Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
wisienkaa67

Jakie macie zainteresowania, hobby?

Polecane posty

Mam pytanie do wszystkich kobiet: Jakie są wasze zainteresowania, czy macie jakąś swoją pasję, hobby? Czy wasze życie składa się męża, domu dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam hobby ,,,namietnie fotografuje i daje sie fotografowac ;) uwielbiam czytac...pisac....dowiadywac sie ,uczyc..... interesuje sie pilka nozna i jestem zywym kibicem ...meza :P lubie romawiac powaznie i uwielbiam sie bawic :) codziennei jezdze rowerem albo spaceruje ...nie potrafie funkcjonowac w 4 scianach cala dobe a teraz czas na prace i studia ...a w miedzyczasie prawko .... za duzo mnie wszystkiego interesuje wrecz ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kocham tym czym się zajmuję - Fryzjerstwo. Pozatym nie moge żyć bez muzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, kobiety nie mają żadnych zainteresowań. Kobiety nie umieją ię niczym zainteresować, więc po co pytasz kogoś, kto i tak nie zrozumie pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam, moze ktoś będzie uważał, ze to głupie ale kolekcjonuję filmy z Johnnym Deppem, mam ponad 20... uwielbiam wodę, często ale to już z dziećmi chodzę na basen czekam aż najmłodsza będzie wieksza to dojdą łyżwy, rolki, teraz tylko smigają dwie starsze córki... lubimy też grać w karty i kości, mamy zamiar kupić piłkarzyki /bardzo je lubię/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdfdfdfdfd
psychologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje pytanie wzięło się stąd, że większość koleżanek w moim wieku (ok23 lat) nie ma żadnych pasji. Dla nich każda zaoszczędzona złotówka to dodatkowa impreza lub zabieg kosmetyczny. Większość życia kobiety, które znam, poświęcają zdobyciu męża, dorabianiu się i oszczędzaniu każdego grosza na budowę domu. Nic ich nie interesuje, chyba ze na krótko... A ja właśnie z mężem kupujemy teleskop, bo uwielbiamy patrzeć w gwiazdy. Wprawdzie jesteśmy początkującymi podglądaczami nieba, ale od czegoś trzeba zacząć:) Poza tym interesuję się malarstwem i fotografią, jednak w tym drugim nie mam prawie żadnego doświadczenia i dobrego sprzętu też brak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie tez zauważyłam ze większość koleżanek matek ma tylko jedno hobby-dziecko ii gadanie o pieluchach, ząbkach itp. Szkoda że nie poświęcają juz czasu na swoje pasje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Astronomia, języki obce, dobre książki, film, muzyka (głównie klasyczna) Nie mogę przeżyć, że Bóg nie obdarzył mnie talentem malarskim, śpiewać też nie umiem Ale za to lubię i umiem pisać, mam już 2 powieści:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to komuś wyda się dziecinne-śmieszne ale moje hobby to zbieranie słoników.Nie ważny jest materiał z czego są zrobione i kształt ale muszą mieć to COŚ :D Bardzo lubię sporty wodne. Lubie dobry filmy i nie tylko te nowości ale również polskie czarno białe :) Namiętnie czytam kryminały :) Internet? - kórde już sama nie wiem czy to pasja,hobby czy nałóg :D: P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, dawno mnie tu nie było... ale wpiszę sie a co :) Ja mam kilka zainteresowań: kino, fotografia, książki, muzyka, psychologia... nie na wszystkie mam czas przy małym dziecku. Ale na jedno zawsze - moja ogromna pasją jest babywearing - czyli noszenie dzieci w chustach. Tak bardzo sie zakręciłam, że sama zaczęłam szyć chusty i nosidła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to racją, ale one idą się "wybawić", popodrywać, zaszaleć - ich słowa :) Nie chciałabym całe życie oszczędzać każdy grosz na budowę wymarzonego domu, przecież człowiekowi też należą się jakieś przyjemności, budowa domu potrwa najwyżej rok dłużej, bo przecież moje hobby wcale takie kosztowne nie jest. I nie wyobrażam sobie wakacji w domu. Raz w roku można gdzieś wyjechać! No ale w tym z powodu stanu błogosławionego musiałam sobie dłuższe wakacje odpuścić i zadowoliłam się tylko jednodniowymi wypadami w góry lub na pływanie łódką po jeziorze:( Czy to znaczy, że jestem egoistką?? Nie chcę całe życie "ciułać" grosz do grosza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama23
a mnie interesuja jezyki obce (niemiecki i angielski jak narazie) prawo polskie i niemieckie.Lubie podrozowac ,plywac,jezdzic na rowerze,czytac ,ogladac filmy,buszowac na cafe i w necie:), chodzic na zakupy ,bawic sie ,studiowac hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama23
Mi sie tez marzy domek taki z ogrodkiem ahh basen jak by byl to juz wogole super.Ale nigdy bysmy nie budowali ani nie kupowali domu jak juz mozna wynajac jakis a potem jak sie znudzi wynajac w innym kraju .Nie wyobrazam sobie zbierania kasy na dom i liczenie zeby go oplacic,rezygnacje z wakacji i podrozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julii ...tez dobrze powiedzias bo bez muzy tez bym nie dala rady funkcjonowac!!! jak operacja ? mam nadzieje,ze wszystko ok ..buziak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-Acha- wszystko dobrze, ale pobyt w szpitalu sam w sobie był męczący. Czasem miałam dość kontaktu z innymi mamami.Np. paniusi takiej co nieby wszystko wie i och ach, a jej dziecko wypadło przez okno bo jego nie dopilnowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może głupi topic, ale potwierdzający fakt, że większość kobiet nie ma zainteresowań. Płytkie myślenie. Poplotkować, poczytać jakieś bzdury na necie o życiu gwiazd /typu pudelek/ i innych duperelkach i nic więcej. Wszystko takie puste i jałowe. Nawet ilość wypowiedzi w topicu świadczy o takim stanie rzeczy. W końcu skądś stereotypy musiały się wziąć:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem kobietą ale może też odpowiem: moje hobby podałem w swoim profilu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakładasz, że mało wypowiedzi = brak pasji u kobiet? Wybacz ale to właśnie jest płytkie myślenie.Większość może zwyczajnie nie mieć ochoty opowiadać o swoim hobby, lub uznaje odgórnie topic za głupi (takie ich prawo) a to nie świadczy o braku zainteresowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ngLka----> czyżby jakaś telepatia nas tu przygnała w jednej minucie?? :D Może dlatego że jedno hobby mamy wspólne ;) Pozdrawiam! 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ywonka - moja imienniczko:) Gratuluje dobrego sprzętu fotograficznego, bo ja niestety posiadam na razie "z dolnej półki", ale w przyszłości może w końcu go zmienię. O swoich zainteresowaniach pisałam wcześniej (fotografia, malarstwo, podglądanie nieba przez teleskop no i w sumie można byłoby do tego zaliczyć pieczenie najróżniejszy ciast i ciasteczek - bo za gotowaniem to za bardzo nie przepadam). Zdjęć wielu nie zrobiłam, więcej chyba namalowałam, ale mój sprzęt trochę mnie do tego zniechęca. Również uwielbiam podróże i wędrówki (szczególnie po górach) i muszę przyznać, że przynajmniej kilka razy w roku wybieram się na takie wędrówki - całe szczęscie do gór mam blisko. Uwielbiam również podróże zagraniczne, no ale w najbliższym czasie będę musiała z nich zrezygnować, bo w grudniu spodziewamy się maleństwa:) To chyba tyle, w skrócie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memochi
terrarystyka - hoduje sobie pajaki, modliszki itp. akwarystyka anima zbieram stare aparaty fotograficzne ksiązki, duzo czytam cos tam sobie skrobie do szuflady, glownie felietony poza tym mam mase czasowych zainteresowan na punkcie, ktorych mam czasowego fioła, który po jakimś czasie przechodzi, ale zawsze cos z niego pozostaje ;) np. zawód- obecnie religioznawstwo, a była archologia (głównie egiptologia), psychologia, minearologia, astronomia, historia Rosji i ZSRR, historia sztuki, fotografia, hodowla kaktusow i roślin owadożernych itd. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hobby byle nie nudne
Wisienkaaa, no wybacz, ale nie popisałaś sie specjalnie tymi Twoimi zainteresowaniami, a mówisz, że kobiety nie mają pasji:D Takie pasje jak Twoje to każdy może mieć. Ja mam aparat cyfrowy(kompaktowy), i też mogę powiedzieć, że zdjecia to moja pasja-ale nie mówię, powiedziałabym wtedy, gdybym każdą złotówkę odkładała na nowy sprzęt, dodatki do niego. A tak-tylko robię zdjęcia, ale to żadne hobby. Nie krytykuj innych zanim sie nie zastanowisz nad sobą. Wkrótce i Twoim hobby będzie dziecko, pieluszki i kupki-zobaczysz, braknie Ci czasu na oglądanie nieba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez dziwi podejscie wisienki ....wiele wpisów na tym temacie świadczy o tym ,ze kobiety mają przerózne zainteresowania ...zas wisienka generalizuje ile się da .... Aha....co do posiadania sptzetu ..... hm przede wszystkim trzeba miec oko ....a sprzet no fakt.....ale nie jest wytłumaczeniem ... ja tam sobie duzo fotografuje mimo ze mam tylko panasonic lumix aparat wcale nie z najwyzszej półki a mam kilka ciekawych zdjęc :P chcesz to Ci pokaze :P Julii.....🌻 dobrze ze juz po wszystkim ...a niektóre mamusie sa naprawde dobijajace ....to fakt ....dziecko wypadło z okna :O chryste! moze mam paznokcie malowała ...... : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja się podłączę,moje hobby to czytanie,głównie kryminały( jestem fanką Chmielewskiej) i takie bardziej psychologiczne (Wharton,Jonathan Carrol itp.)I Jeszcze jedno,dla niektórych może śmieszne i raczej średniowieczne zajęcie i w sam raz dla kobiety- wyszywam krzyżykami,zaczynałam od małych obrazków a teraz robię już duuuże i często na zamówienie.Nie jest tania ta moja rozrywka ale za to wciągająca i daje olbrzymią satysfakcję,Zwłaszcza jak spojrzę na ściany oblepione tymi moimi produkcjami i wiem,że sama to zrobiłam.Idealne też na prezenty dla najbliższych,na różne okazje,i wiem,że się podobają te moje prace,bo właśnie znajomi najczęściej zamawiają u mnie obrazki na prezenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×