Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie meble maja w pokoju wasze szkolniaki

Polecane posty

Gość gość

dzieci w wieku 6 lat. dopiero za rok moj syn idzie do 1 klasy ale juz powoli mysle o zmianie calkowietej pokoju. mebli, lozka. syn ma maly pokoik ok.11 m2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martavox
Zapraszam do obejrzenia galerii gotowych projektów pokoi dziecięcych i młodzieżowych tutaj: www.meble.vox.pl/projekty-voxbox#/filter/type-room=pokoj_mlodziezowy,pokoj_dzieciecy&metraz=10_20 Każdy z projektów można modyfikować według swojego zamysłu. Wystarczy wejść w projekt, zmienić ustawienia mebli, kolory lub metraż a następnie zapisać projekt na swoim koncie. Tutaj przykład projektu z kolekcją Young Users by VOX www.meble.vox.pl/projekt-voxbox-praktyczny-pokoj-dla-karola-----young-users-by-vox-13036.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie wymienialam meble u córki w pokoju, we wrzesniu idzie do pierwszej klasy. Meble gawin, nazywaja sie simba czy jakos tak. Z łóżkiem, biurkiem, nadstawka, szafa, komoda, dwa slupki zaplacilam 2400, jak dla mnie myślę, ze nie drogo. Napewno nie polecam brw, szajs. Właśnie reklamuje narożnik, pol roku używania i wypadaja sprezyny!!!!!!!! Robią problem, bo chyba powinniśmy nie uzywac zeby sie nie zepsulo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my własnie kupiliśmy na storepedia.pl dodatki do pokoju naszej prawie-uczennicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Meble do pokoju dzieci kupowałam w HIT MEBLE w Poznaniu przy Zamenhofa. Mają duży wybór i niskie ceny. Jak dla mnie rewelacja. Polecam zajrzeć na ich stronę www.hitmeble.pl Wydaje mi się, że mają sklep internetowy, więc nawet poza Poznań dowożą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja corka 6l ma meble z ikeii, komode z szufladami, regal, lozko i biurko, wszysko w bialym kolorze, dobrze sie sprawdzaja i jak zniszczy to nie bedzie szkoda wywalic bo nie za drogie, synek 2l tez ma meble z ikeii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też po pierwszych urodzinach córki zrobiliśmy jej oddzielny pokój. Meble i wszelkie akcesoria zamówiliśmy w http://kidsconcept.pl/producenci/ bo mają tam solidne i funkcjonalne meble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula888
Zdecydowanie już po młodzieżowemu :) My wybraliśmy zestaw Nodo z www.meblomoda.pl/katalog/Mlodziezowe/ i jesteśmy bardzo zadowoleni - syn też :) Praktyczne i ładne. A do tego wystarczą na dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaryska
Jasne meble w młodzieżowym pokoju sprawiają, że jest świeżo i jasno. My kupiliśmy w Agacie meble z kolekcji Albena i córka jest zadowolona. Teraz jestem na etapie urządzania salonu w nowym domu, i też kupie jasne w agacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona Dumska
Mój szkolniak ma fajne meble, które kupiliśmy w centrum Mega Meble. Wymieniliśmy mu "dorosłe" i czuje się jak duzy męzczyzna :D Są w kolorze morskiego niebieskiego. Takie trochę marynistyczne motywy. Ale ogólnie fajnie bardzo wyglądają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagmara444
nie jestem zwolenniczką marynistycznego stylu, ale pierwszy raz słyszę o takim wystroju w pokoju dziecka ;) A czy w tym centrum mega meble jest więcej ciekawych propozycji? Mamy w planach remont pokoju córci i zaczynamy rozglądać się za czymś fajnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma lozko, biurko, krzeslo i szafki z polkami. ale i tak woli robic lekcje w dziennym pokoju a nie w swoim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszekikapustka
Ja polecam zwykłe IKEA. Możesz zestawiać jak chcesz, wszystko pasuje, mebelki zgrabne, neutralne, uniwersalne dla każdej grupy wiekowej. Znajdziesz na 100% coś pasującego do twojego stylu i mieszkania. Mój syn ma pokój tramwaj 8m2 i wszystkie meble z IKEI. Ceny różne, naprawdę dużo się wahają, ale są też bardzo tanie i dobrej jakości, a jeśle chodzi o style, to od prowansalskiego przez zwykłe, proste kształty do modetniztycznych form. Super. Chyba wiesz o czym mówię, IKEĘ zna każdy, ale na pewno nie pożałujesz, bo tam jest wszystko, od wieszaków, po łóżka, szafy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wveronika
@dagmara444, w Mega Meblach jest dosłownie wszystko, więc na pewno coś znajdziesz dla córki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janeczka77
Wraz z mężem zdecydowaliśmy urządzić pokój naszych dzieci w nowoczesnym stylu. Nasi dwaj chłopcy lubią fantastykę, więc trzeba było dobrze wcelować w ich gust:) Akcesoria i meble kupiliśmy w sklepie Le Pukka (http://www.lepukka.pl/), bo polecili nam go znajomi. Mają ogromny wybór i wciąż poszerzają swoją ofertę. Polecamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoim kupilam duzo rzeczy tutaj www.akcesoria.heban.pl maja naprawde Duzy wybor bardziej malych rzeczy do mebli i do pokoju niż same kompletne meble. Można zmienic swój pokoj nie do poznania, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Meble do dziecięcego pokoju kupowaliśmy poprzez www.hitmeble.pl Sprzedawcy doradzili mi na tyle uniwersalne modele, że posłużą córce jeszcze ładnych parę lat. Polecam zadzwonić do nich i zapytać co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rajisa
Kolekcja Santana z Agata Meble też jest godna uwagi. Połączenie grafitu z dębem Santana, według mnie pasuje do każdego wnętrza. Meble są pakowne i można do nich dokupić inne elementy, dopasowane do potrzeb szkolniaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie np w ogole nie podobaly te ze sklepow, jakies takie Malo funkcjonalne na moje oko, wiec postanowialm, ze zrobie je na zamowienie tak jak ja i moje dzieci chca, wszystko udalo się zrobic w jednym miejscu www.akcesoria.heban.pl i jesteśmy bardzo zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój nie chciał takich typowych kolorowych mebli dla dzieci bo mówi, że jest za duży na takie coś hehe, a ma 7 lat dopiero no ale chciał koniecznie podobne do naszej sypialni, więc dostał takie łóżko i ma tez podobną pościel, swoją drogą piękną http://www.mebleswiata.com.pl/oferta/produkt/1,7,3381/lozko_indyjskie_hs_22_hm022.html ma też trochę zabawek i dodatków ale mebli dziecięcych nie chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małośakoska
Moja córeczka ma w swoim pokoju meble Forte zakupione w salonie meblowym Agata. Są one o tyle praktyczne, że będą też jej służyć jak będzie starsza bo nie są jakieś typowo dziecinne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zezowata12
Agata meble ma sporo mebli dla dzieciaków, strasznie podobają mi się meble z ich kolekcji, jakbym miała dziecko to na pewno kupiłabym u nich meble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia09
Ja mojej 14-latce kupiłam meble w BlackArt w Poznaniu (http://www.mebleblackart.pl). Szukałam czegoś użytkowego, no i żeby się dziecku podobało, a z tym ostatnio jest ciężko. Oglądałyśmy pełno mebli w różnych sklepach, ale dopiero tam trafiłyśmy na coś, co obie zaakceptowałyśmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale spamiarski topi,naprawde myslicie ze ten wasz szajs ktos kupi dobra firma reklamuje sie sama swoja jakoscią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle produktu mozna tera kupic w polsce trzeba sie speszyc bo za komuny tego nie bylo 333 www.youtube.com/watch?v=Nrj0DpwIPD4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×