Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pieluchazbiedronki

Jakie pieluchy najlepsze?

Polecane posty

Gość pieluchazbiedronki

Używałam do tej pory pampersów (córcia ma 8 miesięcy) ale ostatnio zaczęły mi przesiąkać albo wszystko wylatywało bokiem. Kupiłam huggies ale są droższe od pampersów. Jakie inne pieluchy polecacie? Ja kupuję 4 lub 4+. Słyszałam,że dada z biedronki nie są najgorsze a stosunkowo tańsze ale ile jest w paczce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj z tymi dada to różnie... zależy jakie dziecko ma tendencje do odparzeń. Moja córka mogła używać wszystkich pieluch, natomiast moj siostrzeniec i po huggisach i po dada dostawał takich odparzeń, że głowa mała. Spróbuj dada i zobacz czy wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiec odpowiadajac na twoje pyt
ja uzywalam dadow sa super . Ale teraz zmienilam na baby dreams z rossmana rewelacja ! 20 zl za paczke 40 pieluch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to za promocja
jak 68 pampers sleep@play kosztuje 40 zł w promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też używamu
i autentycznie uważam że są lepsze od pampersów oryginalnych! dziecko waży 11 kg używam rozmiaru maxi 7-18kg 54szt za 28zł.... 0,52gr sztuja ...zamiennie używam też pieluch z Rossmana BABYDREAM też maxi 7-18kg 40szt za 20zł czyli po 50 gr - one są takie bardziej "papersowe" - cieńsze od dad i miększe, ale też bardziej przeciekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze za duzo
Ja od zawsze uzywalam Dada z biedrony i czasem z Rossmana... Pampers, Huggis, Bella happy ... masakra... Moje dzieci za duzo pija i pampery moment to przesikane, to jakos sklebily sie i poszly na jeden bok... a do biedronkowych i rossmanowskich nie moge sie doczepic, problemy pampersowe jak reka odjal... teraz wgl zmienili Dada i sa troszke miekciejsze, ale dalej dzialaja bez zarzutu...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaaaaaaaaaaa
ja też od początku uzywam DADA i sa super córcia ma 1,5 roku i uzywamy 4 ;ub 5 nigdy jej nie odparzyły, nie przemokły, nic nie wylatuje ja jestem bardzo zadowolona pąłce 27zł -54szt chyba tam jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kupiłam ostatnio w babydream eko, są super, ale w cenie pampersów. Są trochę bardziej twarde niż pampersy, ale nie przeciekają, mają fajne gumki. Teraz jeszcze kupię zwykłe babydream:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska 81
11 kilo i w pampersi . moja zanim ostatnie jakie miala na pupie to chyba 4 albo 5. pozniej szkolenie na nocniku i papapa pieluszki. w wieku 2 lat juz nie sikala nawet w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska 81
a pieluchy tylko pampers, inne sa tansze albo jest ich wiecej ale puchna jak szalone. tansze pieluchy zmienisz dwie bo spuchnie ze dzieciak sie nie ruszy a pampers jedna i a i tak nie spuchnie jak ta tania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a od kiedy to haggisy sa drozsze od pampersow haha pampersy kupione na promocji duzo bardziej sie oplacaja a w zasadzie to wychodzi na to samo jak kupisz dada z normalna cena w biedronce oczywiscie dada duzo gorsze jak dla mnie i dla mojego dziecka PAMPERSY SA NAJLEPSZE !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam spróbować tańszych pieluch od pampersów, ale jak na razie próby kończą się odparzeniami (3D bella i Rossmann)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tak naprawde jesli kupicie sobie w realu bo czestto tam sa takie promocje czyli 132 sztuki za 85 zl pampersow to sobie przeliczcie czy wam sie wtedy oplaca kupowac dady z biedronki i czy sa rzeczywiscie tansze bo napewno nie a jakosc pampersow nie ma sobie rownych!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam kupiłam kiedyś w super promocji w lidlu i mała przez całą paczkę była obsypana, kupiliśmy w makro bez promocji, uczulenie znikło. Także ja teraz uważam aby nie kupić za tanio:). A spróbujcie tych eko są naprawdę fajne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tysia21
Ja kupuje dla córci pampersy Gaga z tesco nie są drogie i jestem bardzo zadowolona z nich czce jest 54szt a kosztuja 27 zł. A dada nie kupowała nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 1981
super są te z Lidla bardzo bardzo chłonne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli chodzi o te z lidla to mialam na mysli PAMPERSY ze na nie jest promocja dzis a nie na lidlowskie jakies tam!!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas po żadnych pieluszkach nie pojawia się odparzenie, więc miałam taki okres że testowałam na tylku małej różne pieluchy, najbardziej polecam Dady i Toujoursy z Lidla. Są miękkie i bardzo chłonne. Ale my jednak po testowaniu wróciliśmy do Pampersów, bo mała jest strasznie aktywna, a Pampersy wydają mi się bardziej elastyczne. Ale u mnie w mieście jest taka buda z pieluchami sprowadzanymi z Norwegii i Niemiec i kupuję tamte Pampersy. Płacę 0,62 gr/szt za pieluszki Pampers Baby dry lub 0,73gr/szt za PampersActive Fit (są droższe, ale są takie cieniutkie i elastyczne jak majtki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gvbgcfhgfhn
Każde dziecko ma inną pupę, każda matka ma inną grubość portfela. Owszem najlepsze są pampersy, ale nie na każdą kieszeń. Moje dziecko używało każdej marki po trochu i w naszym domu sprawdziły się najlepiej: dada - biedronka, pieluchy z lidla i z rossmanna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja córka ma teraz 5 m-cy , na początku kupowałam jej pampers , ale strasznie odparzała sobie pupę , zmieniłam na huggies . Było trochę lepiej , kiedyś zaszłam do rossmana i zobaczyłam pieluszki baby dream . kupiłam i jestem z nich zadowolona :) używam również pieluszek dada z biedronki , myślałam , że to jakiś szajs , ale naprawdę polecam , są świetne , no i co tu się oszukiwać - tanie !!! ale najważniejsze , żeby odpowiadały naszemu maluszkowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie drugi człowiek ma
Ja używam active baby (pampers) i jeszcze nigdy nie przemokły pomimo że córka pije jak koń i po 3 godzinach pielucha jest tykającą bombą :D. Trzeba często zmieniać pieluchy bo kiedy dziecko sporo pije to żadna pielucha nie daje rady jak się ją trzyma po 4 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo są pampersy i pampersy
Jak ktoś kupuje te sleep & play to się nie dziwię,że przeciekają-25-30zł za paczkę 50sztuk. Active baby 50-55zł za 52sztuki. Widać różnicę? Ja zawsze używałam pampersów najpierw tych białych-nie pamiętam nazwy,a potem active. Raz użyłam u koleżanki Dada 4 i nie są złe, podobnie jak bella happy. Reszta pieluch nie nadaje się moim zdaniem do niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Rozalki
Pampersy są dobre ale My również korzystamy z pieluszek Tesco tych w zielonym opakowaniu są znakomite nie powodują odparzeń ,nie przeciekają a pupa długo ma w nich sucho.Córka ma 1,5 roku używamy rozmiar 4+ POLECAMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A znacie ulepszone pieluszki Bambino? seria baby love? u nas sprawdziły się bardzo fajnie i cena jest przystępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×