Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jest jakiś lekarz pielęgniarka Proszę o radę potworne bóle kości w nocy

Polecane posty

Gość gość

Wiem że to nie forum zdrowotne i nie jestem też w ciąży urodziłam pół roku temu oraz lekarz na dzień dzisiejszy nie wchodzi w grę. Napisałam na forum ciążowym bo tu wydaje mi się najbardziej przyjaźnie. Chodzi o to że wczoraj i przedwczoraj w nocy leżąc na lewym boku dostałam tak potwornych boli kości udowej że normalnie gryzlam ściany. Złapało mnie i przeszło na całe nogi. Już kiedyś tsk miałam że czasem łapal mnie potworny ból biodra ale przeważnie kości udowej. Ból ustąpił ale dziś jeszcze pobolewa nogi mam takie "wymeczone" to ból jakby ktoś lamal mi kości chyba tylko porodowy jest bardziej bolesny. Szukałam w necie i nie ma mojego przypadku natrafiłam za to na białaczkę i osteoporoze nigdy nie miałam nic zlamanego. Wiem że może źle leżałam ale to zdretwieje i tyle a ten ból jest tak potworny że normalnie piszczalam. Mieszkam sama z synkiem i nie mam jak iść do lekarza narazie mam zamiar się wybrać jak partner wróci z kontraktu. Miałam też anemie silna po porodzie ale z tego wyszłam Czy może któraś miała podobnie? Czy ktoś wie czego to objaw? Z góry dziękuję i proszę się nie czepiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyglada to na rwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tak miewam, zwlaazcza jak sie przeciagam. Bol masakra. Tylko u mnie jest to jednorazowe co jakis czas. Bol to taki masakryczny ucisk, trzyma kilka chwil i odpuszcza. Sprobuj brac Magne B6 Max, to na rozkurczenie i tak nic wiecej nie wymyslisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tak dwa, trzy razy w roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bierzesz dzieciaka do wózka i idziesz do lekarza. Gdzie ty widzisz problem? Jesteś aż tak nieporównanie, że nie dasz rady? Kobieto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wtargam wózka a to na piętrze z resztą nie chce go brać do chorych. Za dwa tyg będzie mój partner to pójdę. Ale rwa to chyba łapie atakami o każdej porze prawda? A mnie łapie tylko w nocy. Naprawdę dziś kręciłam się strasznie bolało i jedna kość udowa pozniej druga później dwie naraz. A dziś czuję się jakbym przebiegła maraton.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z resztą teraz czytam że rwa to od pośladków jakby a mnie boki od bioder

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy ja nam rwę to tez bolą mnie biodra i nogi. Pośladki nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup olej lniany Budwigowy tłoczony na zimno np Oleofarm i polewaj nim w dużych ilościach np kaszę gryczaną z pomidorami, albo sałatki (bo sam pity łyżką nie wchodzi). Mnie wyciągnął w pół roku z zapalenia stawów! Cudo! Możesz też stosować się do diety dr Budwig np mieszając olej lniany z twarogiem (ja tego nie robiłam bo mam akurat alergię na mleko, ale ty możesz spróbować) Na stronie Oleofarmu są informacie i zazwyczaj dostajesz z olejem książeczkę z informacjami (przynajmniej tak było kilka lat temu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki spróbuję a miał ktoś podobnie a rwa to tylko z jednej strony jest prawd a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też ostatnio miałam atak rwy kluczowej. I wyglądało to podobnie jak u Ciebie ze bolało po bocznej stronie nogi. Przyplatalo się na dzień przed wyjazdem na wakacje więc przed wyjazdem z rana poszłam do lekarza. Zapisał mi leki sterydowe, zwiotczajace i przeciwbolowe żebym przetrwala jakoś ten wyjazd. Rwa kulszowa lubi wracać A każdy kolejny atak jest gorszy. Podobno najlepszym wyjściem jest fizjoterapia bo ćwiczenia wzmocnią mięśnie kręgosłupa i nacisk na nerwy się zmniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odpowiedźi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×