Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie ubranka kupić noworodkowi na lato?

Polecane posty

Gość gość

Rodze w lipcu, doradźcie co kupić w rozmiarze 56 chyba? A w czym ma dziecko spać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
body i bawełniane pajacyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój spał w pajacyku albo body i śpiochy do tego. Fajne są rampersy z krótkim rękawem i krótkimi nogawkami na wyjście na dwór-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinta
Uważam, że warto również zwrócić uwagę na jakość ubranek. Ekskluzywne ubranka dla dzieci można znaleźć w http://minichic.pl/ . Uważam, że powinniście tam zajrzeć jeśli szukacie wysokiej jakości, modnych ubranek dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czym się różni pajacyk od śpioszków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pajacyk ma długi rękaw i długie nogawki, śpiochy mają długie nogawki, ale bez rękawków (potrzebujesz do nich bluzeczkę, albo body). A na lato najlepsze będą bawełniane ciuszki, pajacyki, bodziaki. Do tego warto kupić jakiś cieniutki kocyk z bawełny (w Tesco takie widziałam), do przykrycia jak będzie chłodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też w lipcu:))) Mam trochę po starszej córce rzeczy a w kwietniu rodziłam, myślę że dokupię body z krótkim rękawkiem a na pewno przydadzą się pajacyki też.Wiele nie zmieniam w tej garderobie bo z pogodą jest tak że nie wiadomo czy będzie upał czy chłodno deszczowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×