Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jakiej firmy wozek?

Polecane posty

Gość gość

jakie polecacie? za ile kupiłyście, dlaczego akurat taki?:> Odpowiadajcie mamy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile pieter masz do pokonania? gdzie będziesz głównie z tym wózkiem chodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiekszosc jest normalnych drog, ale tez zdarzaja sie piaszczyste drogi, las itp. mam dom jednorodzinny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dwójkę dzieci wcześniej byłam nianią, więc wózków trochę przerobiłam, powiem ci jedno nie warto kupować nowego jestem też przeciwniczką wózków 3w1, najczęściej są nietrafione zawsze znajdziesz jakieś ale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu uzywany? ja przy 1 dziecku mialam wozek quinny czy jakos tak za 2tys, ale jednak nie był taki "poręczny". sprzedałam go. i teraz zastanawialam sie nad czyms tanszym. A wg Ciebie, który jest najlepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tako laret jest całkiem fajny, jednak ja sądzę że te wszystkie spacerówki(no może nie wszystkie) od 3w1 są za duże krótko są funkcjonalne jak bym miała teraz mieć trzecie dzieciątko to kupiłabym najpierw sam wózek głęboki cos w tym stylu http://allegro.pl/wozek-gleboki-kola-piankowe-sam-zaprojektuj-kolor-i5023034636.html a potem jakoś fajną spacerówke co by już dłużej posłużyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok, dzięki !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi już o te 3w1 to chyba najbardziej byłam zadowolona z x landera run, ja go nie miałam tylko jako niania korzystałam, tylko tu cena jest dość wysoka wiec nie ma sensu nowego kupować, ale ten trójpak jest ok na każdą nawierzchnie kosz dość poręczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam x landera mialam/mam opcje 2w1 tj gondola i spacerowka polska marka- duzy wybor modeli kola pompowane nie zadne piankowe wiec swietnie sie prowadzi po lasach, drogach gruntowych nnawet na plazy przednie kola skretne z mozliwoscia blokady- dobrze sie manewruje kupilam uzywany za 400 zl i drugie dziecko swoje nim woze i innego nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xlandery są baaaaaardzo ciezkie, ale co kto woli, ja mam gleboki elea z maxi cosi i jestem bardzo zadowolona, a na parasolkę to sobie wybralam quinny zapp xtra dwójkę, bo ma najlepsze opinie, wozek lepiej wybierac na zywo, pojezdzic po sklepie i wybrac cos pod siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bebetto ;) jak na swoja cene sa naprawde solidne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Graco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
navington cadet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby merc zipy q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×