Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

JAKIE SĄ ŁADNE MĘSKIE PERFUMY

Polecane posty

Gość gość

chce kupic mężowi, bo juz 5 lat katuje Aqua di gio, mam ich dosyc!!! co znacie fajnego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
woda brzozowa z kiosku ruchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azarro
posiadam od kilku dni azarro chrome :) Powiem szczerze ze sa sliczne bardzo podobaja sie kobietom a mi wlasnie na tym zalezalo :) Mam 23 lata mi odpowiadają . Cena za 100 ml ok 130 zl z przesyłką . Poczytaj opinie są kuszące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hugo boss Nie pamietam nazwy ale ladna szklana butelka prostokatna ze srebrnym zamknieciem. Kazde opakowanie jest inne wiec latwo poznac. 50 ml w niemczech dalam 75 eur Sliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
One Million - Paco Rabanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaiżona
dla mnie nr 1 to Chanel Platinum Egoiste nr 2 Armani Black Code:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Architect - Oriflame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadnych z Oriflame ani Avonu, nie robcie jaj, jestesmy powazni dorosli ludzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
narazie żadne się nie powtarzają wiec mam dylemacik:), chce zobaczyc ktore najbardziej polecacie, podjade do perfumerii, powącham i wybiorę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O! ja tez poszukuję! Z damskich uwielbiam Davidoff Water Cool, ale męskich Davidoffa nie znam. Z męskich nie lubię ciężkich, ordynarnych, raczej wole typu unisex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
unisex to wlasnie azarro chrome

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
212 allure home sport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dior Homme - cudowne!!! Odkładam, to mąż dostanie pod choinkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Azzaro Chrome Legend są ładne, ale krótko się utrzymują. Z tych trwałych podoba mi się Chanel Egoiste, Chanel Allure oraz Dior Homme Intense.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tańsze wody toaletowe: Orflame Architect i Yves Rocher Ambre Noir.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpiękniejsze męskie perfumy Burberry London :) mój mąż używa ich od dawien dawna, za kazdym razem ma kupić inne i wciąż są te same ;) już chyba ze 3 lata. ale ja je uwielbiam tak jak i on. Polecam choćby powąchanie bo są boskie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż używa davidoff cool water, davidoff adventure oraz euphoria calvin klein. Kiedyś też używał aqua di gio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koelzanka w pracy miala
(w zasadzie nie wiem czy to nie obojniak albo transwestyta) L amoreux Dolce Gabbana, zakochalam sie w tym zapachu, ale z czasem zaczal mi sie kojarzyc z tym paszczurem , postanowilam kupic mamie bo zapach nieziemski, jakiez bylo moje zdumienie gdy pani w Sephorze powiedziala ze perfumy byly unisex, ale przeniesiono je do dzialu meskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chanel Allure najpiękniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hugo Boss bottled, Chanel Allure

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 million pacco rabbane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiek2607
bruno banani zielone ciemne-w miarę nawet cena Ok. I 007dosc męskie.dla prawdziwego mężczyzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na moim mężu ładnie mi pachną L'eau par Kenzo, a np. Hugo Boss który sam w sobie jest ładny (ten w prostokątnej butelce o którym ktoś pisał) daje taki ciężki i duszący zapach że ciężko się przytulić... Piszę o wodach perfumowanych czy toaletowych. A jak ma ulubione to ciężko żeby nagle zmienił zdanie :P Nie ma co w ciemno kupować, niech idzie i przetestuje sam. Na mnie większość kosmetyków źle pachnie, musiałam długo szukać zanim trafiłam na jakieś dla siebie, a na papierku wszystkie były super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paco Rabane Ultraviolet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślisz ze jestem ładna? - zapytała. On powiedział "nie". Zapytała wiec jeszcze raz: " Jestem w twoim sercu?" Powiedział "nie". Na koniec się zapytała: "Jakbym odeszła, to byś płakał za mną?" Powiedział, ze "nie". Smutne - pomyślała i odeszła. Złapał ja za rękę i powiedział: "Nie lubię Cię, kocham Cię. Dla mnie nie jesteś ładna, tylko piękna. Nie jesteś w moim sercu, jesteś moim sercem. Nie płakałbym za Tobą, tylko umarłbym z tęsknoty." Dziś o północy twoja prawdziwa miłość zauważy, że Cię kocha. Coś ładnego jutro miedzy 13-16 się zdarzy w Twoim życiu, obojętnie gdzie będziesz w domu,przy telefonie albo w szkole. Jeśli zatrzymasz ten łańcuszek, nie podzielisz się tą piękną historią - to nie znajdziesz szczęścia w 10 najbliższych związkach, nawet przez 10 lat. Jutro rano ktoś Cię pokocha. Stanie się to równo o 12.00. Będzie to ktoś znajomy. Wyzna Ci miłość o 16.00 Jeśli ci się nie uda wysłać tego do 20 komentarzy zostaniesz na zawsze samsama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
farenhaithy sa fajne, ale trzeba gustowac w takich zapachach,bo jest to ciezki zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Armani Code i One Milion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×