Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jesli wasi rodzice maja rocznice ślubu to co im kupujecie?

Polecane posty

Gość gość

ja sie przyznam szczerze ,że nigdy z bratem nic nie kupujemy rodzicom.oni sie nie kochają i ich malzenstwo jest tylko z rozsądku.poza tym ojciec nigdy nie pamieta o tej rocznicy i nigdy mamie nic nie kupil . a wy jak obchodzicie rocznice slubu rodziców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi rodzice się kochają są ze sobą 35 lat,31 po ślubie. Na rocznicę kupowalusmy im zawsze jakieś kwiaty, dobry alkohol, różne upominki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli na rocznice slubu rodziców dzieci powinny cos im kupowac??jak uwazacie? to faktycznie bedzie tragedia jak rodzice nic nie dostana od dzieci na te rocznice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic, przeciez to ich swięto a nie moje. Urodziny , imieniny, gwiazdka, ok, ale rocznica slubu? To tak jakbym ja chciała zeby mi dawali na rocznice chrztu, albo komunii. Oni sobie robia prezenty miedzy sobą, nie zapraszają gości jak niektórzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak rodzice celebrujawnianie to jak najbardziej można dać upominek kwiaty a jak mają się w d***e i nie kochają się to po co udawać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazwyczaj wysyłam im kwiaty za pośrednictwem http://kwiaciarniasonia.com/. Szczególnie, jeśli nie robią żadnego przyjęcia, a akurat tego dnia nie mogę do nich wpaść osobiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie wyprawiają to nic...wyprawiali 30-lecie to kupiliśmy pościel+prześcieradło......35-lecie koc...byli bardzo zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj mąż razem z rodzeństwem rodzicom z okazji 40 rocznicy ślubu zafundowali wyjazd na wakacje do Hiszpanii.akurat bylo to poza sezonem ale juz ciepło,tam wręcz juz gorąco wiec wyjazd byl bardzo udany.poza ta okragla rocznica to tylko jakies kwiaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdą rocznicę ślubu mamy celebrować, no nie, to każde urodziny, imieniny, mikołaj, święta wielkanocne, święta bożego narodzenia, sylwester, nowy rok, itp. no nie to muszę się zwolnić z pracy bo po pracy nie dam rady przygotowywać tych obiadków, pieczenia ciast itp. dla zapraszanych gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z bratem kupilismy weekend w spa na wypasie.. mimo ze tez sie nie kochaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic. Przecież to ich święto. Oni sobie nawzajem robią prezenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×