Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zwyrodniała Matka

Jestem w ciąży i właśnie piję piwo.....

Polecane posty

Gość Zwyrodniała Matka

.....bezalkoholowe oczywiście!!! Kto dał się nabrać i wszedł tu z zamiarem linczu???? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-) ja w ciąży czasem napilam sie lyka alkoholowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre :D ja tez bezalkoholowe pilam czasem, a i lyk szampana w sylwestra czy lyk normalnego piwa sie zdarzyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio piłam karmi, ale ono ma 0,5% a dziś znalazłam zupełnie bezalkoholowe w dodatku gruszkowe, pychotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwyrodniała matka
Nikt nie chce mnie zlinczować??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też w ciąży piłam piwo gruszkowe bezalkoholowe, mąż specjalnie jeździł po nie do Ikei :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a raz na jakis czas normalnego nie w olno??nie przesadzajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja kuzynka z 2gim w ciazy jakos w 27 tyg? (wgl nie pije na ogol) nad morzem złapała taka ochote że 3 z sokiem wypiła!! :O Nie odwazylabym sie ale wszystko ok.... Ja pilam duzo przez 6 tyg jak nie wiedzialam.. ciaza rozwija sie ok. W trakcie czasem mi sie zdazylo calego smoersby na imprezie/ur. W Sylwestra pol lampki wina i pol szampana. Jest ok bez przzesady nikt nie upija codziennie dziecka. Patologie piją niestety litrami :< i donosza ciaze. A wy tu z przerazeniem o łykach ;d a bezprocentowe po co pic? Ochyda, lepiej oranzade wez albo sok 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gruszkowe? Paskudztwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gruszkowe? mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pijam Bavarie bezalkoholowa pszeniczna. Tak sie przyzwyczailam ze tylko taka pije :-) A dziecko ma prawie 1,5 roku :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No doooobra Jestes glupia! Usatysfakcjonowana ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cyknij tam moje zdrowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to po co pić bezalkoholowe? A po co pić alkoholowe? To działa w obie strony, nigdy nie lubiłam bezalkoholowego piwa typu lech free itp. jak byłam autem na grillu czy przy świętach wolałam napić się soku czy coli niż pić to paskudztwo, ale od kiedy jestem w ciąży posmakowały mi piwa bezalkoholowe smakowe, typu karmi tiramisu czy kopparberg owocowy, a czasami nachodzi mnie na coś gazowanego i myślę że takie piwo ma mniej cukru i sztucznych barwników niż jakaś fanta czy inna oranżada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie kupujecie bezalkoholowe gruszkowe??? iększość tych bezalkoholowych ma zazwyczaj ok 0,5 % wiec cos tam jednak jest Póki co znalazłam tylko Warkę 0,00% cytrynową ale nie smakuje mi a takie gruszkowe albo normalne o msaku "piwa" wypiłabym z ochotą :D Gdzie można dostać takie piwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×