Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie sukienki nosi się teraz na wesela?

Polecane posty

Gość gość

Czy mogłybyście mnie poratować zdjęciami sukienek jakie zazwyczaj nosi się teraz na wesela? Chodzi mi zwłaszcza o takie nowoczesne wesela w dużym mieście. W internecie jest dużo zdjęć ale raczej z wesel w remizach, a ja idę na bardziej eleganckie wesele i nie chcę się zbłaźnić strojem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu, normalną koktajlowa kiecke załóż i fajne szpilki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koktailowa sukienka to szerokie pojęcie. Przyzwyczajona do "wiejskich" wesel poszłam na wesele w łososiowej, rozkloszowanej sukience do kolan i czułam się jak pajac bo prawie wszystkie dziewczyny były w czarnych, krótkich sukienkach w stylu bardziej "biurowym".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.34 Same czarne sukienki na weselu? To gdzie Ty poszłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz na Asos albo Lipsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarne w stylu biurowym...czyli nudziary. Tak to do cioci na imieniny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Asos pełno świetnych sukienek ale prosiłabym o poradę co do kroju, kolorów, długości. Wesele w dość "wyższych sferach", środowisko polityków, prawników, będzie bardzo elegancko i na zachodnią modę, nie chcę podkreślać tego że jestem tylko "kuzynką z prowincji" niedobranym strojem. A jestem pewna że nikt tam nie założy turkusowej sukienki z satyny ozdobionej kryształkami jak zrobiłoby wiele moich koleżanek na wesele w remizie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klasyczna koktajlowa, czyli krótka (maks do pół łydki) i elegancka. Krój dopasowany do figury, może być dopasowana, rozkloszowana, ołówkowa, z baskinką. gość dziś ty poszłaś ubrana odpowiednio, to reszta towarzystwa pomylila imprezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to "wyższe sfery" to i tak będziesz wyglądała tanio w Asos, raczej nikt w poliestrze nie przyjdzie, chyba ze zainwestujesz w kiecke z MaxMary itp, jedyna opcja po taniości to coś uszyć z porządnego materiału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez jak byłam na weselu to były dziewczyny w zwykłych czarnych krótkich dopasowanych sukienkach i nawet włosy miały nieuczesane tylko rozpuszczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wypada iść w czarnym, bardzo eleganckim kombinezonie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:57 bo te wstretne koczyska na tonie lakieru i inne pseudo "upiecia" wyszły z mody chyba 10 lat temu. Ja byłam niedawno na weselu i wszystkie kobiety mlodsze niz 40 lat miały rozpuszczone włosy, tylko stare ciotki koczyska i loki. Sto razy lepiej wyglądają rozpuszczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby brać pod uwagę opinie z kafe to najlepiej na wesele założyć białą suknię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile masz lat i jaką figurę? To też ma znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×