Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem w ciąży, a już nie jestem z ojcem dziecka.

Polecane posty

Gość gość

Tydzień temu okazało się, że jestem w 3 miesiącu ciąży - kompletnie nie zdawałam sobie sprawy, że mogę być w ciąży, po rozstaniu rzuciłam się w wir pracy, mało jadłam, spałam. Dopiero jak spojrzałam w kalendarz zorientowałam się, że przecież okres nie przyszedł. Rozstalismy się bo wszystko jest przeciwko nam, byliśmy razem pół roku, cały czas coś się działo złego w naszym życiu. On często wyjeżdża i ja zostawiłam sama nie umiałam sobie dać rady. Nie jesteśmy razem 2 miesiące. Jeszcze na początku grudnia próbował się skontaktować, a teraz już kompletnie odpuścił. Wysłał mi tylko życzenia w wigilię ,, Wiesz dla mnie święta bez ciebie nie będą wesołe, jedynie puste. Ale Tobie życzę wesołych świąt ". Nie wiem co mam robić. Jestem załamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no co masz robic, facetowi na tobie zalezy, urodz dzieco i pogodz sie z nim ja ci powiem ze zaszlam w ciaze po miesiacu znajomosci i w sumie to nas polaczylo, dzis jestesmy malzenstwem z wieloletnim stazem i 3 dzieci i jest ok, ulozylo sie nam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba najgorszy czas na dziecko, w tym roku mam ostatni rok studiów, egzamin. To dziecko to cześć mężczyzny, którego kocham i chce urodzić, a jednocześnie tak strasznie się boje, że sama nie dam rady ze wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dasz rade, przeciez dziecko i tak urodzisz, on jak sie dowie ze jestes w ciazy to oszaleje z radosci bo mu zalezy na tobie, dacie rade nie marw sie, poza tym ie jestes sama tylko masz mezczyzne ktory chce z toba byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On chciałby mieć dziecko. Na razie jestem sama . Nie tak miało to wszystko wyglądać. Do mnie nawet nie doszło jeszcze, że jestem w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety dają zawsze rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pier... nie ma to jak mieć dziecko z facetem, którego się zna pół roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znamy się od roku. Pol roku byliśmy razem. Wiesz czasami gumki zawodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie powinnaś od razu seksu z nim uprawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz mu o ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
usun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gumka zawiodla i nie wzielas tabletki ,,po,,?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mogę usunąć własne dziecko ? Przecież to cześć mężczyzn, którego kocham i mnie samej. Wiesz ja nawet nie wiedziałam, że nam gumka pękła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za glupote sie płaci i tyle w temacie. Nawarzywłas piwa to teraz je wypij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko to piękny cud. Dasz rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co złego ze znali się pół roku? Twoim zdaniem jest jakaś gwarancja np po 5 latach znajomości. ? Męża znałam 4 lata przed ślubem. 2 lata potem Urodziłam synka. Małżeństwo było kompletna klapa. Rozwiodlam się. Drugi raz zaszłam w ciążę po 3 miesiącach znajomości z facetem którego mało znałam w dodatku na emigracji. Jestem z nim rąk szczęśliwa ze trudno to sobie wyobrazić nawet pomimo różnicy wieku on jest młodszy pomimo różnicy językowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko to decyzja do końca życia a partner powinien być przemyślany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też na ostatnim roku studiów zaszłam w ciążę,z tym ,że z facetem byłam ponad 2 lata. Okazało się,że mnie zdradzał,że mamusia jest najwazniejsza i nie nadaje sie na ojca. Odeszłam, 5 dni przed naszym ślubem. Obroniłam się, urodziła nam się cudowna córeczka, a on się teraz stara, widać zmiany. Więc myślę,że powiedz facetowi i czas pokaże, co będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze nawet mu nie powiedziałam. Boję się tego momentu strasznie. Najlepiej to jakby ten moment mnie ominął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale nie ominie i glowa do góry!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że on chce mieć rodzinę, dziecko, ale nie wiem czy teraz i ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to czy stworzy z Tobą rodzinę pokaże czas. Ale na to czy chce mieć z Tobą dziecko wpływu już nie ma. Ja z moim byłym miałam plany na przyszłość a przyszło co do czego i okazał się dupkiem, więc czas ciąży wiele zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętam jak zawsze opowiadał mi jak jego siostrzeniec miał tydzień i przespal na jego ramieniu 4 godziny, kocha tego malca. Kiedyś powiedział mi, że taka mala istotna to prawdziwy cud, a moc patrzeć jak rośnie to prawdziwa nagroda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
ludzie ale jak mozna namawiac kogos do aborcji w 3 msc ciaży?? autorko a czemu się rozstaliscie skoro on tak bardzo teraz chce byc z tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rok 2014 nie należał do udanych jak i dla mnie tak i dla niego. Zaczęliśmy się kłócić, wszystko było przeciwko nam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
no ale teraz wysyła ci smsy ze za tobą teskni ze swieta bez ciebie sa puste itd... a klocic to się przeciez kazdy kloci nawet najlepsze malzenstwa,wazne zeby siebie nie obrazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tylko sms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaszłam w ciążę z facetem z którym byłam 19 miesięcy. Gdy mu powiedziałam i ciąży zrobił mi karczemną awanturę i namawiał do aborcji. Nigdy bym się tego nie spodziewała. Żyje sobie teraz sama. Jeszcze jestem ciężarna. Jego rodzina nic o tym nie wie, a on? Chula juz z nową laską która jest tak samo nieświadoma jak jego rodzina. Ty jesteś na lepszej pozycji bo kochasz chłopaka, on kocha Ciebie i możecie się zejść i stworzyć wspaniałą rodzinę :) ja postanowiłam że nie chce od niego nic nawet pieniędzy bo nie chce żeby po tym wszystkim dziecko miało takiego ojca. Dla mnie, dla nas po prostu już umarł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jacy faceci są podli. Jak sobie radzisz ? Jesteś silną kobietą i dasz sobie radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×