Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ojtam ojtam

jakie są ulubione bajki 3 latków?

Polecane posty

Gość ojtam ojtam

co lubią wasze dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co prawda moja córka ma już 4 lata, ale pamiętam w wieku 3 lat to tylko świnka peppa, charlie i lola... Teraz to spongebob, dora, umizoomi, itd, to co na nick juniorze. A i jeszcze toy story i wrózki te o dzwoneczku, barbie - ma swoje ulubione częsci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój ma już prawie 4 lata, ale od roku w sumie niewiele się zmieniło. nadal królują Domisie, potem Tomek i przyjaciele. w tamtym roku był jeszcze Fineasz i Ferb, oraz Traktor Tom, czasem Bob Budowniczy czy Świnka Peppa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strawberry:):)
klub przyjaciol myszki miki jake i piraci z nibylandii agent oso auta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowe ciastko
muminki, luluś, klub przyjaciół myszki miki, i wszelkie bolek i lolek, kot filemon itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anikar
Moj trzylatek uwielbia klub przyjaciół myszki miki, mali einstaini, świnka chudzinka, izłota rączka a i ostatnio klinika dla pluszaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulapaula22
Mój synek ma 3,5 roku. Uwielbia Auta. Zna je bardzo dobrze i potrafi za dnia opowiadać sceny z filmu :) Poza tym bardzo lubi Stacyjkowo, Dobra nocny Ogród, Umizoomi. Ogólnie ogląda dużo telewizji i wciąga się we wszystkie kanały z bajkami, jak i te nagrane bajki przeze mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janikkkkka
Moja córka uwielbia Strażaka Sama, ale to na mini mini, poza tym wraca Clifford to też jej będę puszczać bo to bardzo mądra edukacyjna bajka, jeszcze niby fajna jest Tree Fu Tom, ale tej jeszcze nie oglądałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgagd
Straszy syn w tym wieku oglądał Cliforda ,Marta mówi na Martę czekał była ulubioną bajką I czasami Truskawkowe ciastko ,młodszy 3,5 roku żadnej bajki do tej pory nie oglądnął że nie lubi bajek ja czasami włączę tv mi mówię zobacz jaka fajna bajka to mówi dobra fajna ale ja nie chce oglądać .Zna postacie z bajek bo ma różne książki i gazety lubi jak mu czytam Tomka ,gazety ze Świnką Peppą nawet chciał pościel abym mu kupiła ale oglądać w tv nie chce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam cyfrowy Polsat. I nie ma programu mini mini dla dzieci tylko jakieś dziwne. Dziecko jak jest u babci z chęcią ogląda bajki na mini bo babcia ma ten program a na Polsacie jest problem. Jestem tak.zla. płacimy tyle kasy co miesiąc a zwykłego programu mini nie mają w ogóle w ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabinna
No to faktycznie szkoda, na mini mini są takie fajne bajki. dzieci się tak wiele uczą z tych bajek, są ciekawe i nie ma w nich agresji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój jak miał 3 lata, to praktycznie nie oglądał bajek. Teraz ma 4 lata i ogląda bolka i lolka i jedynkowe przedszkole na tvp abc. Czasem też włączę mu Puls 2 jak leci Marta mówi. Na tyle co moje dziecko ogląda to nie potrzeba mi mini mini, wystarczy to co jest w naziemnej telewizji cyfrowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dupo srini naprawdę puszcza taki szajs, że nikt tego nie ogląda/? na to wychodzi, bo jakby mieli coś ciekawego i wartościowego to nie potrzebowaliby tak żałosnej spamerskiej reklamy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moj jak naogladal sie bajek edukacyjnych,to wyjsc z szoku nie mogl,po tym ,jak dowiedzial sie skad sa jajka.Zdegustowany zapytal:cooooo?kura dupka znosi jajka?Moja mina-bezcenna :-D (to bylo chyba a umizumi)pozs tym do niedawna krolowal strazak sam,a teraz hitem jest krolestwo bena i holly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blonnnndi Ewcia
Ha ha no moja córeczka już dawno wiedziała skąd się biorą jajka, ale właśnie z tego powodu część bajek oglądam razem z nią i tłumaczę jak czegoś nie rozumie, kiedyś w Cliffordzie było : nie rób drugiemu co Tobie nie miłe, no i mała się mnie pyta co znaczy niemiłe, dlaczego nie wolno tego robić i takie tam, uważam, że ważne jest żeby dziecku wytłumaczyć bo bez sensu żeby nie potrzebnie przeżywało coś czego nie zrozumiało. Dużo jej tłumaczę ze Strażaka Sama czy ciekawskiego Georga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj synek uwielbia Max i Ruby :-) Moze ogladac na okrągło Nie wiem dlaczego w sieci jest trudno dostepna ta bajka ale udalo mi sie znaleźć na http://bajeczki.org Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strażak Sam, Peppa, Smerfy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
peppa i my little pony - uwielbia to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirq
U nas tylko Mini Mini, bo mała zakochana w Rybce. :) Świnka Peppa oczywiście, Niebieski Niedźwiedź i obowiązkowo starocie, które w dzieciństwie oglądała mama. Mamy swoj***abskie chwile. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gargulka
mój pro-kolejowy synek uwielbiał "Tomek i przyjaciele", teraz ogląda "Stacyjkowo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój synek uwielbia świnkę Peppe:) strażników miasta i wszystko co związane z pociągami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tavarna
Moja córa uwielbia "Parauszek i przyjaciele", to bajka o króliku i jego przyjaciołach. Pokazuje jak dbać o przyrode i jak wspólnie można z przyjaciółmi pomagać sobie wzajemnie. A że jest zazwyczaj w weekendy na mini mini po 17.30 to chętnie siadam razem z nią przed tv :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas Ciekawski Gorge, Stacyjkowo i ostatnio jeszcze puszczana od niedawna bajka na minimini+ Kosmoloty. Fajne ciepłe bajki, każda ucząca innych ważnych rzeczy takich jak przyjaźń, poznawanie i dbanie o świat i przyrodę w około nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj ma niecale 3 lata i lubi umizumi, max i rubi, dora, lulus, strus oliwia, kate mora, baby jake, pan robotka, kucharz maly, elmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i jeszcze swiat gupikow i nina i neuronki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sasiedzi, baranek shaun, traktor tom na kompie, w tv garfield, sponebob, a z kanalu cebibies prawie wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×