Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jakie prezenty na Mikolaja, co kupujecie?

Polecane posty

Gość gość

Wasze propozycje i wiek dziecka oraz plec. Thx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Star Wars (BB-8 i R2D2), ksiazki, walkie-talkie. Chlopiec. 3.5 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio star wars dla 3 latka? chyba tatuś kupuje sobie? a walki talki to nie przeżytek w dzisiejszych czasach smartfonow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kuchenke z akcesoriami 3.5 roku synus;) na gwiazdke kolejke lego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio star wars dla 3 latka? chyba tatuś kupuje sobie? a walki talki to nie przeżytek w dzisiejszych czasach smartfonow? X Nie, moj 3 latek widzial juz tego robota BB-8 (maz wyciagnal zeby sprawdzic czy wszytko dziala i maly podejrzal, i juz sie nie moze doczekac, wciaz o nim mowi). Ten drugi zamowiony, jeszcze nie przyszedl ale tez sie pewnie spodoba. Walkie talkie moze i przezytek, ale maly uwielbia gadac przez kamerke w swoim, pokoju wiec mysle ze mu sie spodoba. Tak wszystko krytykujesz, powiedz co ty masz zamiar kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie sorry to nie krytyka, tylko zaskoczona jestem:) bo tez mam trzylatka i właśnie kupujemy ta kuchenke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ach no roboty za 7 stowek, no kto bogatemu zabroni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 latek ksiazke co by tu wtrabic, 2 latka jeszcze ie wiem, moze ciastoline Ogolnie synek ma jutro urodziny i dostanie samochod sterowany kierownica, chomika z garazem i domkiem na drzewie, 3 ksiazki o franklinie, 3 o zuzi, 3 o misi marysi i kici koci, mala ciaatoline, kredki i pisaki, gre kicky ricky, spadajace malpki, malutkie lego straz pozarna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś i jeszcze pióro do d**y mu włóżcie masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo? Od jednej babci dostanie auto, od drugiej kicky ricky, od ciotki chomika. Od nas reszte- ksiazki kosztowaly mnie 50 zl, malpki 13, klocki 5, kredki 2, pisaki 3 , ciastolina 6, no rozpusta jak huj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ach no roboty za 7 stowek, no kto bogatemu zabroni? X No i?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starszy syn (10 lat) telefon i na pewno jakąś książkę. Młodszy (3) tez telefon,ale zabawkowy :) puzzle i poluje na jakąś fajna farmę ze zwierzatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starszy syn 5 lat samochód zdalnie sterowany, młodszy 2 lata kuchenkę z akcesoriami. To od nas a od babci i chrzesnych, to raczej niespodzianka. A do mamy od robotów, jak wytłumaczyliscie, że robót jest już w domu? Mały nie wierzy w Mikołaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mikołaja jakieś drobnostki za parę złotych typu kolorowanki i naklejki. Na wigilię lalkę disneya, grę planszową, jakąś lepszą książkę, dziewczynka lat 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namiot z tunelem. Syn 2,5 roku, córka 10 m-cy. Pod choinkę dostaną osobne niespodzianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam, ze córka raczkuje jak szalona i uwielbia chować się, gdzie tylko jest to możliwe ;) wiec skorzysta z namiotu na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam dwoch synow, roznica 3 i pol roku Dostana to samo, dlatego ze ciagle sie bija o zabawki Starszy napisal list do Mokolaja i chce dostac aparat foto dla dzieci. Ale nie dostanie :P postanowilam kupic 2 maty muzyczne, dlatego ze moje dzieci uwielbiaja muzyke. Synowie 6 i 2 i ol rou

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Synek 15 miesiecy: rowerek trojkolowy, taki rosnacy z dzieckiem, dwa duze samochody, zestaw figurek zwierzatek, jezdzik (wlasnie licytuje na allegro), synetzator (to od babci)... Zobaczymy co jeszcze wpadfnie mi w oko. Mlody jest jedynakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla męża oczywiście jakiś zestaw narzędzi bo lubi majsterkować ale jeszcze nie wiem gdzie kupić...znalazłam stronę www.stukpuk.pl i wydaje się być tam bardzo tanio. Jakie wasze zdanie? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Mikołaja syn 2,5 roku od nas kasę fiskalną z wagą i grę łowienie rybek od jednych dziadków miś horacy sterowany tabletem a od drugich jeszcze nie wiem a pod choinkę od chrzestnej dostanie tor z pętla. My kupujemy chlopiec12 lat daje 100 zł plus model do sklejania dziewczyny 10 i 13 lat komplet biżuterii dziewczecej plus szkatułki na biżuterię dziewczynka 3,5;roku stragan warzywniakbz kasą wagą taki stojący dziewczynav5lat zestaw do zrobienia bizuteri chłopiec 4lata tor z wadera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A do mamy od robotów, jak wytłumaczyliscie, że robót jest już w domu? Mały nie wierzy w Mikołaja? X Wierzy, jak najbadziej i czeka na tego robota. No maz wtopil, jak typowy facet ;) Mowie mu zrob to po kryjomu a on sie rozlozyl w salonie ;) Schowalam i na poczatku maly pytal, ale teraz zapomnial. Acha, te prezenty to sa na Mikolaja, a nie na Gwiadke (wtedy bedzie Mikolaj wynajety :P, i przyniesie inne prezenty).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syn 3 lata i dostanie hulajnoge taka 4 kolowa. Jakies ksiazki do czytania, gry planszowe lub puzle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety skończył się dla mnie czas kupowania tego co dziecko potrzebuje, tego co wzbogaci jego rozwój. Córa ma sześć lat i sama wie co chce. Dostanie więc kolejne lalki. Ponieważ to będzie para: Anna i Kristoff z Krainy Lodu, to chyba hodowlę założymy. Już teraz lalki są wszędzie po kątach, w skrzyniach, pod prześcieradłem, na wannie, dobrze że nie w lodówce. :/ Ale może dokupię jeszcze jakąś płytę, czy książkę, może grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
ja chrześniakowi mam zamiar kupić na Mikołaja elektroniczną kostkę do gry dice+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×