Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kawoszek

Jakie zabezpieczenia do gniazdek???

Polecane posty

Gość kawoszek

Ja kupiłam własnie Canpola i są do d...y. Wypadają, palcem można to wyciagnąć a co dopiero dziecięce sprytne paluszki. poradźcie jakiej firmy kupowałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam canpola i sobie chwale hmm może źle założyłaś bo ja jakoś nawet i tym ichnym kluczykiem czasami mam problem by je wyjąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różne gniazdka to i różne
zatyczki!! nie możesz mówić ze canpol jest do dupy tylko dlatego ze nie pasuje do twoich gniazdek. a moze to ty masz jakieś nietypowe gniazdka?? ja nie mam żadnych zatyczek, ja pilnuję dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupowałam takie zwykłe w tesco albo w castoramie i pasują wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawoszek
Mam standardowe gniazdka, a jezeli na zabezpieczeniu pisze , że są do standardowych właśnie to wniosek jest jeden. Wciskam na siłe a one wyskakują, więc nie wiem o co chodzi. A dziecko ma najlepszą opiekę, ale jak się pracuje i ma dom na głowie to takie zabezpieczenia są niezbędne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne, ja myślę, ze zabezpieczenia sa jak najbardziej ok przy dzieciach trzeba mieć głowe nawet w kiblu, ale niestety nie zawsze sie da nie wiem co masz za zabezpieczenie moze kup inny rodzaj, bo ja kupowałam różne i pasują wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieruda
ja zabezpieczałam z mezem standardowo. a gniazdka mamy z Ospel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam zabezpieczenia w Ikei. W domu mam różne gniazdka, a zabezpieczenia pasują do wszystkich bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kszepka
a jak sie ten ospel u Ciebie sprawuje ?:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enzymQQ
Ospel jest ok, sprawuje sie u mnie dobrze. Powiem szczerze,ze na osprzet az tak wielkiej uwagi nie przykladam, ale jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sitor
witam, jakie polecacie gniazdka do takiego troche industrailnego wystroju. na razie znalazlem takie, ktore w miare mi odpowiadaja, ale sie zastanawiam. czekam tez na wasze propozycje elstyl.pl/pokaz,410,gniazdko-potrojne-z-uziemieniem-impre sja-metalizowane-srebrne.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Run88
Ja cI chyba mocno nie pomoge, bo te ospela, ktore podajesz jako przyklad są świetne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bancja
ja swoje mam juz 3 lata i nic nie zapowiada,ze sie cos stanie:) a wlasnie mam Ospela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ma z Ikei- wklada sie latwo ale aby wyciagnac trzeba juz je podwarzyc, moim dzieciom do tej pory nie udalo sie ich wyjac, a starszy syn ma juz 6 lat, ale swoja droga od malego pilnowalam mimo wszystko aby przy gniazdkach nie kombinowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srona
bancja - a gdzie kupowalas?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flooowless
jak sie nazywa ta seria z ospela, ktora wlasnie reklamuje sie jako taka idealna do lazienek? Bo widzialem filmiki i instrukcje i rozwiazanie wydaje sie byc dla mnie idealne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mam te canpola i swietnie dzialaja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja słyszałam, ze Madera jest idealna - nie wiem czy o to chodziło? To seria bryzgoszczelna, nadająca się do wilgotnych pomieszczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ostatnio robiłem mały remont i kupiłem gniazdka, które są od razu z zabezpieczeniem, nie trzeba nic dodatkowo kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja tego badziewia nie instalowałam bo moje dziecko jest nauczone, że przy kontaktach się nie grzebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam canpola i z ikei. Te z ikei faktycznie ciężej wyjąć, ale canpolowskich też nie da się bez kluczyka wydłubać za nic na świecie. Z tym że te kluczyki są małe i dziecko może połknąć, więc wolę z ikei jednak. Ja dziecko też pilnuję, ale nikt nie ma oczu dookoła głowy a wystarczą sekundy i nieszczeście gotowe. Po co ryzykować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do zabezpieczen to najpierw bym się konsultowala z kims, mój maz cos kiedys wspominal, ze ta firma www.pce.pl to zespol swietnych eksperow, może się ich poradzisz po prostu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna sprawdzić u Ospela co mają. Przynajmniej jest pewność że porządne i dobrze wykonane a nie jakieś badziewie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linina
no Ospel może wiele zaproponować. myślę ze jest to niezła linia gniazdek i właczników...sama stałam przed wyborem ale padło na nich...trzeba wspierać polski przemysł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego właśnie uważam, ze trzeba inwestować w dobre zabezpieczenia. my mamy świetne gniazdka z ospela i do tego zatyczki z ikei i bez problemu wszystko działa. nie muszę się obawiać, ze coś się stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś mi tu podjeżdża spamem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żelazna
Polski, niepolski... ma być dobry, ja polecam serię kier z ospela. Nie wypada, nie iskrzy, mam już długi czas. Inne robiły mi zwarcie, jakieś takie bezmarkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spadaj z ta reklama. Wiekszosci gniazdek ma fabryczne zabezpieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa_0998
Wiem, że dużo się mówi o alarmach, itp a bez odpowiedniego zabezpieczenia samych drzwi, nie uchronimy się przed włamaniami. Ja zamówiłam zabezpieczenie przez stronę dobre-zamki.pl i jestem bardzo zadowolona. Zobaczymy jak się sprawdzi. Na razie minęły trzy miesiące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×