Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fiziak150

Jestem w 10 tyg ciąży a w moczu wykryto u mnie liczne bakterie i pasma sluzu,czy

Polecane posty

Gość fiziak150

to jest bardzo niebezpieczne? odebrałam wynik dzis wieczorem, a wizytę u gina mam dopiero w poniedziałek 7 stycznia. Czy powinnam iść już jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaabgggr
ja na twoim miejscu powtórzyłabym badanie. przed pobraniem moczu dokladnie się podmyj. Pobierz tylko srodkowy strumień moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiziak150
kurczę, ale mnie zmartwiłaś:( to bardzo niebezpieczne?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przez całą ciążę miałam bakterie w moczu, w 8 tc brałam nawet antybiotyk,oprócz tego prawie całą ciążę brałam urosept,za każdym razem gdy robiłam badania bakterie dalej były,raz mniej raz więcej ale były.Naczytałam się że takie bakterie mogą być groźne,że moga spowodowac wczesniejszy poród albo podczas porodu przenieść się na dziecko,ale na szczęście tak się nie stalo.mała miała robione badania po porodzie i żadnych bakterii nie ma.Także nie panikuj i nie martw się niepotrzebnie,pójdziesz do lekarza i pewno ci coś przepisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa jeszcze dodam że nie tylko ja miałam problemy z bakteriami, moja kuzynka i bratowa miały to samo i obydwie ciąże donosiły szczęśliwie a dzieciaczki są zdrowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja przez całą ciąże miałam zawsze liczne pasma śluzu w moczu, bo choćbym nie wiem nawet jak się starała nasiusiać do tego pojemnika, to zawsze ten śluz tam się dostawał...Ale śluzu to ja miałam spore ilości cały czas. Z bakteriami to niestety nie pomogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiziak150
bardzo dziękuję za odpowiedź, dziewczyny:) troszkę uspokoiłyście mnie:) mam nadzieję, że to po prostu taka typowa przypadłość ciążowa i uda się ją szybko zlikwidować;) wcześniej nigdy nie miałam problemów z pęcherzem i żadnych bakterii czy jakichś pasm śluzu, chodzi mi o okres sprzed ciąży; zresztą teraz właściwie nic mi nie dolega poza tym, że jest taki wynik, a nie inny:( jeszcze raz dzięki i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W czasie ciązy jesteśmy często narażone na bakterie,jak również na grzyby i nie ma powodu do stresu :)! Prawidłowy mocz który niesiemy do badania powinien być 1 moczem jaki zrobimy tuż po wstaniu z łózka,pierwszy stumień niech sobie leci do sedesu a kolejny łapać do pojemnika :) .Oczywiście należy się tuż przed dobrze podmyć.Taki mocz jest 100 % dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiziak150
oczywiście to był pierwszy mocz, pierwszy strumień sobie oczywiście popłynął, to wszystko wiem tylko faktem jest, że rzeczywiście nie podmyłam się przed, bo miałam takie cholernie parcie na pęcherz rano, że zupełnie nie myślałam o niczym innym jak tylko wysikać się:D następnym razem będę pamiętać;) dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fizika150----Ja prawie za każdym razem miałam bakterie w moczu albo białka.Ale każdy lekarz mnie uspokajał.To jak widać groźnie brzmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiziak150 nie stresuj sie bo zaszkodzisz dzidziusiowi a bakteriami na prawde nie masz sie co przejmowac bo u co 3 ciezarnej zawsze cos sie w moczu znajdzie:)ja na przyklad nigdy nie mialam kamieni na nerkach a teraz jak jestem w stanie blogoslawionym nagle w moczu wyszlo mi jakies swinstwo...Idz spokojnie w poniedzialek do lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×