imie. Bedzie z niego facet charakterem. Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajojuj
Nataniel Gabriel... hmmm mi sie jakos tak gejowsko kojarzą, bez urazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak bede miala drugiego syna to dam Cezary lub Marcin :) podoba mi sie tez Filip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaga
moj pierwszy synek nazywa sie Gabriel Piotr, a drugi Pawel Bartlomiej pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusie musza sie dowartosciow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×