Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewcia27

Jakie miałyście objawy ciąży?

Polecane posty

Ja miałam niewiele objawów. Po pierwsze miałam ogromną ochotę na seks, po drugie to przez ok. tydzień miałam nudnośći i 3 razy wymiotowałam, po trzecie i najważniejsze, byłam nieustannie zmęczona i śpiąca...A Ty jakie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja
Po pierwsze spóźniał mi się okres,co raczej mnie nie zdziwiło(miałam 30 dniowe a nawet 38).Bolały mnie jajniki i piersi jak przed okresem . Dziwne było tylko to ,że nie mogłam palic,papierosy mi nie smakowały i piekło mnie w gardle ,po prostu mnie odrzuciło,do dziś(już 4 lata). Nie miałam nudnosci i nie wymiotowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brak okresu.... jak juz wiedzialam ze jestem w ciazy to reszta objawow zwalila sie na raz... myslalam ze sie wykoncze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiatku gratuluję.....super sprawa no nie, ja tez jestem w ciązy zapraszam na nasze forum czy są wsróda nas kobietki które chcą zostac mamami.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna
mam WAZNE pytanie.czy bolący brzuch też jest jednym z objawów ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna
mam WAZNE pytanie.czy bolący brzuch też jest jednym z objawów ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emka28
Za pierwszym razem jedynym! objawem było to, że nie smakowała mi kawa(!?) jeszcze nie wiedziałam, że jestem w ciąży bo przed spodziewanym okresem. I nic ponadto potem troszkę utrata apetytu. Natomiast za drugim razem: (jeszcze przed spodziewanym okresem) ogromny a nawet wilczy apetyt, nudności nie było tylko normalne jak co miesiąc objawy na miesiączkę z bólami w podbrzuszu bolącymi jak co miesiąc piersiami. I w obydwu przypadkach zrobiłam test jeszcze 2 dni przed spodziewaną miesiączką i w obu przypadkach za I i II razem wyszły już wtedy pozytywnie. Generalnie obie ciąże zdecydowanie różniły się. Dlatego myślałam, że za drugim razem to będzie girl. ale mam dwóch uroczych chłopców 3-latka i 2-miesięcznego. Pozdrawiam. Chętnie odpowiem na pytania. Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła mamuśka
Do Emka28 Czy możliwe,że jestem w ciąży?Okres miałam dostać ok.poniedziałku, od tygodnia bolą mnie jajniki i piersi, jak przed okresem.Czy w tak krótkim terminie mogą pojawić się już objawy? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszłam mamuśka
Aha i jeszcze jedno.Jeśli jestem to jak długo będę mieć bóle jajników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła mamuśka
Emka28 jupi będę mamą!!!!!!!!!!!! Własnie robiłam test i nawet nie musiałam czekać 3 minut na wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna
kurcze a ja mam problem. skonczyl mi sie okres wczoraj ale nadal czuje sie dziwnie.piersi mi rosna,boli podbrzusze i jest spuchniete,niedobrze mi ciagle.strasznie zrobilam sie czula na wszystkie zapachy.robilam test i wyszlo ze nie jestem w ciazy.no ale objawy mam jak bym byla. hm.....co to moze byc do cholery:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna
zapomnialam dodac ze czesto chodze siusiu. dziewczyny co radzicie?Bo do ginekologa mam wyznaczona wizyte za jakis czas a ciekawosc mnie zabija!Czy moge byc w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ginekolog
po ilu tygodniach od zaplodnienia (podczas zwyklego badania na krzesle ginekologicznym) zauwazy ciaze? zakladam, ze pacjentka nie przypuszcza ze jest. pozdrawiam i gratuluje przyszlej mamie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna
dzieki za pomoc. jutro robie na wszelki wypadek drugi raz test ciazowy.objawy mam nadal jakby ciazowe.hm....zobaczymy.... mam pytanie jeszcze.bo na tescie ciazowym napisane jest ze moze dawac mylne wyniki przy niektorych schorzeniach,ale nie jest napisane przy jakich.wiecie cos na ten temat?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ginekolog: Znam dziewczynę, której test pokazał wynik pozytywny (podobno) dopiero po 3 miesiącach. Nie jest to jednak moja dobra znajoma więc nie gwarantuję, że jet to prawdziwe. Ale być może... Ja poszłam do gina jak już wiedziałam, że jestem w ciąży i zasugerowałam to. Za pierwszym razem było to tydzień po terminie miesiączki a za drugim razem dokładnie w 3 tygodnie po samym zapłodnieniu. I lekarz powiedział, że być może jestem w ciąży upewnilam się dopiera na drugi dzień po dopochwowym usg do dziewczyny Dla pewności zrób sobie test jeszcze raz za 2-3 dni powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziaki bardzo
emka28 :) czyli 3, 4 tygodnie i on juz to moze zauwazyc...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jesli mu to zasugerujesz, ale żeby potwierdzić może polecić zrobiesnie usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna
mam pytanie jeszcze.bo na tescie ciazowym napisane jest ze moze dawac mylne wyniki przy niektorych schorzeniach,ale nie jest napisane przy jakich.wiecie cos na ten temat?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emka a jesli
np. 7, 8 tydzien, to ez sugerowania zauwazy...? pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sądzę że tak
dla Twojej pewności zrobi usg ale nie jestem wyrocznią w tym temacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamula
a mnie przy pierwszej ciazy dorzucalo od kawy i przez pewien czas nie moglam zniesc zapachu pieczonego miesa, a pzry drugiej bylam bardzo slaba i ciagle spiaca - za to nie wiem co to nudnosci zadnych ciagotek na potrawy, jedynie bolace piersi no i .....mam dwoch chlopcow pozdrawiam i gratulacje dla pzryszlych mam!!!!!!!! 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela_30
Mnie też przestała smakować kawa mimo że zawsze bardzo ją lubiłam :) . Przy pierwszej ciąży tez pamiętam że przez długi okres nie mogłam nawet patrzeć ani na kawę , ani na herbatę . Wtedy myslałam ze jest to wina wody ( akurat nie co wczesniej przeniosłam się ze wsi do miasta ) . Non stop jestem spiąca , i ten ciągły ból głowy . Z poprzednimi ciążami miałam nico inaczej bo własnie na czas ciąży nie miewałam migren . Ale obecne bóle głowy to raczej nie są migrenowe , bo przechodza same tak po prostu . Acha a po czym poznałam że na pewno jestem w ciązy po piersiach , bolały i powiększyły się . No i nie mam ochoty na słodycze ,. Jestem mamą chłopczyka i dziewczynki wieć jest mi zupełnie obojętne co będzie teraz , choc w podswiadomości wróże sobie że będzie to chłopczyk . Pozdrawiam przyszłe mamy ,a w szczególności te , które tak jak ja będą po raz trzeci mamą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta 26
witam wszystkie mamy i nie mamy.jestem w czwartym miesiacu.moje objawy to ogromne cycki,bole glowy(ale wystarczy polezec z mokra szmatka na czole),oczywiscie brak miesiaczki.a tak poza tym to nic,szczesciara ze mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba jestem w ciazy, juz tydzien nie mam okresu, a nigdy mi sie nie spoznia. Pisze \"chyba\", bo test mialam negatywny dwa razy. Bola mnie piersi i brzuch, ale jutro ide do ginekologa to sie dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cappucino
do innsi I co wyniknęło z wizyty u ginekologa? Ja jestem w identycznej sytuacji, więc jestem ciekawa. Tyle, że wciąż jeszcze czekam na okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bandzior
a w ciąży brzuch boli w kórym miejscu ?? tak niżej czy wyżej ?? bo jest taka sprawa, że moja dziewczyna ma bóle brzucha ale powyżej pępka, bóle pleców, podwyższona temp i siusia często i nie wiemy co jest powodem ?? czy jest to ciąża ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schmetterling
U kazdej kobiety jest inaczej..kiedys glownym objawem byly nudnosci i ciagatki na rozne rzeczy. U mnie nic takiego nie bylo..zadnych nudnosci,ochote na rozne smaki mialam ale zawsze mam przed okresem.Brzuszek pobolewal wszzystko normalnie.Niestety tylko pozornie.Bylam ciagle zmeczona,niewyspana,znuzona.Jak nie dostalam okresu to nawet nie bardzo sie zdziwilam,instynktownie czulam ze to ciaza!przyjaciolka namawiala mnie na test,nie chcialam bo ja po prostu wiedzialam,czulam ze jestem w ciazy!W koncu zrobilam!Pozytywny!I juz!Dziewczyny!Jesli macie jakiekolwiek watpliwosci to test albo ginekolog i juz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igi6
czesc wszystkim mam małe pytanko dotyczące objawów ciąży . okres spoznia mi sie kilka dni i strasznie boli mnie brzuch ale tylko chwilowo co jakis czas .nie wiem czy mam sie martwic bo mam nieregularna miesiaczke? czy to możliwe ze jestem w ciaży ? chciałabym zrobic test ale bardzo boje sie wyniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×