Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marion_Silver

Jakie nożyczki do obcinania paznokci u dziecka?

Polecane posty

jakimi wam sie najlepiej i najwygodniej obcina paznokcie u dzieci, ja musze zmienic, mam te z zaokrąglonym końcem i są do chrzanu, jakby tępe byly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nożyczkami w ogóle nie umiałam obcinać. Kupiłam obcinacz Canpolu i używam go do tej pory a dziecko ma już 4 lata :) Sama tez mu podkradam hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie, bardzo ciezko o dobre nozyczki do obcinania paznokci dla malucha :/ a patrzylas na jakichs stronkach, ktore maja akcesoria typowo dzieciece? ja w sklepie z artykulami kosmetycznymi mam problemy zeby cokolwiek znalezc... a jesli znajde to sa ta zestawy manicure dla doroslych... moze na necie cos bedzie? sama zaraz poszperam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W aptekach mają regały Canpolu i tam są i nożyczki i cążki, ale nożyczki są słabe. Cążek nie miałam, mam z innej firmy, ale powinny być ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cążki są lepsze od nożyczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Douglasie mają fajne nożyczki, cieniutkie, ostre i bardzo dobrze mi służyły, właściwie dopiero gdzieś w wieku przedszkolnym przestałam ich używać. Są malutkie, z tym że nie są dedykowane dla niemowląt i nie mają zaokrąglonych końcówek, ale jeszcze mi się nie zdarzyło dziecka nimi dźgnąć, rozumiem że nożyczki których dzieci używają mają zaokrąglone końce, ale te używane dla dorosłych? Nie widzę sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też używam tylko malutkich cazek. Nie umiem nożyczkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko, ze ja z kolei tymi cążkami nie potrafię, bo i sobie cążkami nie obcinam tylko piłuje wlasciwie, muszę poszukac w dużym sklepie jakims, gdzie do wyboru bedzie wiecej niz jeden zestaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam taki komplet z BABY ONO nożyczki i malutkie obcinaczki. Można kupić też wszystko oddzielnie. Wszystko sprawdza się super. Nożyczki mają zaokrąglone końce, ale bardzo dobrze tną, a obcinaczki to w ogóle ostre.. tną rewelacyjnie... nawet dałam kiedyś mężowi (wiadomo, grube, jeszcze zniszczone pracą pazury), bo nie mogłam znaleźć normalnych, a on mówi, że bardzo dobre, ostre.. zdziwiony był, bo myślał, że czymś tak małym nic nie obetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj obcinanie paznokci u dzieciaczka to zawsze byl u mnie spory problem, bo nie moglam znalezc odpowiednich przyrzadow do tego :( tez probowalam obcinacza z canpolu ale nie dalo rady! teraz mam, zreszta juz od dosc dawna, zestaw do manicure akuku i jest ok :) jak na razie nic lepszego nie znalazlam, zreszta nawet nie szukam bo i po co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze, nawet nie wiedzialam ze akuku ma zestawy do obcinania paznokci, tak to bym wczesniej ci go poradzila, moja siostra ma od nich butelki. a znajdziesz ich rzeczy w sklepach z artykulami dzieciecymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to może masz jakies inne ja przez przypadek kupiłam baby ono, bo raczej nie kupuję produktów tej firmy, ale one są świetne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, moze to tez chodzi o moje umiejętności? :D kupiłam ten zestaw z akuku, wczoraj paznokcie obcięte i nie bylo tak zle, wydaje mi sie, ze te nozyczki z akuku są jakby trochę ostrzejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie, to wiele zalezy od sprawnej i umiejetnej reki, ja kupilam zestaw z canpolu dla siebie i siostry- ona go zachwala,ja z kolei za chiny ludowe nie umiem nimi obciac paznokci córci, te z akuku kupilam wczoraj, dzis sprawdze jak sie sprawuja.... trzymajcie kciuki! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mamy z canpol babies takie z zaokraglonymi koncami. kosztuja niewiele bo ok 8 zl a sprawdzaja sie super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marion Silver- tez mam wrazenie ze te z akuku sa ostrzejsze, dzis obcielam maluchowi paznokietki bez problemu :) te canpol'owe byly dla mnie jakies tępe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiec nie tylko u mnie ta canpolowe nozyczki zawodzily :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie tez wiekszosc sie nie sprawdza, nadal szukam tych 'idealnych', ktos jeszcze sie wypowie, moze znajde w koncu porzadne nozyczki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my dalej mamy te z akuku, bo sie sprawdzily, ale uzywam tylko nozyczek, w dalszym ciagu nie moge przekonac sie do cążków, te akuku to znalazlam w pepco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie cążki to niewypal- tylko nozyczek uzywamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam babyono. Z początku miałam cążki, ale gdy się rozpadły postanowiłam spróbować z nożyczkami i są naprawdę super! Mają zaokrąglone końcówki, ale mimo to tną bez problemu. Nie haczą i nie łamią paznokci, a tego nam było trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uzywam tommy tippee i sa bardzo dobre, kupilam w zestawie z innymi przyborami dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×