Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestem przed wazna decyzja

jestem przed bardzo wazna decyzja...boje sie..

Polecane posty

Gość jestem przed wazna decyzja

chodzi mi o porod.. nie wiem sama czy moge sugerowac sie glosami kobiec ktore twierdza ze po porodzie pochwa wraca do normy.. sex jest dla mnie bardzo wazny i nie chce potem zalowac.. nie chce sie rozczarowac.. spytam moze w ten sposob.. po co waszym zdaniem jest plastyka pochwy?? jakie kobiety ja wykonuja? bo ja jestem przekonana ze glownie te po porodach.. "Zabieg przeprowadzany najczęściej u kobiet, u których w wyniku porodu doszło do znacznego rozciągnięcia pochwy - ma na celu poprawienie doznań seksualnych." to w koncu sie rozszerza czy nie rozszerza.. ja gdybym miala choc odrobine szersza czulabym sie zle.. nie jestem za ciasna w tej chwili wiec prod nie bedzie dla mnie wybawieniem i nie poprawi doznac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpinakowy szef
musisz mi wybaczyć ale dla mnie to ty jesteś lekko walnieta takimi pierdołami się przejmujesz czytam i nie wierze własnym oczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie wiesz wlasnym OCZĄ
zadna kobieta nie przyzna sie o tego ze cos jest nie tak po porodzie. zaraz zosatniesz wyzwana o egoistk ze interesuje cie zycie seksulane a nie dziecko. o takie doznania pytaj facetow - tylko nie przy ich zonach. jestem przekonana ze wiekszosc facetow ma po porodzie ten dyskomfort tylko zaden nie powie tego swojej kobiecie aby jej nie urazic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przynudzasz dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra ale ty nie masz
wiekszych problemów daj spokój jestem kobieta rodziłam 13 lat temu i nie rozumiem cie ani trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie wiesz wlasnym OCZĄ
nie rozumiesz bo twoj facet nie powiedzial ci prawdy,ze jestes luzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja może byłam luzna
ale ty ze swoim problemem jesteś moim zdaniem ograniczona i co to za facet z który jesteś jakiś inbecyl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6miespo
do przed wazna decyzja teraz o tym nie mysl , narazie w ciazy nawet nie jestes.... ja jaestem po porodzie pol roku, nie jestem juz taka sama jak przed, ale jest ok, nie widze duzej roznicy, a moj maz nigdy nie powiedzila ze jest inaczej zreszta ja nie bylam cieta, szyta, jak cie natna to potem moga ladnie zszyc i jeszcze bedzie plakac ze za mocno wszystko przed toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie ze wraca
!!! pochwa jest rozciągliwa tak jak ogólnie skóra !! przeciez by twoje wlasne cialo miało sie tak rozciagnac by skóra nie mogła wrócic do swojego pierwotnego kształtu musiałabys utyc do mniej wiecej 250 kg, prawda ? Czy sądzisz ze bedziesz rodzila słonia ? bo chyba tylko w takim wypadku skóra rozciągnełaby sie tak by nie móc wrócić do poprzedniego "rozmiaru" :O Nie wiem kto moze byc tak inteligentny i wierzyc ze główka dziecka moze tak zrujnowac skóre :O Nawet nacinanie pochwy nic z nia nie zrobi bo to jest skóra - cos zdolne do regeneracji ! (słabsza regeneracja zaczyna sie gdzies okolo bodajze 45 roku zycia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem przed wazna decyzja
boze swiety nie pojmuje! a czemu was tak bardzo boli ze przei,uje sie zyciem sexualnym? czy to dziwne? dla mnie to naturalne.. a to ze mysle o sobie nie wyklucza tego ze mysle takze o swoim dziecu.. rodze za 6 miesiecy dopiero a juz sie boje tego co bedzie po.. nie chce byc aseksualna.. nie chce bac sie sexu.. nie chce bac sie tego co bedzie po porodzie.. a kiedy mam o tym myslec jak nie teraz? mam zalowac po urodzeniu dzidzi ze zdecydowalam sie na taki a nie inny porod? po co? skoro teraz moge o tym pomyclec.. dla mnie calkiem naturalne jest to ze czlowiek myslacy, inteligentny rozwaza rozne kwestie.. zastanawia sie.. i widzi w porodzie nie tylko cud narodzin.. dla mnie ludzie ktorzy potrafia sie dana rzecza lub faktem tylko zachwycac sa poprostu glupcami.. z reszta o czym tu z Wami gadac... agresja wam sie wlaczyla bo najwyrazniej cos Was zabolalo:P a przytocze jeszcze kawalek artyk pod konsultacja znanego doktora gin- poloznika: "7. Czy seks będzie taki jak kiedyś? Nie natychmiast. Rodzące się dziecko mocno rozciąga pochwę. Do tego dochodzi nacięcie krocza, rozciągnięcie szyjki macicy. Trzeba kilku tygodni, a nierzadko nawet miesięcy, żeby wszystko między kobiecymi udami wróciło do poprzednich rozmiarów. Większość lekarzy seksuologów przyznaje, że przez pewien czas partnerzy kobiet, które urodziły, mogą czuć pewne zmiany, ale zapewnia też, że z czasem te zmiany ustępują. Kobiety wiedzą, że należy np. ćwiczyć mięśnie Kegla, żeby szybciej uelastycznić rozciągniętą pochwę. Na „powrocie do normy” zależy też im. Chcą być dla nas takie jak wcześniej" z zaznaczeniem faktu.. ze mimo ze kobiety chca byc takie jak wczesniej.. wielu ginekologow twierdzi.. ze juz nigdy nie sa identycznie ciasne i waaskie.. a teraz zegnam hieny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My ciebie też żegnamy
serdecznym palcem :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racja racjaaa
zegnamy cie bo bardzo wkurza nas to ze przypominasz nam o naszych "malych" wadach, o tym ze mamy cipy jak wiadra i nic juz na to poradzic nie mozemy- a plastyka pochwy jest za droga:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz tu chodzi o to
ze jak masz stalego partnera, z ktorym kochacie sie nad zycie i do tego ukochanego dzieciaczka to zeczy typu - luzniejsza szparka nie sa wazne juz... Zastanow sie czy gdyby twoj ukochany ulegl wypadkowi, w ktorym strasilby ptaszka - opuscilabys go? nie sadza - po prostu go kochasz i szybko znalezlibyscie inna forme okazywania sobie milosci. a troche luzniejsza szparka? przeciexz nadal mozesz uprawiac seks z kims kogo kochasz... nie tracisz tej zdolnosci - to blachosstka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byl tu ostatnio topic
gdzie jedna pani bardzo sie zalila i byla zla ze posluchala na forum innych kobiet. bo tez zastanawiala sie jak rodzic i oczywiscie doradzily ze naturalnie; a u niej niestety pochwa sie rozszerzyla i nie ma po porodzie juz takiej przyjemnosci z seksu ani ona ani maz. bardzo byla rozgoryczona; oczywiscie forumowiczki na nia naskoczyly ze wlasnego rozumu nie i ze nikt jej przeciez tak rodzic nie kazal... no ale teraz znowu doradzaja. zachowanie pochwy po porodzie to sprawa indywidualna; jednaj sie rozciagnie; drugiej nie. decyzja ma byc twoja; a nie jakiejs kobiety sprzed innego komputera. jesli masz watpliwosci to pogadaj z lekarzem; sprobuj cos ustalic; ale na forum uwazaj. kazdy reaguje inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byl tu ostatnio topic
naprawde coraz wiecej "rasowych" matek polek - to jest przerazajace. jesli ten maz moglby uniknac uciecia ptaszka to pewnie by to zrobil! wiec jesli mozna uniknac rozszerzenia pochwy to mozna to zrobic!! ale najlepiej wedlug was miec pochwe jak wiadro; smierdziec potem i w ogole taplac sie w gownie - wazne ze jest dziecaiaczek i maz... a potem sie biedna dziwia ze mezowie odchodza ... no sorry! urodzic dziecko to jedna rzecz; ale swiat sie na tym nie konczy. starsznie ograniczone jestescie niektore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mielone
ograniczona jesteś tylko iwyłącznie ty złotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byl tu ostatnio topic
a na jakiej podstawie tak wnioskujesz? ze potrafie zrozumies czyjes podejscie;a nie tylko moje? to chyba swiadczy ze wlasnie nei jestem ograniczona az tak jak te wszystkie panie ktore mysla ze wszystkie rozumy polknely i chca kreawac innych na wlasne podobienstwo. ja staram sie zrozumiec inne podejscie - w czym tu ograniczonosc? naprawde sama sie skompromitowalas ta wypowiedzia. i nie mow do mnie "zlotko" bo bo dosadniej o swojej falszywosci dac znac nie moglas - no chyba ze wlasnie ci na tym zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wy chamskie jestescie
niektore! i wy wychowujecie dzieci? co za obrzydliwy wulgaryzm..nawet jakbym pisala anonimowo nie znizylabym sie do uzycia slow "cipa jak wiadro"..kto was wychowal? co za matki macie wy obecne mamusie?? mieszkam w stanach i tutaj nie spotkalam sie z takim ordynarnym zachowaniem chyba, ze prostackich murzynow ..ale biala rasa sie tak nie zachowuje, to jak w polsce sie ludzi odzywaja, nawet anonimowo na forum jest przerazajace.. apropos tematu, duzo zalezy od szycia, mozna pogadac z lekarzem przed porodem, zeby nas dobrze zaszyl,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozumiec podejscie
???? wiesz w ogóle o czym mówisz ??? Matko boska ! kiedys kobiety rodxziły po 7 - 10 dzieci i gdyby pochwy nie miały tendencji do zrastania sie i wracania do pierwotnego kształtu.rozmiaru to by dawno wnętrzbnosci gubiły !!! Chryste co za ciemnogród :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ja dużo nie wniosę
też się balam, że po porodzie bedę szersza. Trochę się balam przy 1 stosunku po ok. 7 tyg. od porodu , ale mąż stwierdzil, że na początku mial wrażenie że jestem ciasniejsza , ale za chwilę bylo juz ok.:) Ale to może dlatego, że mi szyjka przy porodzie pekla obustronnie i bylam zszywana dodatkowo w środku i może dzięki temu jestem taka jaka bylam. Nie wiem jakby to wyglądalo, gdyby nie trzeba bylo mnie dodatkowo zszywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Każdy ma prawo do orgazmu
Tylko "może ja dużo wniosę" napisała coś an temat :) Wstydzicie się na ten temat rozmawiać, czy jak? :o Czy to jakies tabu jest? Chyba normalne, że się kobieta interesuje czymś, co bezpośrednio dotyczy jej i jej męża... CZasem mam wrażenie, że na tym forum jakieś totalnie ograniczone maniaczki siedzą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ograniczone
naprawde az dziw bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a weź się
była tu taka jedna co się pytała czy lepiej rodzić naturalnie czy przez cc. Wybrała poród naturalny a potem zbluzgała te forumowiczki, które jej to radziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WY ALE JESTESCIE DZIWNE.... PROSTAKI!!!!! NIEKTORZY TWIERDZA ZE TO PROSTYTUTKI MAJA: CIPKI JAK WIADRA..... NO TAK PIEPRZA SIE CODZIENNIE PO KILKA, A NAWET KILKANASCIE RAZY DZIENNIE Z ROZNYMI PARTNERAMI..... ALE ŻADEN Z TYCH CZLONKOW NIE JEST TAK DUŻY JAK GŁOWKA DZIECKA!!!!! CHYBA TO LOGICZNE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZECIEŻ ROZCIĄGNIETA POCHWA NIGDY CHYBA JU8Z NIE WROCI DO POPRZEDNIEGO KSZTALTU, BO GLOWKA DZIECKA JEST O WIELE WIEKSZA! JAK cI PIERSI ZWIOTCZEJA, TO TEZ JUZ NIGDY NIE BEDA TAKIE JEDRNE JAK KIEDYS!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA NIE WAS WSZYSTKICH ROZUMIEM.... DZIEWCZYNA SZUKALA POMOCY.... A WY ZAMIAST JEJ JA DAC, TO JA ZDOLOWALISCIE I ZBLUZGALYSCIE...... POLSKA TO CHOLERNIE UCZYNNY KRAJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZECIEZ TO LOGICZNE ZE NIE MYSLALA TYLKO O SOBIE ALE TEZ O PARTNERZE, KTOREGO KOCHA I KTORMU CHCE DAWAC ROZKOSZ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haahahaaaa
po porodzie to sie nie ma ochoty na seks przez 2 lata nie można osiągnąć orgazmu przez 3 jest się tak cholernie zmęczonym ze sie seks ma w dupie, wiec co za róznica czy się ma roziągniętą pochwe czy nie.... i tak się jej nie używa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a weź się
a właściwie to o jaką decyzję jej chodzi? O to czy rodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×