Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brbrbr

Jakie kosmetyki polecacie dla niemowląt?

Polecane posty

Gość brbrbr

w co sie najlepiej zaopatrzec? w jakąs serie z apteki? czy nasze rodzime produkty? oliwaka puder? na razie nie mam rozeznania , bede wdzięczna za radę, co miec na pierwszy poczatek, kosmetyki, produkty z apteki, co na pepuszek, ewent odparzenia... mam na razie zakupione pieluszki zarowno pampersy jak i tetry15 szt, fride do noska ( gruszke tez?), chusteczki do pupy, dla siebie poporosowe rzeczy mam juz wszytskie tzn wkłądy poporodowe i laktacyjne wkładki, i dla maluszka mam kaziki spirytusowe nic ponadto, moze ktos podpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bziabziułka
z kosmetyków polecam wyłacznie kosmetyki apteyczne, żadne Nivea, Johnsony itd. Wg mnie najlpesza jest linia emolium, krem, emulsja do kąpieli, cała seria. Niezle jest tez balneum, ale balsam bardzo wodnista. jako zasypke kupowałam alantan, na odparzenia tormentiol. Moja koleżanka ze szkolnej ławy jest pediatrą, od niej miałam wiele próbek, które wykorzystywałam, ona mi tez te kosmetyki polecała. I sprawdziły się .I miej w zapasie stermira (sól morks) do noska, może sie przydać. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brbrbr
czy wszytski od samego poczatku bede wykorzystywac? ( z chusteczek mam mi przy okajzi kupiła 2 opak johnsona sa złe? uczulają? 1 chusteczki tochyba bezzapachowe?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brbrbr
robie taka liste czego mi brakuje i co musze zakupic tak zeby miec skompletowanei juz do tematu nie wracać, a troche jestem zielona, produktow na połkach sklepowych jest sporo, ale nie chciałąbym zeby cos uczulało małego, tak jak słyszałam ze lovella uczula czy nivea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja polecam
kosmetyki bubchen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ci nie podpowiem jakie kosmetyki sa najlepsze na polskim rynku ale wazna jest zasada: im mniej tym lepiej! Ja zadnych chusteczek do pupci nie uzywam/lam. Woda i zwykle chuteczki ( jednorazowki) to najlepszy srodek.Zasada: im mniej chemii tym lepiej! Do kapieli uzywalam... mojego mleka. Lepszego srodka nie ma! Rowniez na odpazenia (jesli oczywiscie nie jest tak daleko ze sa ranki) uzywalam pokarmu.Pudru nie uzywaj bo sie w pieluszce \"klei\" i tylko podraznia skore niemowlecia. Popytaj poloznej,kolezanek i znajomych.Dostaniesz wiecej informacji niz bys chciala.Pozdrawiam i wszystkiego dobrego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiu anastasii
a skad u ciebie takie 'przestarzale' metody? pewnie ze im mniej tym lepiej - ale bez przesady - po to jest postep na swiecie, zeby isc do przodu a nie sie cofac chusteczki nawilzane jeszcze zadnej krzywdy dziecku nie zrobily delikatny zel do kapieli tez nie na odparzenia dobry jest sudocrem - zreszta na wszelkie zaczerwienienia i podraznienia pudru tez nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie....
ze troche przestarzale metody :-) Ale studiuje chemie i mam troche inny poglad na te "lagodne" kosmetyki. Ale naprawde te metody sie sprawdzaja.Oczywiscie nie dla podrosnietego bobaska ale dla noworodka jak najbardziej. Postep nie zawsze oznacza polepszenie. Poza tym po co wydawac pieniadze skoro naprawde lepszy srodek za darmo? Co do chusteczek to sie nie zgadzam, nawet te wszystkie "sof, sensible" i tego typu zawieraja NIEPOTRZEBNE chemikalia a te moga powodowac alergie. Nie jestem zadnym ekologicznym ufoludkiem, chusteczek nawilzanych uzywam rowniez gdy jestesmy w drodze bo sa naprawde praktyczne. Oczywiscie kazdy ma swoje zdanie ale wezcie pod uwage jak szybko i drastycznie wzrosla liczba alergikow.A wiec jak powyzej jestem zdania im mniej tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brbrbr
dzieki za wypowiedzi a jakies konkrety? co jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z kosmetykow polecam SKARB MATKI polska seria dostepna w aptekach ale i wielu sklepach dzieciecych, bardzo korzystne ceny, sa wydajne i ladnie zapobiegaja przesuszeniu skory, nie uczulaja. polecily mi te kosmetyki lekarki z centrum zdrowia dziecka szczegolnie polecam - mleczko i krem pielegnacyjny tutaj mozesz zobaczyc http://www.bobomarket.pl/exec.php?C=Sz2&S1=MARKA&ESID1=27511837 do pupy polecam pieluszki pampers te tradycyjne na odparzenia SUDOCREM oliwki nie uzywam bo ona jedynie natluszcza nie nawilza i zatyka pory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brbrbr
i co jeszcze fiolet na pepuszek? cos poza tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, to prawda, osoby studiujące chemię mają całkiem inne podejście :) Ja nawet sklepowych odżywek do włosów nie używam, tylko nakładam na kudełki jajko rozmącone z cytryną. I mam śliczne włosy, każda fryzjerka się zachwyca. Niewiedza bardzo ułatwia życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brbrbr
i chyba w areozolu sol fizjologiczna do noska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brbrbr
chemical ukłony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie polozna
polecala zamiast oliwki do dzieci to oliwke z oliwek.Nie sprawdzalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj chemical 🖐️ no to juz dwie \"inne\" sie znalazly ;-) oczywiscie... to bylam tez ja. ja co prawda szamponu uzywam ale ostatnio polalam sobie tez piwko na wlosy:-D brbr ja sol dostalam od lekarza jak bylam na pierwszej wizycie bo miala troszke katarku wczesniej nie stosowalam. Co do pepuszka to nic ci nie doradze bo mojej corze wypadl juz w szpialu wiec nie mialam co pielegnowac;-) Napewno podpowiedza inne dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam kosmetyki firmy Hipp.Są to produkty naturalne i bardzo delikatne dla skory dziecka,a zarazem skueczne.Dobre sa tez rossmanowskie babydream-też naturalne.polecam szczegolnie chusteczki nawilzane (hipp nie posiada ich w swojej ofercie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakie to są
te apteczne? możecie wymienić jakieś firmy oprócz tych co wymieniłyście??? mi też sie wydaje ze w aptece mogą być najlepsze, ale szczerze mówiąc nie znam się...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brbrbr Możesz zerknąć na moje aukcje. Sprzedaję kosmetyki także tych firm, które były tu polecane przez dziewczyny (m.in. BUBCHEN, PAMPERS, BABYDREAM). Jest nimi duże zainteresowanie, więc myślę, że naprawdę są dobre. Mój syn ma prawie 6 lat, na nim przetestowałam swojego czasu: chusteczki Bambino, Sudocrem na odpażenia, a z papmersów to tylko firmy PAMPERS, bo wszystkie tańsze odpażały pupę. W styczniu mam urodzić drugie dziecko i wtedy będę używała kosmetyków Bubchen, bo Kupujące u mnie Mamy mnie przekonały (podobno świetny krem na odpażenia: Bubchen Wundschutz krem i płyn do kąpieli Baby Bad - to najbardziej schodzi + żele do kąpieli). Jeśli ktoś chce coś kupić u mnie poza allegro, to daję rabat 5% :-) Sprowadzam też inne kosmetyki i artykuły z Niemiec na każde zamówienie. Na codzień jestem na forum STYCZEŃ 2008. Moje allegro: http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=6992792

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uzywam kosmetykow nivea i uwazam ze sa bardzo dobre:-) moj synek nigdy nic po nich nie mial Trzeba pamietac ze kazde dziecko jest inne i inaczej reaguje na dany kosmetyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakie to są
bardzo dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uzywam Nivei i jestem zwolenniczą uzywania jak najmniej kosmetykow.Mam tylko mydełko i płyn do kąpieli z Nivei i uzywam zamiennie raz tego raz tego.Mydełkiem tym myje tez głowke synkowi.do pupki uzywam alantanu plus i uwazam ze jest wspaniały lepszy niz sudokrem.i to tyle kosmetykow.mam jeszcze krem z Nivei ale sporadycznie smaruje nim synka. Miałam na studiach przedmiot \"chemia surowcow kosmetycznych\" i popieram zdanie chemical im sie mniej wie tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brbrbr
dziekuje slicznie za informacje , nie ma jak rzetelne wiadomosci od mamuś dlatego tu skierowałam swoje kroki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te apteczne wcale nie sa takie dobre-glownym skladnikiem np.oilatum jest parafina, ktora zatyka pory i jest surowcem otrzymywanym z ropy naftowej.Mozna o tym i o innych szkodliwych skladnikach kosmetykow poczytac na fajnym topiku o naturalnych kosmetykach na forum zdrowie i uroda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brbrbr
moniaania hmma te ceny kt masz na uakjcach sa konkurencyjne? wiaodmo dochodzi przesyłak czy taniej moge dostac w sklepiej jak podejsc do twoich produktów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brbrbr
a z serii bubchen dla maluszka jakieprzede wszytskim miec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brbrbr Przede wszystkim ja przywożę produkty prosto z Niemiec, a one są naprawdę dużo lepszej jakości niż ich odpowiedniki dostępne na polskim rynku. Popatrzcie na ceny niemieckich proszków PERSIL, VIZIR, płynów LENOR - są na allegro zdecydowanie wyższe niż ceny takich polskich artykułów w marketach w Polsce. Z tym że ich jakość jest nieporównywalna i wiele ludzi już o tym wie - i kupuje droższe, i przede wszystkim, LEPSZE niemieckie wyroby. Niby ta sama marka, ale Polskie PERSILE np produkują na Węgrzech, a niemieckie w Niemczech. I te na Węgrzech niestety robią gorzej :( Kiedyś był w Polsce krem Nivea - taki zwykły, i chociaż moja skóra tolerowała tylko krem Nivea - dotarły wreszcie do polskich sklepów Nivea w tych metalowych pudełeczkach produkowane w Hamburgu - są o niebo lepsze - bardziej gęste i w ogóle... Wniosek: jeżeli mieszkasz blisko Niemiec, to jedź tam do jakiejś drogerii i kup porządne kosmetyki i niemieckie środki czystości, jeśli do tych Niemiec Ci jednak nie po drodze - kup u mnie na allegro (plus jest taki, że mam firmę i zaopatruję się w niemieckich hurtowniach, gdzie kupuję taniej, przez co wciąż mogę być konkurencyjna) To tyle. Więc zapraszam raz jeszcze na moje aukcje ;-) Moje allegro: http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=6992792

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brbrbr
monikania z chcecia bym zakupiła ale widze ze całego kompletu produktów u ciebie nie dostane:( niby mieszkam przy granicy ale nistety juz nie pojadę z ZG do Guen mam tylko 60 km gdzieś, chciałabym zakupic cały komplet oliwka kremik na odparzenia szampon przejrzałąm jakie sa dostepne w asortymencie produkty, chyba ze Ty saie spodziewasz dostawy jakiejs?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brbrbr
czy ktos uzywa serie kosmetykow dla niemowląt musltella?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×