Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jala

jakszybko odstawic od piersi??

Polecane posty

moj maly facet ma 15 miesiecy i wieczorem nie zasnie bez cycka w nocy tez sie budzi co zrobic by zapomnial ze mama ma cyce prosze pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jetes samotna mama czy z mezem? jak ja odstawialam, to gdy mala sie budzila w nocy, maz wstawal i ja tulil, dawal jej pic, ja nawet pod koc sie chowalam zeby mnie cora nie zobaczyla i po 3-04 dniach (a raczej nocach) zaczela przesypiac od wieczora do rana. to wymaga troche samozaparcia, ale z regoly skutkuje.Acha, po odstawieniu pzenieslismy sie do drugiego pokoju, bo czasem wyczuwala nas jeszcze i ryczala, od kiedy sie wynieslismy spi spokojnie. zycze sukcesow w odstawianiu!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleczka czaki
Jedna baba raz w pociągu opowiadała , że jak jużmiała dość , to przykleiła sobie na sutki plasterki i opowiadała córce , że mama jest tam chora i ją boli , dlatego nie może być dzisiaj cyca , córka nawet jej pomagała przyklejać te plasterki - i po jakimś czasie zapomniała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze spij w takich pizamach, zeby dziecko nie moglo sie dostac do cycusie, jak zaplacze, wtan przytul i odloz...i tak za kazdym razem troche to trudne, szcegolnie jak jestes zmeczona ale konsekwencja szybko przynosi rezultaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh ja sie wogole zastanawiam nad karmieniem z piersi, a ponadto boje sie ze nie bede miala pokarmu mam strasznie male piersi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylusiu nie martw sie ja tez mialam male piersi a mimo tego karmilam przez 5 miesiecy coreczke jednka po 3 miesiacach moj pokarm byl mnie wartosciowy bo Mala mniej juz rosla i nie najadala sie juz tak jak wczesniej. Przed ciaza mialam 70B teraz mam 70A takze widzisz rozmiar piersi nie ma nic do karmienia. A odpowiadajac na pytanie ja poprostu opuszczalam po troche kolejne karmienia i dawalam butle i tak coreczka oduczyla sie piersi ale zdaje sobie sprawe ze u Ciebie bedzie wiekszy problem bo taka dzidzia juz duzo rozumie i dla Twojego dziecka cycus to bardzije ze tak powiem sprawa mentalan tzn. on poprostu lubi sie zacyconic:-) Ale proboj najgorsze tak 2-3 dni i po krzyku. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×