Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakim cudem sprzedać ubranka dziecięce?

Polecane posty

Gość gość

Jak Wam się to udało? Ubranka mam zadbane, robie dokładne zdjęcia i opisuje każde z osobna. Mimo to nie ma zainteresowania. Ceny od 1 zł do głównie 4 zł. Jedynie kaftaniki nowe mam po 5 zł. Bardzo chciałabym to sprzedać bo brak mi miejsca już. Podzielcie się swoimi sposobami.. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na allegro w zestawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W formie kup teraz czy licytacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba lepiej kup teraz, mnie osobiście denerwuje licytowanie i czekanie na koniec aukcji, który łatwo przegapić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie ma Pani te ubranka wystawione. W sumie chętnie popatrze bo jestem w ciąży. Ile tych nowych kaftaników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na allegro, tablicy i nie tylko jest po prostu przesyt ubranek dziecięcych, na ciuchach można dosłownie za grosze kupić takie ubranka w świetnym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na allegro schodza zestawy zrób zestaw daj dobrą cene, dodaj gratisy ja sama kupuję całe zestawy bo się bardziej opłaca niż tak pojedynczo na sztuki na sztuki to mozna dać na tablica.pl na regionalne ogłoszenia i ktoś może sie zgłosić z twojego miasta wtedy sobie podejdzie i sam wybierze na sztuki ale cena musi byc dobra 3-4 zł za sztuke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem pani szczerze tak... Czasami przegladam i chce cos kupic i o! Przystepna cena, dobry stan, a tu 30 komentarzy w tym 2 negatywne albo 100 komentarzy 15 negatywne. Strach kase wyslac... Nawet najmniejsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×