Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nitka__85

Jakiej firmy butelki dla noworodka??

Polecane posty

Witam, mam pytanie do doświadczonych mam. Ponieważ za niedługo rodzę, a karmić piersią nie będę chciałam się rozeznać w temacie i dowiedzieć jakiej firmy butelki polecacie?? I jakie na sam początek są potrzebne, ile, jaka pojemność, itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avent avent avent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez stosuje
butelkki aventu tak samo smoczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już niedługo
avent , nuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie może czy zawierają one Bisfenol A. Właśnie się trochę naczytałam i już nie wiem co o tym myśleć:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama malucha
ja mialam tt a teraz nk i z obu firm jestem zadowolona ogolnie do jakiej przyzwyczaisz z takiej bedzie pic , a na opakowaniu powinno byc napisane ze sa bez bisfenolu zaczełam z tt bo podobno łatwo dzieciaczka i na piersi i na butli bo sa takie troszke kosmiczne inne od wszystkich bardziej piers pzrypominajace i karmiłam tak 6 mies. nie bylo problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na początku używałam butelek dr.brown s. bardzo dobry system odpowietrzania. teraz także korzystam z avent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja papaja
Nûby, Tommee Tippee, Petit Terraillon, Avent, MAM, Fisher Price, Green to Grow, Medela, Born Free, ThinkBaby, Dr. Brown's, Chicco, Canpol i wiele wiele innych. Ja dla kolejnego malucha kupuję Adiri.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas avent nie pasował synkowi, podeszły mu dwie butle, zwykła z canpolu z kauczukowym smoczkiem oraz tommee tippee(przy tej zostaliśmy, mają świetny asortyment)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas na poczatku byly avent,ale te smoczki jakos nie byly wygodne. Przeszlismy na szklane z kauczukowymi, anatomicznymi smoczkami i byly rewelacyjne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te szklane canpolu, smoczki rowniez, pozniej uzywalam tez smoczkow baby ono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mówicie, że na początek taka jedna 150ml wystarczy? Czy może jednak dwie kupić? Mam nadzieje, że znajdę te inne firmy u mnie, bo gdzie się nie obejrzę tam Avent stoi. Dziękuję bardzo za pomoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej zeby do mleka byla takie o pojemnosci 300 ml , nuk ma taka pojemnosc i dzieki temu mam je od poczatku tylko smoczek zmienilam:) + jedna Aventu do kaszek ale na to jeszcze masz czas do 5-6 miesiaca chociaz moj zaczal jes dopuiero teraz z tej butelki bo wczesniej nie chcial. W sumie to nawet nie polecam tego Aventu drogie to (40zl) a wcale nie takie dobre . zaluje ze ja kupila bo moglam tez nuka kupic 4x taniej i byloby to samo. Dziwi mnie to ze wszystkich stac na Avent , mnie jest szkoda kasy na tak drogie butelki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tommee Tippee są super a dodatkowo podpowiem ci ze ja miałam dwie małe150ml i do herbatki i mleczka osobne i dwie duzo po ponad 200 chyba 250 ml tez jedna do picie i jedna do mleczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avent,nuk, lovi Na początku najwazniejsze jest aby przez dziurke nie lecialo za szybko mleko. nawet smoczki 0-3 byly za wielkie i moje dziecko sie dławiło. Musisz zwrócić na to uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam się........
dlaczego nie uczycie swoich dzieci jeść kaszki łyżeczką tylko w butelce dajecie. Niewiem czy łatwo potem je oduczycie od tego. moja znajoma ma 3 letnie dziecko i jeszcz nie moze oduczyć od nocnych kaszek z butelki......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziecko butelkami z aventy tez się krztusiło, dlatego przez pierwsze 3 miesiące używałam tylko dr.brownsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnieeeeeeee
ja rowniez nie planuje karmic piersia i zakupilam butelki tt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie polecam butelke jak i smoczek step up w zaleznosci od wieku dziecka bedzie to STEP UP 1, 2 itd. bardzo fajnie wyprofilowany, rzeczywiscie chyba zapobiega kolce bo u mnie sie nie zdarzalo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×