Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poiuytrew098

jakie macie meble

Polecane posty

Gość poiuytrew098

do salonu? jakich firm, coś chce wybrać, ale zupełnie nie mam pojecia od czego zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiuytrew098
ehhh nikt mi nie odpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaki mają sens te telefony
Idź do salonu meblowego i pooglądaj. Skąd mamy wiedzieć co Ci się podoba? Moim zdaniem ładne są meble tauri,bo nie mają rogów,tylko wszystkie krawędzie zaokrąglone. Ale Ty możesz lubić inny styl, kolor itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poroniony pomysł
no tak, a mnie się podobają inne z normalnymi rogami, np. kler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasynkow
a ja kocham starocie(czyt. antyki) :) i takie tez mam w domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam mieszkanie
ja mam też starocie, odnowione i śmignięte na biało , wnętrza urządzane w całości meblami z salonów wydają mi się nudne i bez charakteru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRW - seria Bawaria - mamy je już prawie 5 lat. Stabilne, pojemne, eleganckie i chyba szybko nie wyjdą z mody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzzzzzzzzzzzzz
dla mnie BRW to naprawdę kiepskiej jakości meble. Wolałabym dołożyć trochę kasy i kupić coś solidniejszego. Mam meble Vox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość behemotowa
Robione na wymiar, wg. własnego pomysłu i dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gokola
z brw to chyba zależy bo ja mam w salonie serię sorrento, mało nie kosztowały a są z papieru - doslownie za tą cenęmiaąłbym piękne i solidne meble na zamówienie - niefirmowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam rozne u siebie
w sypialni brw: uwazam, ze sa solidne i cenowo tez ok. u dzieci lozeczka z vento ewolucyjne: ladne i solidne, reszta mebli z ikea Jadalnie mam w debowych starociach: rzezbione masywne meble. w gabonecie- bibliotece mam szereg polek na ksiazki, najzwyklejszych w kolorze wenge i narozne biurko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzzzzzzzzzzzzz - aż z ciekawości poszłam poszukać faktury, bo nie pamiętałam ile daliśmy za komplet... i wiesz, wyszło 17 674,20 zł - niestety nie mieliśmy więcej, żeby dołożyć na coś lepszego, bo i tak na te wzięliśmy pożyczkę :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kika anna
mam meble w kuchni z brw i jestem zawiedziona bo straszne dziadostwo. Po 2latach fronty mam do wymiany. Resztę mebli w sypialni, salonie i pokoju dziecka mam z ikei, może nie są super extra jakościowo ale nie są drogie więc jak coś się zniszczy to kupuje nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzzzzzzzzzzzzz
Cobyeta- tak, miałam meble BRW- kolekcja Vis a Vis. W przedpokoju mam jeszcze szafę, ale nie mam pojęcia z jakiej kolekcji,bo była kupowana dość dawno. Łóżko połamało się po 3 latach,pozostałe elementy też pozostawiały wiele do życzenia, a kosztowały wcale nie mało, dlatego mam niepochlebne zdanie o BRW. Obecnie mam meble z Vox'a i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam piekne meble
rodem z PRL, a na ścianach dywany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemoł
A ja jestem za prostotą i funkcjonalnoscia. W salonie szafka pod rtv, komoda, moze jakas witrynka, a robilem w palissandro.pl - mowia ze specjalizuja sie w szafach wnekowych, garderobianych i wolnostojacych ale bardzo ladne, proste mebelki zrobili mi wlasnie do salonu, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzejku
przemoł a coś więcej możesz powiedzieć o tej firmie? przyznam, że nawet nie słyszałem nigdy, a sam jestem na etapie szukania mebli - w lutym odbieram mieszkanie, dodam ze jesli to nie firma ktora robi meble w calej Polsce to chyba odpada, bo ja z Krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemoł
A to troche dziwne, ze nie slyszales, bo firma z Twoich okolic :) nie wiem czy robia meble w calej Polsce, ale na pewno robią je w Małopolsce, bo są spod Krakowa :) więc jak znalazł dla Ciebie i zdązysz jeszcze kolejkę zamówić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bxxnxnnx
Ja polecam vinotti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bxxnxnnx
Ja polecam vinotti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vinotti
sliczne są ale niestety drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartzzz
Bedziemy niedlugo wykanczac mieszkanie z zona, czesc mebli bedziemy miec z brw, zonka juz sobie upatrzyla do salonu i sypialni, zabudowy w przedpokoju na pewno bedziemy robic w palissandro. Zona sie upierala az mnie w koncu przekonala. Choc nie wiem czy nie przekonala mnie bardziej ich cena :) niz moja zona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam kiedyś systemowe meble z BRW. Od tamtej pory na widok salonu przechodzę na drugą stronę. Z szuflad wylatywały łożyska, dna, w końcu został sam stelaż, służy za półki w piwnicach. Na strychu mam ich szafę, odlazł laminat. niby mają ponad 10 lat ale to tylko świadczy o tym jakie to dziadostwo. za darmo bym więcej nie wzięła :o A nie były jakieś super tanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie za dużo
ja mam Vinotti- drogie i nie warte swojej ceny choć ladne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicJaajcila
ja na twoim miejscu poogladałabm strony gdzie ludzie pokazuja swoje wnetrza np.dekoria itp.zebys wiedziala co ci sie podoba ,a pozniej to juz do salonu meblowego i napewno cos wybierzesz musisz tylko wiedziec co chcesz.Ja jak kupowalam sypialnie to tez do konca nie wiedzialam jak ma wygladac i niestety zakup nietrafiony,a drogi .Nie polecam BRW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×