Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teneryffaa

jakie są fajne ośrodki wczasowe nad morzem - dla dzieci ???

Polecane posty

Jakie są fajne ośrodki wczasowe nad morzem dla dzieci ? Coś w stylu Jantar w Darłówku. Jakie są fajne i sprawdzone miejscowości. Ja byłam z córką w Dębkach, ale wtedy byłam z kolezankami i ich dziećmi, a teraz jedzie tylko babcia z córką i chcę żeby w ośrodku były i animacje i plac zabaw i fajne atrakcje dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak skończy w więzieniu
aqua baltica spa w Kołobrzegu. Jest cudownie. A ta ruchoma kawiarnia na dachu to po prostu coś niesamowitego. Hotel przy samej plaży, blisko na podczele,dość daleko do portu,ale generalnie mają tyle atrakcji że można cały urlop tam przesiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jo0anna
polecam zajrzeć na portal http://www.przymorzu.pl/kolonie - jest to baza sprawdzonych i pewnych ośrodków noclegowych nad morzem, pod ty, adresem akurat znajdziesz ośrodki wypoczynkowo - kolonialne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćUlka
Polecam sprawdzić oferty noclegowe na stronie http://travelysta.pl Mają bazę z całej Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
magra holiday club w dębinie koło rowów, natura resort w pogorzelicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie bardzo fajnym ośrodkiem jest http://www.balticinn.pl/kontakt świetnie w nim wypoczywamy, ilekroć jesteśmy, to wracamy zadowoleni. Warunki ok, a i ja uwielbiam tamtejsze SPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Perła w Stegnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w tym roku w sierpniu wybieram się do Ustki. Koleżanka mi poleciła nocleg w tym ośrodku www.dagmor.pl/ , bo zawsze tam nocowała jak wybierała się nad morze. Na zdjęciach wygląda bardzo korzystnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawym miejscem żeby spędzić czas aktywnie jeśli akurat za oknem nie do końca pogoda sprzyja jest Aquapark Reda. Raz tam byłem w życiu i naprawdę można się świetnie pobawić z dzieciakami. Dużo zjeżdżalni o różnej charakterystyce i trudności, różne baseny utrzymane w bardzo fajnym bajkowym designie. Jeśli już tam jechać to moim zdaniem najlepiej na cały dzień, ewentualnie na 3 godziny, kupowanie godzinnej wejściówki się nie kalkuluje wg mnie to za dużo atrakcji jest do sprawdzenia i się człowiek ze wszystkim w godzinę nie wyrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitaaaaaax
Ja byłam w tym roku w Ośrodku wypoczynkowym Xanadu. Wzięliśmy ze sobą córkę i było bardzo pozytywnie. Na miejscu mają basen oraz brodzik dla dzieci, więc młoda miała radochę. Obsługa sympatyczna i życzliwa a same pokoj***ardzo przytulne i czyściutkie. Polecam xanaduhotel.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela Zaworska

W okolicach Szczecina jest bardzo fajny ośrodek aby wypocząć forcamp.pl ja wybieram się co roku szczerze wracam z nową energią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×