Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie meble wybrać do pokoju córeczki? Proszę o pomoc w wyborze

Polecane posty

Gość gość

Córeczka ma 20msc. Wprowadzamy sie za 3 miesiące.Oglądam i oglądam...i wiem jedno. Napewno białe. Przeglądając wszystko mam 2 typy. 1) meble z kolekcji bellamy fino (wystarcz wpisac w google) 2) system stuva z ikei Numer jeden podoba mi sie bardziej ale zastanawiam się nad funkcjinalnością-brałabym szafe komode regał skrzynie na zabawki i jakieś półki -łóżkooddzielnie 160x80 bo akurat mam wnęke na jednej ścianie. Numer dwa -wziełabym zabudowe na całą ściane szafa-komoda-komoda-szafa plus system trofast z wysuwanymi koszami i jedna szafka na książki. Co byscie wybrały?? A może macie jakieś inne fajne meble na oku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupisz takie jakie mi się podobają czy Tobie i mężowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym wybrała 2... ale mi się zawsze ikea bardziej podobała od innych mebli no i poręczniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie sie zastanawiam bo ładne raz a poręczniejsze dwa...no i te z ikea mają ciche domykanie i spowalniacze a tamte pewnie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tysia Tysia
Warto pamiętać, że z niektórych mebli się wyrasta ;) Ja mam już trochę starsze dziecko i ono chciało mieć już "dorosłe" meble. A co do poprzedniej wypowiedzi, to z Blackart mamy meble wypoczynkowe i bardzo dobrze się sprawują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko nie wiem czy jeszcze tu zagladasz, bo temat sprzed tygodnia, ale chce ci powiedziec, ze podobnie jak ty robie teraz pokoj dzieciecy, z tym ze z zamiarem, by za rok-dwa byl pokojem rodzenstwa. Jesli moge cos doradzic, to unikaj szaf, bo szlag cie trafi po tygodniu zmagan z wieszakami. Zainwestuj w jakas duza komode. Dla mnie optymalna wydawala sie 8 szufladowa Ikea Hemnes, ale ostatecznie kupilam troche wiekszy odpowiednik Tvilum Paris (dunski producent). Tez jest 8 szufladowa i trzeba bylo troszecze wiecej doplacic, ale biorac pod uwage, ze jest wieksza od Hemnesa, to sie oplacalo. Jak bedzie dwoje dzueci w pokoju, to kazde dostanie po polowie. Do komody pokupowalam przegrodki do szuflad w Ikei, ktore pomoga w organizacji drobiazgow (skarpet, czapek itp.). Lozko wybralam Pietrus Misza z szuflada (polski producent) i pozniej ewentualnie dokupimy jeszcze drugie, albo dla starszego tapczanik z barierka Skrzat Gala (tez polski producent). Galki w komodzie i szufladzie lozka, bedziemy wymieniac na zbieranine roznych fajnych (zygzaki, wasy, szklane, ceramiczne itd.), bo podobaja mi pokoiki w amerykanskim stylu. Nad komoda chce zawiesic polke na talerze, ktora bedzie miala funkcje polki na ksiazki, tylko nie znalazlam jeszcze w necie takiej ktora by mi sie podobala i miala dobra cene. Tzn. raz znalazlam chyba na Pakamerze ale wyprzedana. W razie czego wezne Stenstorp z Ikei. Na komodzie lezy juz miekki przewijak, taki bez usztywnienia - kupilam niedrogi Klups Sowa, a do niego drozszy pokrowiec Lodger (z tej samej serii kupilismy tez przescieradlo). Mam tez podrukowane darmowe obrazki z Hello Bee i Pintresta, tylko jeszcze szukam ramek (niektore, ktore mi sie podobaja sa w niepasujacych kolorach, dlatego bede je przemalowywac sprayem) - bedzie z nich kolaz nad komoda, kolo polki na ksiazki i nad lozeczkiem. Kupilam tez w Empiku litere z papier mache, na ktora zaczyna sie imie dziecka i tez chce ja pomalowac sprayem i wkomponowac w kolaz. Narazie wszystko wyglada bardzo dobrze. Zaluje tylko, ze nie znalazlam odpowiednikow wybranych mebli w szarym kolorze, bo teraz modne sa szare a nie biale, no ale nie bede ich sama przemalowywac, bo sie na tym nie znam i nie chce niszczyc, a stolarz na pewno duzo by za to wziol. Te kilka rzeczy, ktore bede chciala koniecznie powiesic na wieszaku, czyli kombinezon czy cos tam jeszcze, to powiesze po prostu w naszej wspolnej szafie, a sama komoda w dzieciecym wystarczy moim zdaniem z nawiazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ciekawostek dodam, ze Skrzat Gala wyglada identycznie jak Troll Romantika (drogi lotewski producent), za to kosztuje jakas 1/3 wartosci tego drugiego. Oba oczywiscie z szufladami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do łóżeczka skrzat gala, to sama chciałam je zamówić przez internet ale dobrze, że obejrzałam je na żywo. Jest jedna rzecz, która mi ni odpowiadała w tym łóżeczku a której nie idzie wywnioskować ze zdjęć. Mianowicie poręcze ( na krótszych bokach łóżeczka) są zrobione z takiego drewnianego wałka i one się obracają. Do tego dochodzi szpara pomiędzy tym wałkiem a ścianką tego boku. W tym samym sklepie były łóżeczka Misza producenta Piętrus, na które się zdecydowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za informacje. Ja Pietrusa wzielam teraz dla niemowlaka, a Skrzata chcialam dokupic po okolo roku-dwoch zeby uzywac jako tapczanik jak dziecko bedzie starsze, a Pietrusa przeznaczyc dla drugiego malucha, bo same wyciagane szczebelki dziwnie wygladaja moim zdaniem. Lepsza jest ta barierka ochronna Skrzata. Dzieki raz jeszcze za uwagi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta szpara mieszy walkiem to jest na tyle duza, ze dziecku moze przyciac palce/skore?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tzn. miedzy walkiem a ta boczna krawedzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Bellamy (inna seria) i jestem z nich mega zadowolona. Mają już ponad 3 lata, zero zużycia, do niczego się nie mogę przyczepić. Łóżeczko zmieniło się w tapczan i tez bardzo fajnie służyło. Teraz przeszliśmy na Meblik ale szafki Bellamy zostały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie. Szpara nie jest duża. Nic się nie stanie, tylko mi tak estetycznie to nie gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożenka1982
Bardzo ładne meble ale ja nie byłam co do nich przekonana a szczególnie co do tych z Ikei. Zakupiłam w Black Art i się nie zawiodłam. Poleciła mi ten sklep siostra dlatego tam poszłam. Teraz już wiem że to nie są nowe meble ale nadal tak wyglądają. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 21:41, dzieki za odpowiedz i info. :) Jesli walek ze szpara nie stwarza zagrozenia dla uzytkownika to mysle, ze to najwazniejsze. Barierka dla starszaka jest za to super, a w Pietrusie takiej nie maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalezy na jak długo chcesz te meble. Mój syn ma 3 lata i tez za 3 miesiące przeprowadzka, wybraliśmy wesole meble (szafa narozna, komoda z szufladami i kontener na zabawki) a za 3 lata, gdy będzie szedł do przedszkola planujemy zmianę, trzeba będzie kupic biurko wiec wtedy zastąpimy stare lóżko systemem z łóżkiem piętrowym, biurkiem i szafą pod spodem :) te które wybrałaś 1 sa lafne, takie romantyczne, ale 2 na pewno sa dużo praktyczniejsze, zwłaszcza jesli mają być na dłużej. Pospisuj dobie wszystkie za i przeciw danych mebli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy będzie szedł do szkoły oczywiście miałam na myśli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wandalik
Najlepsze są takie meble, które rosną z dzieckiem. Po dokonaniu niewielkich modyfikacji w produkcie istnieje możliwość użytkowania tych samych mebli zarówno przez niemowlaka, jak i przez starszaka ;) a takie są meble Pinio, a do tego są wysokiej jakości wykonania, z dobry materiałów i o bardzo eleganckich kształtach projektach i bryłach: http://mebelkowo.com.pl/category/dla-dzieci świetna sprawa, zwłaszcza, że są ekologiczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna Welc
Zerknij do sklepu internetowego meble-bogart.pl znajdziesz tam fajne zestawy do pokoju zarówno dziewczynki jak i chłopca. Ja kupiłam ostatnio u nich zestaw Bonti, jest świetny. Zaglądnij może Ci się coś spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a my mamy e-regaly.pl/regal-magazynowy-primo-180x90x35-5-polek-500kg.html. trochę zmodyfikowalam, żeby kurz nie leciał i daje radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myusle ze takiemu małemu dziecku to jest raczej obojętne jak wyglada jego pokoj. Grunt żeby było przytulnie i kolorowo. Ja niedawno zmienialam meble u swoich dzieci, bo teraz już oboje chodzi do szkoły. Jeśli chodzi o biurka i krzesełka obrotowe to najlepsza oferte miał ten sklep http://meblemoll.pl to już sa meble na lata bo można je regulowac, więc dzieciaki tak szybko z nich nie wyrosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak już przejdziecie od mebli do dodatków polecam sklep http://papillon-shop.pl/ znajdziecie tam piękną, nietuzinkowoą pościel oraz rtęcznie robione elementy dkoracyjne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja widziałam śliczne meble dziecięce w http://www.33meble.pl/ w Szczecinie, naprawdę teraz można pokój dziecięcy urządzić w wyjątkowy sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tutaj na pewno cos znajdziesz – www.meblemoll.pl naprawde niesamowite maja meble w swojej ofercie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a macie jakies mebelki do przerobienia? czesto jest to najlepsza i najbardziej oryginalna opcja - wystarczy kupic troche akcesriow np w http://rudex.cze.pl/ i dzialac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×