Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość groupon

Jakiś tani prezent na Dzień Babci i Dziadka ??? !!!

Polecane posty

Gość groupon

Błagam o pomysły... w tym miesiącu krucho z kasą :( a jeszcze na Dzień Babci i Dziadka trzeba coś kupić... pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze jakieś czekoladki?
My kupiliśmy małe koszyczki i do nich słodkości i ukochaną herbatę, ciepłe skarpetki, zdjęcie wnuków i to wszystko ładnie zapakowałam w folię i zrobiłam kokardy. Wygląda jak te kosze prezentowe a jeden kosztował 30 zł a nie 130.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groupon
wnuki 3 latka i 5 m-cy, widują rzadko. Raz na 2, 3m-ce. Tylko nic związanego ze zdjęciami, bo tydzień temu mąż im zawiozł mnóstwo wywołanych zdjdec ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieebo piekielkoo
Po co kupować jakieś wymyślne prezenty? Nie można dać kwiatuszka i laurki? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwian 29
Piękne zdjęcie wnuczka w ślicznej ramce :) To jest super prezent i pamiątka wspaniała!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a własnie chciałam ci zaproponować albumiki ze zdjęciami z ostatniego roku. po co twój sie tak spieszył???? ale w sumie 3 latka, to laurka i kwiatuszki - świetny pomysł. mozesz zrobić jakieś bukieciki w koszyczkach. np. z kwiatki z bibuły, czy koszyk z lizaków, które dziecko ci pomoże robić:) tak żeby to był prezent od wnuków, nie rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwian 29
Ale mówię aby kupić ramkę piękną, jakieś duże zdjęcie. Dla nich myślę, nie najważniejsze są prezenty tylko pamięć, można do tego jakiś wazonz bukietem róż :) Super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze jakieś czekoladki?
Moje dzieci nie chcą robić laurek. Oni twierdzą ze nie mają talentu i nie będa nic robić. Nauczyli się wierszyków i to im wystarczyło (4 i 3 lata) wiec zrobiliśmy kupne koszyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajną piosenkę kiedyś przyniósł syn koleżanki z przedszkola, moze wasze też to znają? Babcia aż sie popłakała:)) coś takiego, nie wiem czy dobrze pamiętam:: styczeń już, zimno mi, pukam do Babci drzwi magnetofon oraz kwiatki trzy ma od mamy Babciu chodź, rękę daj, stare kości rozruszamy Zamiast śpiewać Babci sto lat zatańcz z Babcią rokendrola i coś chyba dalej ale nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to swojej babci
i dziadkowi pójdę na cmentarz zapalić ładną świeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarrrpeta
U nas nigdy nie było żadnych prezentów z okazji dnia dziadka i babci, bo co dziecko moze za prezent zrobic? Za to zawsze rysowalismy - my, gówniarzerka - laurki. Mozna do tego dołożyć maly bukiecik, który dziecko samo da i już. Wiadomo, ze 5-miesieczne dziecko nie narysuje nic, ale mozna łapy mu posmarowac farbą i odcisnąć na laurce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalendarz ze zdjęciami maluchów na kazdy miesiąc,na allegro duuuży wybor jest i nie drogo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejnego wnuka
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja....................
Mój synek dał super kubek dla babci i dziadka (można kupić w sklepie z drobiazgami) z fajnymi wieszykami na nich. Fajnie jak się do nich przyjedzie a oni z nich piją sobie kawkę, herbatkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johnatan
Ja zrobię im kalendarz! Jakieś fajne zdjęcia, dobra jakość wydruku bo robiłem coś takiego na święta dla dziewczyny - znalazłem program na drukcyfrowy.co/kalendarze i zapłaciłem tylko 45 zł z przesyłką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z masy solnej mozesz zrobic serduszka np i trzylatek moze sam pomalowac,ozdobic cekinami,czymkolwiek i niech to beda wspolne pamiatki ,dziadkowie na pewno sie uciesza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybrniesz z sytuacji, jak dasz im wspólny prezent. Mnie ostatnio zainteresowały czajniki Savion. Pasują na prezent dla dziadków. Są nie tylko rzeczą praktyczną, ale też ich wygląd jest nietypowy, bardzo mi się podoba z ich oferty szczególnie ten czajnik w kwiaty, w starym stylu:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukrecja
Ja w tym roku podaruję albo jakiś witalny tonik, są na promocji i dodatkowo dam swoim dziadkom chyba coś takiego : http://uasi.pl/index.php?products=product&prod_id=869 Mają poczucie humoru więc myślę, że taki uroczy termofor miś będzie dobrym rozwiązaniem. Z pewnością się przyda na zimowe wieczory i noce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zeszlym roku moj synus mial pol roku - z czerwonego brystolu wycielam serca, odcisnelam lapki synka napisalam "kocham Cie babciu/dziadku" i podpisalam - dziadkowie byli zachwyceni a koszt brystolu 3zl :) W tym roku chyba jakis kalendarz albo fotoksiazke zamowie ze zdjeciami synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba tylko bombonierki kazdemu kupie. Powinno wystraczyc bo syn bardzo kocha swoich dziadkow i babcie i 1 prababcie. :) A to przeciez najwazniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajajajajaja
a ja kupiałam ładne kartki napisałam fajne życzenia i odbijemy farbakami dłoń naszego smyka, a ty mozesz np. stopke :) ładne i wzruszajace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my mamy wysoki sedes
Kiedy Dziadek był malutki, to nie nosił adidasów tylko butki, nie miał wąsów ani brody, no i nie chciał jeść marchewek tylko lody i co, i co że Dziadek urósł trochę, że lat ma trochę więcej niż dwa plus trzy plus osiem, i co, i co to ważne, że mam Dziadka, że bardzo Kocham go i lat mu życzę sto 100!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my mamy wysoki sedes
Kiedy babcia była mała to sukienkę i fartuszek krótki miała. Małe nóżki chude rączki i lubiła jeść cukierki oraz pączki. Ref. I co , i co , że babcia nam urosła , że lat ma trochę więcej niż ja i brat i siostra. I co , i co , to ważne że mam babcię , że bardzo kocham ją i śpiewać lubię z nią. A gdy dziadek był malutki , to nie nosił adidasów tylko butki. Nie miał wąsów ani brody , no i nie chciał jeść marchewki tylko lody! Ref. I co , i co , że dziadek urósł trochę , że lat ma trochę więcej niż dwa plus trzy plus osiem. I co , i co , to ważne że mam dziadka , że bardzo kocham go i lat mu życzę sto! Dawno temu babcia z dziadkiem w piaskownicy się kłócili o łopatkę. Dziś na spacer idą sobie , a gdy wrócą ja im kawę dobrą zrobię. Ref. I co , i co , że trochę nam urośli , że nie są dzieciakami , że ważni z nich dorośli. I co , i co , to ważne że są z nami , niech żyją długi czas i zawsze lubią nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×