Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie największe bzdury wyczytałyście na kafe?

Polecane posty

Gość gość

Ja takie perełki jak: - "moja koleżanka przenosiła ciążę 4 miesiące i dziecko urodziło sie zdrowe" - "moje dziecko zaraziło się e coli przez szczepienie" - "mojemu dziecku został podany w szczepionce gronkowiec złocisty" - "matki ładnie ubierają dzieci, bo od dobrobytu przewraca im się w głowie (dodam, że chodzi o Polskę". No i standardy : - "kochałam się/serduszkowałam z chłopakiem..., okres miałam... Teraz mam biegunkę, boli mnie jedna pierś, a nigdy tak nie miałam. Czy jestem w ciąży"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie największym chamstwem było gdy matka zapytała czym może posmarować oparzonego palca dziecka i ktoś jej odpisał gównem. nie rozumiem po co ludzie się wypowiadają nie na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys kafeteria na ogolnym (moze z 5 lat temu)miala ciekawe czy smieszne tematy, owszem przewijalo sie kilka dziwnych i niesmacznych a teraz na ogolny nie ma co wchodzic bo tam jakas maskara sie dzieje same przyglupy, niewyzyte nastolatki, az nie da sie czytac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaszlam w ciaze, co mam zrobic z podpaskami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszy łonowe to moi przyjaciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Największa bzdura? Chyba że długie karmienie piersią ujędrnia skórę piersi i są później jak te z implantami :D albo jakaś babka pisała "do cesarki nie musisz być NADCZO...", to mnie w sumie przeraziło bardziej niż rośmieszyło :O kiedyś na ogólnym durnowata his coś tam wstawiała foty swojego tyłka... Jest tutaj oszołomów od groma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cesarki nieplanowane na cito robi sie caly czas, te kobiety czesto cos tam jadly wczesniej. Ja niecierpie tych wojen kp-mm oraz cc-naturalny porod. Ile tam glupot sie mozna naczytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie chodzi o wojny tylko o ewidentne głupoty, albo tworzenie całkiem nowych słów, których w j. Polskim nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-cc to nie prod, nie jestes po tym matka a Twoje dziecko to nie dziecko -mm to trucizna -po cc nie ma pokarmu w piersiach i dzieci rodza sie chore - po cc wisi brzuch -bez karmienia piersią dziecko jest chorowite -jak nie pracujesz zawodowo maz Cie rzuci dla ambitniejszej -po szczepieniu trzeba podać piers bo dziecko wtedy nie boli -szczepionki sa przyczyna autyzmu -jedynacy sa nieszczęśliwi i aspoleczni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczy poczytać posty Agatki - wszystko w jednym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tym dziale: nie karmisz piersia jestes egoistka, karmienie mm to jak pasza dla zwierzat i syf, Jak karmisz piersia to masz zwisy po kolana, cesarka jest spoko, ale po sn urodzisz chore dziecko, bo przy sn sa zawsze powazne powiklania, a po cesarce nie ma wcale, wiec musisz zalatwic cc najlepiej w esculapie, tam jest za 2500 to tanio :D a po sn masz taka pochwe, ze wejdzie do niej piesc i bedziesz sikac bezwiednie. Strach sie przyznac ze sie rodzilo sn, ja mialam cc, ale wspolczuje kobietom po sn, wiecznie jada je tu na tym forum, paranoja. I te cisnienie na chama na kp, ja pierdziu, a najlepsza w tym byla sulimira, ktora szybko noge dala z tego forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No po cc jak ktoś ma duży brzuch to zwisa przecież :-) przecięte miesnie plus blizna ktora ciagnie .... natomiast ktoś mi kiedyś odpisał ze im mniej je tym więcej tyje. Parodia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie rodzilas sn i nie karmilas piersia, to nie jestes prawdziwa matka i nie kochasz dziecka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tu kiedyś przeczytałam, że 6 mczne niemowlę już mówi zdaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno po porodzie sn ma sie ciasniejsza pochwe niz przed ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa koronne argumenty szczepiacych i nieszczepiacych: - nas zaszczepili i nic nam nie jest - firmy farmaceutyczne zawiazaly spisek i przekupuja miliony lekarzy i pielegniarek na calym swiecie, bo chca nas pozabijac. Aaa i ,ze do 2020r 50% dzieci ma miec autyzm, bo rządy wdrozyly plan depopulizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agatka zgiń przepadnij!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie mam takiego zamiaru , lubię czytać kafe i wypowiadać się na różne tematy, mam sporą wiedzę i chcę się nią podzielić z innymi więc nie zamierzam stąd znikać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agatka miałaś cc? bo ja miałam i nie czułam okropnego bólu- po to wymyślono środki przeciwbólowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agatko, czy ukonczylas studia medyczne, ze chwalisz się dużą wiedzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agatka poczytaj słownik ortograficzny na początek, a wiedzy to nie będziesz już raczej miała nigdy, więc nie używaj tego słowa w odniesieniu do swojej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona hakera
W ciąży nie wolno pić piwa bezalkoholowego, używać telefonu komórkowego ani dotykać surowego mięsa :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura z tym brzuchem po cc-miałam taki porod i przytyłam 25kg w ciazy (przed ciąża 59kg i 168cm) i jakos wielkiego zwisu nie mam! Ba! Nawet zaraz po cc jak poszłam do łazienki nic takiego nie widziałam. Schudłam po ok 3mc od porodu i mam takie same wymiary jak przed ciąża. Nie wiem gdzie te zwisy...to tak jak pisanie ze po SN jest wiadro-ilu sie takim kobietom to przytrafiło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- cc to nie poród, a matka tak rodząca nie jest prawdziwą matką, - szczepienia to samo zło, po których można spodziewać się wyłącznie autyzmu, - nie będę karmić piersią, bo tak chcę i za bardzo lubię swoje piersi, - całowałam się z chłopakiem 3 miesiące temu, przez 2 kolejne miałam okres, a teraz boli mnie lewa pierś i boli mnie głowa, czy jestem w ciąży? - co potrafią wasze 2,3,4 latki, - mieszkam w domu teściowej, a ona mnie nie lubi. Mąż się nie chce wyprowadzić od mamusi, co robić? - ile podkładów poporodowych zabrać do szpitala, - ile mam kupić ubranek dla dziecka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak miałam cc, ciężko mi było po niej wstawać , rana bolała , o 100 razy wolałabym rodzić naturalnie, po sn szybciej się dochodzi do siebie i można się spokojnie zajmować dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie zgodze z Agatka. Mialam cc ibilal nawet sam zabieg tak, ze krzyczalam. Przeciwbolowe dostswalam poniej tylko 12h w kroplowce. No, a potem zdychalam 2 doby,bo pozwalali tylko apap brac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie będę karmiła piersią, bo nie chcę" a co w tym niby takiego? Każda ma wybór, nie właź z buciorami w cudze cyce! Terrorystko laktacyjna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×