Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kamila1235

Jakie miałyśćie Objawy w pierwszym Tygodniu Ciąży???

Polecane posty

Gość Kamila1235

Witam Jakie miałyśćie objawy w pierwszym tygodniu ciazy?? Ja Mam dni plodne od wtorku a w niedziele i poniedzialek kochalam sie z mezem..Od wtorku pobolewaja mnie jajniki i lekko brzuch..Jak myslicie bede w ciazy?? Dodam ze cykle mam 31-32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możemy Ci najwyżej wywróżyć z fusów :) O ciąży mówimy od momentu zagnieżdżenia, które trwa od 5 do nawet 14dni (wg literatury)- średnio przyjmuje się 10dni. Wtedy też dopiero wydzielany jest hormon ciążowy- hcg. To jest indywidualna sprawa i dopiero wtedy można mówic o ciąży i jej objawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila1235
No Racja Kobitki mozecie jedynie wrozyc:P ale to bedzie moje pierwsze dziecko i troche jestem zielona..staram sie po raz pierwszy wiec moze sie udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ja
żadnych ażdo 6 tygodnia gdziemnie na wymioty wzieło i potem aż do dzisiajczyli 14 tygodnianieprzechodzi- ale ja sięciesze bo wiem że wszystko ok. Aty idź na bete hcg ibędziesz wiedziała jużwdzień spodziewanej miesiączki i niebędziesz musiała się zastanawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila1235
Dzieki i Chyba Tak zrobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy pierwszym staraniu też mi się udało :) trzymam kciuki :) też radzę betę, bo ostatnio miałam kosmos z testami i im nie ufam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila1235
Na pewno wybiore sie na betę Ale okres powinnam dostac kolo 15 lutego..Wiec musze czekac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pewno masz
owulacje i stąd takie objawy. Ja miałam przedwczoraj owulację. Bolały piersi, było mi słabo i bolały jajniki. Za 2 tyg się okaże czy się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila1235
Mnie tylko pobolewaja jajniki i brzuch..Moge miec nadzieje ze sie udalo:)) I Tobie tez Zycze zebys byla w ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila ja bym jeszcze się starała skoro do @ zostało tak dużo- 19dni, to by znaczyło, że jestes przed owu. Oczywiście to nie jest pewne, bo najlepiej byłoby okreslić owu, ale tak może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila1235
Wiesz ja jestem pewna ze owu mam od wtorku bo nigdy mnie nie pobolewa tak brzuch i jajniki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila1235
Ja nawet sobie wpisalam ten kalkulator niby dni plodnych i wyszly mi wlasnie od wtorku i to sie zgadza....dzisiaj kupilam test ale zrobie go w przyszlym tygodniu..A na betę wybiore sie w dniu spodziewanej miesiaczki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ból jajników nie jest wiarygodnym objawem, tzn może pojawić się na kilka dni przed lub po owu. Jedno jest pewne @ przychodzi 10-16dni przed @(jeśli wszystko przebiega prawidłowo). Oczywiście nie wiesz, kiedy będzie następna @. Błędem jest współżycie tylko w dni, w które wydaje Ci się, że masz owu. A miałaś szczyt śluzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gniewaj się ale uważam, że nie potrzebnie zawracasz sobie i nam głowe teraz. Masz jeszcze duzo czasu, po prostu musisz cierpliwie poczekac i tyle!:) ja tez jak z apierwszym razme probowalam z mężem to juz po tygodniu chcialam widziec jakies objawy, a niestety okazalo się, że jeszcze trzeba wieeele razy próbować. Dlatego polecam ci dac sobie teraz spokój i po prostu POCZEKAĆ. A potem zrób test i będzie zgłowy, na kafe nikt ci i tak na 100% nie zdiagnozuje ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pewno masz
Kamila ja ci wyjaśnię kilka rzeczy. Nie masz owulacji tylko dni płodne od wtorku, a owulację ma się max 24 godziny. kilka dni przed owulacją i kilka po są dniami płodnymi. Od dnia owulacji zaczyna się tzw faza lutealna która trwa od 12-16 dni i po niej następuje krwawienie (albo i nie jeśli jesteś w ciąży). Więc jeśli miesiączkę masz dostać 15 lutego to znaczy, ze owulacji prawdopodobnie jeszcze nie miałaś, a jeśli już miałaś to znaczy ze miesiączki możesz spodziewać się wcześniej, za 2 tyg możesz już robić test ciążowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno masz---> ma rację :) lepiej się nie stresuj, bo wydłuży Ci się niepotrzebnie cykl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pewno masz
A i uważam tak samo jak dziewczyny, że teraz są twoje dni płodne i zamiast kupować testy to zabieraj się z mężem do łóżka. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila1235
Dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila1235
Ale jesli Kochalam sie z mezem w poniedzialek..to szansa jest ze moge byc...Teraz nie ma go w domu dzisiaj ma nocke to odpada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila1235
Do Minia Cykle mam 32 a ostatnia miesiaczke mialam 15 stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to z wyliczeń
Ci wynika, ze dni płodne masz między 29 stycznia a 4 lutego. Wiadomo, że dni płodne się obserwuje, a nie wylicza, ale jeśli cykle masz regularne to dni płodne dopiero ci się zaczynają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila1235
To od jutra moge sie jeszcze starac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem że jestem w ciąży
koniec 5 tygodnia, a nie mam ŻADNYCH OBJAWÓW i co?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..:::::: W pierwszym tygodniu ciąży nie występują żadne objawy. Jeśli sądzisz, że możesz być w ciąży, najlepiej wykonaj test ciążowy i wszystko będzie jasne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila1235
Dzisiaj cos mnie tknelo i zrobilam z ciekawosci ale wyszla 1 kreska wiem ze to za wczesnie bo dzisiaj jest dopiero 3 dzien..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 stopniowa gorączka u 35
ja objawów nie miałam prawie wcale, znaczy mdłości itd. najwcześniejszym był rosnący brzuch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sensu robić testów tka wczesnie!!! ja tez byłma głupia i robiłam, wydawalam kase i marnowalam nadzieje, ale robienie tak wczesnie testu naprawde sensu nie ma dziewczyno :) podejdz do teog dojrzale i policz sobie dokladnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×