Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cubiś

jakie zasłony do pokoju dziecięcego?

Polecane posty

Gość gość
Tutaj można zamówić zasłony jakie tylko chcecie. Piszecie jakie wymiary, jakie tkaniny, kolory, aplikacje Was interesują a Pani szyje. kobieta-matka.pl/category/dla-dzi eci/zaslony/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zapraszam do licytacji takiego kompletu z dekorii allegro.pl/kapa-zazdrostka-roleta-dekoria-do-pokoju-dziecka-i4530576588.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupowałam zasłony w pastelowych kolorach, żeby nie były przytłaczające. I koniecznie muszą być z grubego materiału lub czymś podszyte zeby nie przepuszczały światła i maluch mógł spokojnie spać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie maja zwykle zasłony ale za to maja fajne fototapety ze shrekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje dzieci maja własnie bajkowe. Moja rodzina zawsze zamawia takiego typu rzeczy jak zasłony i firany w tym sklepie http://secretart.com.pl maja Duzy wybór materiałów no i wiadomo ze szyją na wymiar mojego okna/sciany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może rozważysz fotorolety - takie z motywem bajkowym świetnie się prezentują w dziecięcym pokoju. Tu http://bluecanvas.pl/92-fototapety-pi%C5%82ka-no%C5%BCna możesz zamówić fotoroletę w dowolnym rozmiarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zamowilam tu zaslony www.tekstylialand.pl :) jestem z nich mega zadowolona, super jakosc i wykonanie ;) no i wzorów pełna masa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zamówiłam zasłony w sklepie w Słupsku http://dekoracjeokienslupsk.pl/ uszyli mi na zamówienie, bardzo chciałam, by wszystko w pokoju ładnie wyglądało i tak teraz jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy macie jakies sprawdzoen miejsca z tapetami do pokoikow dzieciecych? Poszukuje jakichs fajnych wzorow, moja znajoma polecala mi www.krainabarw.com myslicie, ze warto u nich kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam zwykle zasłonki dobrane kolorystycznie do pokoju syna ma białe meble szare ściany zasłonki zolte i kilka dodatków również żółtych i efekt naprawdę super do tego na ścianie foto tapeta syn ma 6lat u młodszego pokój w stylu marynaty czym zasłonki granatowe i tez bardzo fajnie....a zasłonki kosztowaly mnie ok 60 zł komplet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudyna1
Ja kupiłam świetne zasłonki do pokoju dziecięcego w internetowym sklepie Centrum Firan. Byłam kiedyś też i w stacjonarnym, mają świetny wybór towaru. Sklep znajduje się w Strzyżowie na ulicy Sanockiej, gdyby ktoś pytał:) Ale jak najbardziej można tak jak wyszukać coś w internecie, a potem zamówić kurierem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świetnie w pokoju dziecięcym komponują się wzorzyste zasłony np z www.tekstylialand.pl/dzieciece-i-mlodziezowe-c-24_56.html Moje dzieciaki są nimi zachwycone, a i rodzinie bardzo przypadł pomysł do gustu i zamawiają już teraz sobie do mieszkania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruskamarina1231
Fajnie dobrać takie zasłony, które będą przyjemne dla oka dziecka, ale przede wszystkim muszą pełnić swoją rolę przy mocnym świetle. Znalazłam takie na babydoro.pl, są w przyjemnym kolorze, i kiedy słońce świta moje dzieciątko sobie smacznie śpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominisiabaran
Też kupiłam na babydoro.pl, z polecenia koleżanki i musze powiedzieć, że jestem zadowolona. Poza ładnym wyglądem i dobrą ceną firanki nie szarzeją i mimo już kilku miesięcy wyglądają bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×