Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vveronika23

jakie miałyście objawy ciąży jeszcze przed spodziewana miesiączką?

Polecane posty

Hej, kobitki robiłam test dzisiaj, a do okresu jeszcze 2 dni i wyszedł pozytywny jedyny objaw, który dał mi do myślenia to bolace piersi i to po bokach mimo ,że mnie bolały zawsze ale ten ból jakiś tak dał mi do myślenia bo zaczeły mnie boleć troche poźno zawsze było to w środku cyklu a teraz przed miesiączką i sie skusiłam nie załuje :) jestem ciekawa jakie wy miałyście objawy jeszcze przed miesiączka która oczywiście sie nie pojawiła..Piszcie jestem bardzo ciekawa:)Pzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaramaj
Tak piszcie ja też jestem ciekawa. Jestem na topiku"CZY TO JUŻ?"-i tam piszemy o objawach i jesteśmy jeszcze przed @ -zobaczymy czy objawy się sprawdziły :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmierdziało mi wszystko
niemiłosiernie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie narazie piersi bolą a co będzie nastepne to nie wiem ;p Dawać kobitki akie miałyście juz bardzo wczesne objawy oczywiście przed miesiączką:)) dawac dawać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeziębiona
Objawy jak przy grypie, dreszcze, bóle głowy, łamanie w kościach, plecach, stan podgorączkowy i ogólne rozbicie jak przed okresem, bóle piersi, brzucha, jajników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem teraz przeziebiona bo tak w ogóle ja pierwszy okres miałąm tylko bardzo skąpy i nie zwróciłam uwagi a juz byłąm w ciąży:) boże myślałam że mnie sie to nie przytrafi ...była skąpy że mogłam codzic w jednej podpasce przez jeden dzień a ledwo co na niej było i tak przez 6 dni , więc myslałam ,że okres ale poźniej zroiłąm test za miesiąc praktycznie poszłam do lekaża a tu 2 miesiąc prawie;p hehe lekarz powiedział ,że może być tak że dostae kobieta oststn okes ale bardzo słaby lub skąpy albo plamienie:) starałam się a byłam juz w ciąży fajnie co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
współczuje Ci:) ale może zrób test okres Ci sie spoźnia więc możliwe ,że bajbik będzie chcesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaramaj
Pisać,pisać,pisać-dziękuje!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratuluje Wam dziewczyny !!!
Gratuluje pociesz i radosci ze spodziewanej ciazy !! ;)) Ja natomiast mam inny problem -- z racji doswiadczenia moze uda Wam sie mi pomoc. Ostatni okres mialam 20 kwietnia. Okres spoznia mi sie juz 23 dni. Robilam dwa testy ciazowe, oba wyszly negatywne. Jeden robilam kiedy okres sie spoznil 16 dni, drugi po 19 dniu. Od czego to moze byc ? Czy test moze sie mylic ?? Czy powinnam go powtorzyc ? Czy jednak to z racji stresu, ostatnio spozywanego alkoholu itp /?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratuluje Wam dziewczyny !!!
Ostatnio mielismy sporo imprez okolicznosciowych,. na ktorych spozywalismy alkohol, ponadto ja mialam sporo stresu zwiazanego z praca oraz egzaminami ... Ale czy mozliwe by przesunal sie az o tyle ??? Czy ktoras z Was jest w stanie cos poradzic? Dzwonilam do lekarza by sie umowic na wizyte,...terminy straszne, wiec zanim sie doczekam pytam Was 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 121333333
senność i nudności podczas jazdy samochodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratuluje Wam dziewczyny !!!
czy pomoze ktos...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaramaj
Kochana zrób test z krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmierdziało mi wszystko
i przypomniało mi się jeszcze, że wszystko smakowało tak samo jak kawałek drewna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna

hej. 

Jest tu ktoś 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna

Zapraszam do  rozmowy napewno jest was wiele . Powiedzcie o swoich przeżyciach. Oraz kiedy i jakie oznaki ciąży miałyście przed miesiaczka

Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azza

Nie miałam nic. Wszystko wyglądało jakby okres miał się pojawić zaraz a go nie było. No a potem test pozytywny. I tak 2 razy miałam, w obu ciążach.

A ty ile masz jeszcze do okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wymiotowałam kilka dni przed spodziewaną miesiączką oraz jeszcze przez kilka dni, nie wiedziałam wtedy że jestem w ciąży.Poszłam do lekarza rodzinnego bo bałam się że mam coś z żołądkiem przepisał mi leki które brałam a później okazało się że jestem w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chyba tak szybko to nie miałam żadnych, test zrobiłam w dniu spodziewanej miesiączki i to był jedyny znak jak dla mnie. Potem rzeczywiście doszła bolesność (i to taka konkretna) piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Tak wcześnie raczej nie ma żadnych objawów. Ja nic nie miałam poza tym, że nie było miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Straszny ból krzyża.  Poszłam do lekarza i zapytał czy nie jestem w ciąży może.  Powiedziałam,  że nie, czekam na miesiączkę i uzmysłowić sobie, że się spóźnia.  Wykupując leki kupiłam test ciążowy. Rano wyszły grube dwie kreski,  a krzyż bolał mnie jeszcze dobre dwa tygodnie strasznie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×