Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamaklaudii

jakiej muzyki słuchają wasze dorastające dzieci?

Polecane posty

Gość mamaklaudii

chciałabym się dowiedzieć czy większość waszych pociech słucha: -gosi andrzejewicz -dody -us5 -itp. moja córka niestety słucha tej muzyki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaklaudii
a ty masz dziecko?czego ono słucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przegrałas życie............
:D Ja jak maiłam ok. 13 lat słuchałam hip hopu:classic_cool: Ale szybko mi się znudził (chociaż wtedy to były początki hip hopu w Polsce, pierwsze płyty i zespoły), zwłaszcza zajebiście wspominam pierwszą płytę Kalibra:D Do dzisiaj mi się łezka w oku kręci, takie głupoty:D:D:D Oj, narąbane meli równo:classic_cool: Potem słuchałam metalu, punkrocka, trash metalu itp. I ogólnie rocka. Kiedy zaczęłam się starzeć, przerzuciłam się na brytyjski rock głownie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaklaudii
ale ja nie pytam się jakiej muzyki wy słuchacie tylko wasze dzieci :O źle sformułowałąm pytanie czy co?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaAgaty
Moja corka- 17 lat slucha od roku zespolu Marilyn Manson, Bohemot, Rammstain. Coz, na poczatku niezbyt mnie to cieszylo, ale skoro lubi taka muzyke... Jak mowi: "gardze komercha. MM tez poszedl na komerche, ale sie nawroci"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerka to ja
ja mysle ze czesc bedzie słuchała tego co Twoja córka, inni hip hopu a jeszcze inni rocka. Także na nic takie sondaże. Jesli nie podoba Ci się ta muzyka no to może pokaż jej coś innego. Zresztą, daj jej prawo do własnego zdania tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwzam ze
hip-hopu...nie wiem czy sie cieszyc czy plakac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co chodzi w tym
a o jakim przedziale wiekowym mowa? I co zlego w tym ze slucha dody czemu cie to martwi? a pytam o przedzial bo moje malenstwo ma lat 21 :P ale od jakis 5 lat w kolko tylko techno hip hop i takie cos podobnego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohiahypipi
Pani mamoklaudii nie przeżywaj, wiele dorastajacych dzieci sucha takiej komercji, potem gusty się zmieniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diunka36
jakieś dody,akcenty,basshuntery i inne dziwności których nazw nawet nie moge spamiętać.Ogólnie wszystko przy czym może potańczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diunka36
ale pamietam ze moja mam też sie dziwowała jak słuchałam limahla itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przegrałas życie............
A nie umiesz czytać?:O Top tłumaczy, dlaczego twoje dziecko interesuje się gosią andrzejewicz:O Napisałam, nie czego SŁUCHAM, tylko czego słuchałam jak miałam 13 lat!!! Nie mam dzieci, mam młodszego brata, on słucha w zasadzie każdej muzyki, od Chopina (bo sam gra na fortepianie) po disco polo dla polewki. Ale ma 18 lat, więc już raczej nie jest w wieku, w którym można się interesować gosią:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje to chyba amerykanskiego
Rapu i hip hopa -i corka i syn tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja słucha w sumie wszystkiego, od Rihanny po Tede doskonale zna muzykę lat 60,70,80 bo u nas w domu ciągle leciała, ja z kolei lubię też muzykę współczesną i jestem na bieżąco :D, tak, że na mp3 mamy w sumie prawie to samo najśmieszniejsze, że obie mamy dobrą pamięć muzyczną i wystarczy nam słyszeć piosenkę 2-3 razy i znamy ją na pamięć i potem sobie razem śpiewamy mąż patrzył ostatnio z niesmakiem jak darłyśmy z uczuciem Unfaithfull... :D ... i Eminema... on się zatrzymał gdzieś w 1987 roku... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arriane
ja mam 12 lat i kocham!!!! poprostu bustwie Marilyna mansona!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a ale lubie tez selene gomez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta123321
moja córka 14 lat slucha zespolów rockowych, Linkin Park i z tego co pamiętam Metallica nie jestem z tego zachwycona, ale przecież nie będę jej tego zabraniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanka74
Moja 12-letnia córka słucha różnych zespołów rockowych i metalowych. Nie mam nic przeciwko temu, słucha np. Linkin Park, Metallici, Guns'n Roses, Nirvany, 30 Seconds To Mars, Comy, Behemotha. Co prawda byłam lekko sceptycznie nastawiona, zwłaszcza do tego ostatniego, ale jeśli lubi taką muzykę to nie mam zamiaru jej zabraniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje duze dziecko slucha klasyczna,od zawsze,bo w muzycznej szkole jest...Ale tez Clapton,Simply Red,Moby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasza miesza co może i jak może, a może dużo, bo ja i mąż jesteśmy i różnych narodowości, i różne mamy gusta muzyczne, więc dużo dzięki nam poznała i odkryła. I tak z jej pokoju raz leci Edith Piaf czy Stromae, raz Metallica, raz Dżem albo Perfect, raz Kaczmarski, a potem dla odmiany jazz przeróżny. No i różne hity na czasie, to wiadomo. Córka ma 17 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja 12 letnia córka rocka. 30 Seconds to Mars, Linkin Park i takie różne. Może nie jestem zachwycona, ale wolę żeby w domu była taka muzyka niż np Doda itp. Niedługo muszę iść z nią na koncert :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat już trochę wiekowy, ale teraz się lekko przestraszyłam, bo moje dziecko w wieku 12 lat słucha tego całego Cypisa, co robić, czy to jest poważny problem? Tutaj kilka informacji o twórczości: https://www.youtube.com/watch?v=h6YHGFfeI28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym cypisem to chyba taka norma w tym wieku, dla szpanu, dzieci moich braci sie tym ekscytuja, mają 13 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn 15 letni słucha satanistycznego black metalu i gangsta rapu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×