Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jakim prawem pielegniarka z magistrem ma myc d**y pacjentom?

Polecane posty

Gość gość

Moja siostra piękna i młoda dziewczyna obroniła magistra pielęgniarstwa i w szpitalu lekarze rozkazuja jej ,ze ma myć pacjentów, Dodam ,ze pelno salowych jest tam,ktore sie lenia i nic nie robia a siostra moja zamiast zajac sie zastrzykami i opatrunkami to ma myc d**y pacjentom?to poto robi sie studia?przeciez to sa jaja co się w tej Polsce dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma tak samo studia jak lekarz i dlaczego on nie umyje pacjenta?dla mnie to straszne jak traktuje się w tym kraju wykształcone młode pielęgniarki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba się z tym liczyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jej z****** obowiązek. I nie porównujcie pieręgniarki do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli salowe nie maja studiów to niech one myją pacjentom dupska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie do tego się tylko nadaje. To, że ma studia o niczym nie świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lekarze jej rozkazują? a to ciekawe, bo ja jestem od 7 lat pielęgniarką i to przełożona wydaje mi polecenia. Lekarze nic do nas nie mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tam są salowe czy sprzątaczki zatrudnione jako salowe? Bo to różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko pierwszy raz się stykam z czymś takim ale to nadużycia z którymi trzeba walczyć. Siostra może wyjechać też za granicę i tam pracować jako pielęgniarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to jej obowiązek, co z tego że ma magistra? Sama robiła studia, nikt jej nie kazał. W sumie do czego jej mgr przy takim zawodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarze się takimi rzeczami nie zajmują debilko. Lekarz prowadzi dokumentację medyczną, zleca podawanie leków, zleca badania, bada, ew wykonuje jakiś zabieg, a nie wydaje rozkazy pielęgniarkom żeby umyły pacjentów. Oni nawet o takich rzeczach nie myślą. Od tego jest przełożona pielęgniarek. Jak chcesz pisać bajki na kafe to się chociaż wysil kretynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowo w chuj a wy sie jaracie co nie zmienia faktu że i tak piguły wyżej srają niż d**y mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale bajer1
Zajmij się sobą i nie pisz bzdur.Lekarz nie wydaje poleceń pielęgniarce.Od tego jest oddziałowa na danym oddziale.Lekarz wpisuje w kartę jakie leki i zabiegi dla chorego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest SŁUŻBA zdrowia, mają służyć ludziom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Służba to była za komuny (harówka za grosze). Teraz to jest opieka zdrowotna, a nie żadna służba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PROWO :o:O a wy sie wkręcacie ..olejcie to .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sie w Polsce dzieje?! chyba nie rozumiesz tego zawodu. Skonczylam studia pielegniarskie za granica, tu tez pracuje. I uwaga, myje pacjentow. A teraz cie zszokuje: siostra przelozona i nawet manadzer oddzialu rowniez to robi jest jest taka potrzeba i opiekunowie sa zajeci z innymi pacjentami. U nas sie mówi i na studiach sie tlucze ze to pacjent jest najwazniejszy, przed papierologia a juz na pewno przed duma pielegniarki z mgr :D Poza tym codziennie musze zrobic dokumentacje o stanie zdrowia pacjenta, dotyczy to rowniez jego skory, czyli ran, odlezyn, odwodnienia, nowych siniaków jak rowniez mobilnosci, samodzielnosci i postepów. Udokumentowac trzeba wszystko i trzeba to osobiscie zobaczyc. Czasem jak naprawde jestem zajeta lekami itp to opiekunowie wolaja mnie podczas mycia pacjenta abym rzucila na cos okiem. Wiec niech twoja piekna i mloda siostra z mgr sie przekwalifikuje zanim jej praca ja przerosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z takiej racji, że nazwa zawodu pochodzi od słowa pielęgnować. Już wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Służba- służy. Jest służącą u tyle, to jej psi obowiązek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takim samym prawem jak nauczyciel przedszkola ma wycierać tyłki dzieciom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jest młodą i piękna i wybrała pielegniarstomwo to chyba wiedziała co ja czeka. To teraz co jak śmierdzący pacjent ze stomia bedzie potrzebował jej pomocy to ma poczekać aż przyjdzie jakaś Stara i gruba bo ona może się zajmować tylko facetami z 6 pakiem na brzuchu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co mój ojciec leżał na zamkniętym oddziale hematologi i takie piękne pielęgniarki z magistrem nie miały tam wstępu bo jak je wpuscili to się okazało ze te piękne wyczesane lalunie niepotrafia wbić igły w żyły jak papier bo tytuł to jeszcze nie sa umiejętności. I na oddziale tym były tylko prawdziwe pielęgniarki które mgły zmieniały pampersy prześcieradła pełne ciepła kobiety które pomagały wielu pacjentom w ostatnich tygodniach życia. A lalunie czasem jakiejs udało się awansować i zostać docenionom by móc dołączyć na ten oddział i było to dla nich wyróżnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salowa nie ma prawa dotykać pacjenta! Od mycia jest opiekun medyczny a jeśli takowego nie ma to właśnie pielęgniarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie prowokacja. weszlam zobaczyć na mój watek i widze ze dyskusja. otóz nie myle sie i nie klamie bo siostra mi powtorzyla to z dokladnoscia.lekarz na oddziale kazał umyc siostrze pacjenta bo po obchodzie stwierdzil ,że jest nieumyty i smierdzi.nie kazala jej tego zadna przelozona i dodzialowa ,tylko wlasnie lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym siostra ma magistra a zienia pampersy pacjentom i wiadomo ,ze jak sie ktos zesika albo zrobi kupe to ona tez musi przetrzec chusteczką tylek a przeciez od tego powinna byc salowa chyba ,która nie studiowala i bardziej sie nadaje do tego..ale to jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salowe są od sprzątania, jełopie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za idiofka ! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kiedy salowe są od mycia i podcierania pacjentów...:P To tak jakby od pielęgniarki wymagano przeprowadzania operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wmówicie mi ,że skoro salowa nie jest od mycia to pielegniarka ma to robic??a jesli pielegniarka ma magistra i jest mloda i sliczna??wyobrazacie sobie taka dziewczyne jak trzyma w ręce pampersa z kupą jakiegos starego brudnego pacjenta??bo to troche dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dociera do was durnie ze salowa nie ma prawa dotykac pacjenta? Salowa jest od sprzatania i rozdawania posilkow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×