Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Helena 1234

Jestem w 7 tygodniu ciazy, czy ktos jeszcze?

Polecane posty

Gość Helena 1234

Odezwijscie sie kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem ale dokladnie jeszcze nie wiem w ktorym, jak to sie liczy? wiem, że do zaplodnienia doszlo 28 sierpnia. bylas juz na usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena 1234
wpisz w pierwszy lepszy kalenadarz ciazy ktory znajdziesz w interciecie a ci wyjdzie. nie bylam jeszcze u zadnych lekarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli wychodzi, ze jestem w 6. do lekarza umowilam sie na 28 września, ale nie wiem w sumie, czy to nie za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena 1234
do ginekologa tak? ja mieszkam w anglii i umowie sie do poloznej jaos nedlugo (tu ciaze polozne prowadza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak do ginekologa, ja 16 wrzesnia mialam lekkie plamienie i polecialam na izbe przyjec do lekarza, lekarz mnie zbadał, zrobił usg ale wtedy widoczny byl jedynie pecherzyk, a teraz sie modle zeby bylo widac juz zarodek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liczy si od pierwszego dnia ostatniej miesiączki. Do lekarza najlepiej iść koło 7 tyg wtedy już widać fajnie i powinno być serce. Nie ma co lecieć w 5 tyg chyba że coś się dzieje niepokojącego. Ja na pierwszym USG byłam w 9 tyg i już wszystko fajnie było widać, głowę, ręce i nóżki i jak macha nimi :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękny czas. Ogólnie piękne chwile was czekają. Dla mnie ciąża to byl najlepszy czas w życiu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie panicznie ciagle boje jakiegos poronienia. chcialabym byc juz po 3 miesiacu. w czwartek lece do lekarza, nie wiem czy to nie za wczesnie ale jak poczekam jeszcze tydzien to chyba zwariuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:25-nie ciesz się jak skończysz 3 miesiąc,ja poroniłam w 16 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiamisiasta
Hej. Ja jestem w 6tc a termin mam na dzień matki. Dokładnie 5t4dc a do lekarza wybieram się 2 października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×