Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wczorajszydzienamoze jutrzejsz

jesli wlasna firma to jaka?

Polecane posty

Gość wczorajszydzienamoze jutrzejsz

czym najlepiej sie zajmowac by nie wypasc z obiegu? Moze ma ktos tutaj swoja dzialalnosc gospodarcza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiesz jesli ktos ma
to watpliwe aby sie podzielil z obawy przed konkurencja;) dzisiaj aby cos zyskac trzeba miec naprawde dobry pomysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może żelazko
Zakład pogrzebowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 325235235
ja założylam swoją firmę rok temu i dobrze mi idzie, jednak nie napiszę Ci w jakiej branży, bo po co mam sobie robić konkurencję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzzzzzzzzzz
wszystko zależy od ego co potrafisz, jaką masz wiedzę, umiejętności i jaki czas możesz poświęcić, no i jaki masz wkład na start, bo wiele działalności wymaga wyłożenia gotówki na start

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 325235235
w moim przypadku zaczęłam od 100 zł, które w dodatku pożyczyłam. Kupiłam za nie coś, co sprzedałam za ok. 500 zł (tak, na czarno). 100 zł oddałam, 400 znów zainwestowałam. Itd itd... po paru miesiącach tak dobrze mi szło, że postanowiłam zalegalizować działalność. Samo założenie firmy to też jakiś koszt (ale mały). W tej chwili mam obrotu ok. 14 tys/msc, a na rękę mam ok. 5 tys zł. Może nie jakieś kokosy, ale jestem zadowolona. (wcześniej byłam bezrobotna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczorajszydzienamoze jutrzejsz
wiem ze jest konkurencja dzisiaj i jeden patrzy na drugiego wilkiem ;) ale powiedziec cos mozecie ;) wklad wlasny...do 50 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deysyy
Do 3252itd... No to niezly interes jak ty masz 400 zl zarazbku na jednej rzeczy super tylko pogratulowac. Ja tez mysle i mysle i kurcze nic bo co bym nie wymyslila np .zabawki jak dzwonie po hurtowniach potem porownuje ceny na necie to prosze allegro zabija ceny 10 - 15 zl zarobku. Na jedej zabawce a gdzie reklamacje kupa roboty zarobek zaden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deysyy
Ile by tego trzeba bylo sprzedac w ogole handel u nas na slasku umarl nie dzieje sie nic i nawet nie wiem czym bym miala nie handlowac to nie zarobie a mnie by starczylo 1000 zl na msc. Ba bylam w siodmym niebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 325235235
To nie była jedna rzecz, tylko kilka. Na przykładzie zabawek (chociaż nie są to zabawki): kupiłam 20 sztuk i sprzedałam je 4-5 razy drożej niż kupiłam. To jest dużo pracy, nikt nie powiedział że to proste. Pracuję średnio od 10 do 20, weekendy i święta wolne. Na szczęście b. lubię to co robię. Napisałam dokładnie o kwotach, bo chciałam pokazać, że nie zawsze trzeba mieć wielki wkład własny. Wystarczą grosze, by wystartować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50 tys
Deysyy Moja matka pracuje już 50lat Jest dyrektorem dużej firmy,ma za sobą kariere mędzy innymi księgowej 15lat pracowała w handlu co nie znaczy że firma którą teraz zarządza nim się nie zajmuje min. Ona powiedziałaby tak:Handel to najgorszy biznes jeśli już myśłec o jakimś w tych czasach I nie ważne co chcesz sprzedawać,bo i tak nie uda ci się na niczym zarobić. Trzeba słuchac mądrzejszych od siebie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deysyy
Wiem handel to najciezszy kawalek chleba uzeranie sie z klientami , sciemnianie zachwalanie ach wiem bo to moj zawod wyuczony. Ale chcialam tez zrobic cos sama a nie zatrudnic sie u kogos za srednia krajowa nie byc cie pol dnia w domu i jeszcze trafic na okropnego szefa nie wspomne o pracownikach jak ci dupe obrabiaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczorajszydzienamoze jutrzejsz
ale 50 tys mozna jakos powielac tylko wystarczy dobrze pomyslec, niestety nie mam pomyslu gdzie ruszyc... Z odsetek na lokacie nie da sie wyzyc ;) a i sama kwota kiedys moze sie skonczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50 tys
Jak to kiedyś napisałam państwo 40% środki 20% Media10%-15%? Lokal 30% Czy zarobiłam czy mam debet? ;)))) Włóż na lokatę i może kiedyś lokal kupisz -otworzysz w nim coś to zostanie ci te 30%!!;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczorajszydzienamoze jutrzejsz
zalozmy ze lokal mam ;) to co w nim wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko nikt ci nie powie
co masxz otworzyc w lokalu zeby zarobic!!! jesli nie masz glowy do interesow to lepiej nie zaczynaj, nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 tys obroty 5 tys zysku?
pierzesz brudne pieniądze? bo w żadnej normalnej firmie takich marż nie ma max to 30% a najczęściej przyjmuje się 15-20% :P ps ci co chcą firmę w PL zakładać- 2x przemyślcie bo koszta was zjedzą do tego bezduszność urzędasów - jak zakładać firmę to w Anglii, Niemczech, Austrii - a nawet w Czechach bardziej się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja tak szczerze
Jak masz lokal to idź w wynajem. To obecnie najlepsze pieniądze-u nas ok. 40-50zł za metr biorą. Niech się ktoś inny martwi co tam zrobić :) a za 50tysięcy? Otworzyłabym jeśli już koniecznie musisz ciucholand. W niemczech sprzedają wory z ubraniami po 1euro... a w środku 15kg marynarkek w danym rozmiarze lub 15kg bluzek,spodni itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gretzza22
Żeby być skutecznym we własnym biznesie trzeba wiedzieć: Jak i gdzie znaleźć pomysł na biznes? Jak i gdzie testować pomysły za małe pieniądze? Jak rozgryźć konkurencję? Jakie dwie proste czynności dadzą Ci 40% sukcesu? Jak pracować za stawkę, która Cię w pełni satysfakcjonuje? Jak osiągnąć 80% skuteczność sprzedaży odpisując na maile? Jak prowadzić rozmowy telefoniczne, aby klienci sami chcieli kupować? Jak zwiększyć Twoją efektywność nawet o 400%? więcej poczytacie tutaj: http://od-pomyslu-do-sukcesu.zlotemysli.pl/empatia,cafe/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podam branzy, bo jest nisz
owa, ja mam swoja firme, branża dochodowa mam tez drugi pomysl na biznes, czego w okolicy nie ma, ale chyba za biedni ludzie tu sa,zeby się w miare szybko zwrocilo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtek544
A co sądzicie o pomyśle założenia mobilnej myjni z dojazdem do klientów? Producent takiego sprzetu 7car nawet na swojej stronie pisze o jakimś dofinansowaniu dla nowych przedsiebiorców... może warto skorzystać? Konkurencja z tego co widze nie jest duża w mojej okolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem warto założyć warsztat samochodowy, tylko nie taki ogólny, a wyspecjalizowany. Sam prowadzę http://www.janmot.pl/ i zajmuję się przekładniami. Praca jest trudna, ale fajna i można zarobić, jeżeli się dobrze pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej i najszybciej można zarejestrować działalność w Niemczech dzięki obsłudze różnego typu biur doradców. Ja akurat zdecydowałem się na ofertę biura Consulting Pohl (www.firma-w-niemczech.pl). Działają bardzo szybko i dokładnie. Pomogli też chociażby w zwolnieniu z podatku budowlanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na tematy zawodowe jak i prywatne radzę sie zawsze wrozki i jak na razie dobrze na tym wychodze bo kobieta trafia bez pudła. Jesli ktos jest zainteresowany podaje do niej email : tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na handlu można zarobić, pod warunkiem dużego wyboru asortymentu i towarów niszowych. Sklep jest stosunkowo mały, ale wybór towary jest bardzo duży i to z kilku branż. Trzeba być elastycznym i słuchać ludzi co mówią i dostosowywać się do potrzeb rynku. Nie masz czegoś, co ktoś potrzebuje? To zamawiasz dla klienta. Tworzysz swoją "markę". Przyjeźdzają do nas klienci z wielkiego miasta, (jesteśmy małą miejscowością) bo u nas jest towar, którego nie ma u nich! Także trzeba spojrzeć szerzej na handel i wsłuchać się w potrzeby ludzi. Podejście też ma duże znaczenie, bo my często żartujemy z klientami i u nas czują się swobodnie, bez rzucania się do gardła od progu z pytaniem: co podać?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tororen
A księgowość sami robicie czy raczej wynajmujecie do tego firmę? Ja mam biznes 10 osób i zaagnażowałem do tego biuro http://www.biurorachunkowe-saldo.pl/ dzięki temu mam więcej czasu na firmowe sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×