Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Roses_27

JAKIE IMIĘ DLA DRUGIEJ BLIŹNIACZKI?

Polecane posty

Gość Roses_27

Dzisiaj dowiedziałam się że urodzę blizniaki. Jednak plec drugiego dzidziusia jest jeszcze niepotwiedzona. Pierwsze to będzie napewno dziewcsynka ale drugie niewiadomo bo na usg coś się stało i nie dalo się odczytac płci. Od zawsze chcialam corcie nazwać Tola czyli Anatola bądź Anatolia. I teraz mamy problem co do doboru imienia dla dziecka. Moglibyscie mi coś doradzic? Podajcie pasujące imiona zarówno żeńskie jak i męskie. Będę wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka urodziła bliźniaczki i nazwała je Lisa i Lili ..... Antosia i Antek , nie mam pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klaudia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaś i Małgosia kurwa. Dobija mnie nadawanie takich imion bliźniętom : Karolina i Karol, Piotr i Paweł, Jan i Małgorzata. To ... dziwne. Pierwsze dziecko nazwij jak chciałaś, a drugiemu znajdź inne imię ktore Ci się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tosia i Nastka :D czyli Anatola i Anastazja :) a dla chłopca Adaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anielka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tosia to Antonina, ewentualnie Antonia. Też piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proponuje Antonina i Michalina :) (Tosia i Misia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli pierwsza ma byc tola, to moze druga pola ;)? anatola i apolonia. a chlopiec - hmmm, tez dalabym cos na a, moze antoni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tola i Pola to super pomysł. Masz 2 podobnie brzmiące imiona, a w pełnych wersjach oba na "A". Ale jeśli wolisz, to możesz nadać po prostu imiona Tola czy Pola - Rada Języka Polskiego dopuszcza już takie imiona (tz. wersje zdrobniałe, które jednak zaczęły już funkcjonować jako osobne imiona np. Lena, Mila czy Właśnie Pola, Tola). A jeśli będzie chłopiec, to proponuję Tadeusza (Tadzia) - uwielbiam to imię :) Albo Tomka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pola to zdrobnienie od Apolonia, ale rzeczywiscie funkcjnuje juz jako osobne imie. Ja bym dala Pola i Hania, a jesli chlopiec to Pola i Staś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matko jakie te imiona wstretne, a Antonina,Antos i Staś nie dość że brzydkie to jeszcze obecnie pospolite,jest tyle ładnych,normalnych imion,po co tak dziecko krzywdzić,ludzie to są porąbani albo nadają tandetne imiona typu Nikola albo stare,brzydkie jak w/w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skrzywdzić dziecko imieniem:D te wasze ciągłe wpisy "krzywdzić, wspólczuję takiego imienia" Naprawdę pojęcie krzywdy sobie poczytajcie i wspólczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie pijam kawy
tola i ada lub tola i lala czyli eulalia ja jak bede miała bliźniaczki to nazwe aniela aleksandra i adrianna eulalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tola i Ala, Alicja Tola i Anastazja Tola i Antoni Tola i Tristan Tola i Tymon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi też bardzo podoba się Tola i Tymon, Tola i Michalina, Tola i Kornelia lub Karolina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mama alusi
ALicja - Tola i ALa (Tosia i Lusia) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Antola i Pola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tosia i Pusia :o. Nie potrafię pojąć jak można dawać dzieciom imiona w stylu "Flip i Flap" Ogarnijcie się kwoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tosia i prosiak. może być? kur/wa, nie umiesz sama wymyślić imion dla dzieci? absolutnie nie chciałabym aby jakieś baby z forum dawały imiona dla moich dzieci a widać, że mózgu nie umiesz użyć skoro prosisz o to innych. Tobie mają podobać się imiona a nie temu stadu tępych mamusiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mama alusi
gość dziś Tosia i prosiak. może być? kur/wa, nie umiesz sama wymyślić imion dla dzieci? absolutnie nie chciałabym aby jakieś baby z forum dawały imiona dla moich dzieci a widać, że mózgu nie umiesz użyć skoro prosisz o to innych. Tobie mają podobać się imiona a nie temu stadu tępych mamusiek nie dość ze bezczelna to chamidło... brak slow do ciebie kobieto...jak można tak innych obrazac...stado to może być krów, a tępa to może być żyletka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a juz nie powiem jakie chamskie sa co niektóre tu baby, ja jeszcze byłam stosunkowo łagodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roses_27
Dziękuje wszystkim którzy podali bardzo ciekawe imona a co do krytykujących osób to jest mi was żal. Wiadomo przecież że nie nazwę dziecka jak ktos mi powie tylko chce się skonsultować i sprawdzic jakie są opinie innych ludzi. A przede wszystkim w moim temacie chodziło abyscie pomogli dobra mi imię dla drugiego dzidziusia po dla pierwszego już mamy. Nie zmuszał nikogo więc piszą ci co chcą i są chętni pomoc za co dziekuje. A co do imion przespalam się z tym i na chwilę obecna wybrałam takie: Anatolia(Tola) i Antoni(Antek) Anatolia(Tola) i Tymon(Tymek) Anatolia(Tola) i Tomasz(Tomek) To dla chlopca o dziewczynki a dla dwoch dziewczynek: Anatolia(Tola) i Liwia Anatolia(Tola) i Alicja(Ala) Anatolia(Tola) i Kaja bądź Maja Anatolia(Tola) i Antonina(Tosia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tymon lub Liwia. biedne te dzieci jeżeli tak nazwiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla chłopca Tymon lub Tomasz dla dziewczynki Kaja lub Liwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak pierwsze to Tola to drugie nazwałabym tak żeby się rymowało:) np. Pola i Tola - to słodko brzmi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja jest Kaja:) i będzie miała kiedys siostrę Alicję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta Pola i Tola... może zajrzyj kiedy autorka pytała się o zdanie a nie wyciągaj stare tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×