Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie macie telefony?

Polecane posty

Gość gość

Chcę kupić telefon jaka firma będzie najlepsza? Telefon mi służyć tylko do zdjęć smsów rozmów i internetu. Przy małym dziecku rzadko będę odpalać laptopa wiec fsjnie by było też coś obejrzeć od czasu do czasu. No i zalezy mi na dobrej baterii. Mozeciesie smiac ale nigdy niemialam smartfona:D wszyscy polecajami samsunga albo huaweia ale ja jakos do jednego i drugiego przekonana nie jestem. Napiszciejakie wy macie telefony i czy jestescie zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre i tanie są telefony Xiaomi np Mi 5 - na allegro tylko szukaj ofert WYSYŁKA Z POLSKI huawei mają beznadziejne baterie, beznadziejne wsparcie techniczne, ludzue to chwalą bo operatorzy wciskają im ten szajs do abonamentu za 1 zł , no i lewandowski medialna prostytutka to reklamował :O Samsungi są dobre ale tylko te najdrozdsze Galaxy S6, S7, S8, Note 3, 4 tani samsung = kupa ile chcesz wydac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
motorola g5 albo nowe lenovo z wymienna bateria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam huaweia i akurat bateria jest dobra. Mialam wczesniej Lg i bateria padala miduzo szybciej, podobnie jest z samsungiem, bo maz ma i tez musi codziennie ladowac. Ja bym polecala jednak albo huaweia albo mimo baterii lg. No i zalezy ile chcesz przeznaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. Chcialabym przeznaczyć tak do 500zl. I jak pisałam zależy mi na aparacie żeby był dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadna firma nie będzie spełniała Twoich wymagań. Z lepiej działających telefonów - Samsung (ale moim zdaniem słabe zdjęcia robi w nocy) albo iPhone (ale ma słabą baterię). Sama mam iPhone + power bank. Mój facet - Samsunga (dobra bateria). Pozostałe smartfony są po prosty kiepskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 500zł? Żartujesz? Za tyle nawet dobrego używanego telefonu nie kupisz. To kup jakikolwiek, i tak będzie kupa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do pieciu stow nie kupisz. Iphona z kolei ja nie polecam skoro ma spelniac tylko takie podstawowe funkcje. Bedziesz musiala np. zrezygnowac z dobrego aparatu. 600zl chyba kosztuje Lg k10 zdjecia robi ok, strony poprzegladasz bez problemu, ale jak caly dzien bedziesz korzystac to bedziesz musiala i tak ladowac codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LG X Power ma b. duzą baterie ale 500 zł nie kosztuje :P to nie te czasy że za 300 zl kupilo sie jakąś nokie czy siemensa i dzialal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
800-1000 zl musisz dac za moto g5 albo lenovo, super telefony z czystym androidem. za 500 to jest szmelc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maiella
Do 1000 zł masz Hammera Energy z baterią 5000 mah :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam tylko Blackberry. Dla mnie są idealne. Samsung dla mnie to bardzo tandetna marka i wszyscy mają telefony tej marki. A ja lubię być niepowtarzalna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam iPhone 7. Polecam do tego o czym napisałaś ale inny prZedzial cenowy. Ale za 500 zł nie kupisz dobrego smartfona chyba ze do tego abonament z 70zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam iPhone i sobie chwale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia89per
Ja mam iphona i przyznam, ze warto wydac pieniadze, bo od kiedy nie mam androida tylko ios to nic mi sie nie zawiesza i nie psuje. Aaa no i tak tanio kupilam bo na bestcena.pl znalazlam za duzo mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam Lumie, telefon dobry pod warunkiem, że nie potrzebujesz aplikacji, tylko telefon, aparat, sms i internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też mam lumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teraz mam Huawei p9 lite i raczej nie polecam, moim zdaniem są przereklamowane, bateria kiepska i często się ścina. Mialam w przeszłości 2 samsungi, iphona i sony i najbardziej byłam zadowolona z sony. Z iPhonem bardzo fajnie mi się pracowało, ale cena jednak jest bardzo wysoka +ladowarki szybko sie psują, a tanie nie są, no i szybki są delikatniejsze, niz w większości innych telefonów. Samsung bez większych uwag, ale niczym mnie nie urzekł. Sony m2 za to był naprawdę świetnym telefonem za małe pieniądze, bateria trzymała bardzo długo i działał plynnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
500 złotych to rzeczywiście mało na telefon... Może abonament były lepszy? Te oferty abonamentowe są całkiem fajne, popatrz na telefon lg k10 z t-mobile http://www.t-mobile.pl/telefony-i-urzadzenia/telefony/lg-k10-lte/LG-H-T390.phtml Telefon ma aparat 13 Mpix, a to dużo, poza tym niezły design. Mają też inne super smartfony. Przejdź się do salonu, popytaj, popatrz na modele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Samsunga Galaxy j5 :) super zdjęcia, do internetu i filmow ok, piekna biala mieniaca sie na perlowo obudowa. cena za nowy troche wysoka bo 800zl ale uzywany w dobrym stanie za jakies 500zl na pewno sie kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Huawei P8lite jestem bardzo zadowolona, świetny telefon w niskiej cenie. Duża pamięć, osiem rdzeni, szybki, piękne zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ptysieńka0 wczoraj Prawdę mówiąc szukam czegoś takiego dla taty, który jest budowlańcem, myślisz że dobry będzie? Chodzi głównie o wytrzymałość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to jest telefon do czego to być i co się z tym robi to można jeść czy co to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaKopec
maxcom ms 514 . Ma to co chciałam , aparat 8 mpx , dobrą baterie i co najważniejsze - JEST NA ANDROIDZIE ;) W ZWIĄZKU Z CZYM SIĘ NIE ZACINA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myPhone Luna 2, duży ekran, dobrze ogląda się filmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzaroza
s7 edge i jest boska, myślę, że nie warto na s8 przechodzić, zresztą ta cena. ale na komorkomacie czytałam że ma niewyobrazalnie duża sprzedaż... nie wiem co ludzie w nim widzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoma
Huawei Mate 9. Trzy miesiące temu dałam za niego 3.600 PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×