Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem za aborcją nawet do 9 mca

Polecane posty

Gość gość

Kobieta powinna mieć wybór czy urodzić płód czy go usunąć. I nie ważne czy ma 3 dni czy 6 m-cy, najważniejsza jest kobieta, płód to tylko gość w jej ciele bez żadnych praw. Jestem pewna, że tak będzie w niedalekiej przyszłości bo ileż może się ciemnogród panoszyć w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak słów aby to skomentować.Czyli pani też jest płodem, ale zdaje mi się że mocno niedorozwiniętym.(Z największym szacunkiem do osób niepełnosprawnych ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomor2602
W Polsce jeżeli kiedykolwiek aborcja będzie legalna to w kolejce na zabieg będzie się czekało minimum rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale na pewno w końcu bedzie legalna, to jest niemozliwe zeby w normalnym kraju byly tak chore zasady, jakies pieprzone klauzule sumienia, wiecej praw dla płodów niz dla dzieci i kobiet, to jest chore! Jak dla mnie to kazda kobieta powinna sama decydowac o swoim ciele, nie chce plodu to usuwa nie wazne w ktorym miesiacu, jej brzuch i jej zawartosc wiec ona ma prawo robic z tym w srodku co chce i tyle. A teraz trzeba kombinowac i szukac srodkow poronnych na zagranicznych stronach, o aborcji nie wzpominajac bo to osobna bajka, paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem za aborcją, może nie do 9 miesiąca ale tak do 6 normalnie. Nie chcę - nie rodzę i tyle. Dość rodzenia głupich wpadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację autorko, szkoda, że twoja mama była innego zdania. Ja to nawet jestem za aborcją poza ciałem matki, a pierwszy zabieg przeprowadziłabym na tobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ty to dopiero głupia wpadką musiałaś być :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesssuuuu znów temat zakładasz jak nie o rodzeniu i masakrowaniu ciała, to o bachorach takich, a owakich, to teraz o aborcji do 9 miesiaca :o ile jeszcze tematów załozysz zdesperowana trollico? Nie masz dzieci, nie masz chłopa, nikt cię nie chce, ślęczysz na tym kafe i jojczysz jedno i to samo. Weź psa na spacer, bo nudzisz kobieto :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie moja mama mnie chciała frustratki ;-) Ja mówię o niechcianych płodach, których kobieta nie chce, i dla takich wypadków aborcja powinna być w pełni legalna i dostępna nawet w zaawansowane ciąży. Najważniejsza jest kobieta, ona żyje i czuje, a nie to nieproszone obce ciało w środku. Po co ktoś obcy się interesuje macicą innej kobiety? Niech ma wybór i robi z płodem co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje autorko. Tyko że w Polsce nigdy nie będzie normalnie, ponieważ zawsze do władzy dorywają się przygłupy i karierowicze i wymyślają tylko jak tu każdego obywatela okraść i zniewolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otóż to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak mi słów na Waszą głupotę... Czyli dziecko poza brzuchem w 9m-cu to dziecko i za zabicie jest wyrok na za morderstwo,ale w brzuchu to płód i zabicie to aborcja wg Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak czytam takie kretynki jak ty autorko to zaluje ze aborcja jest nielegalna,moze wtedy twoja matka by skorzystala i nie urodzila debila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli ta kobieta, ktora urodzila w piwnicy i zabila noworodka wedlug autorki jest niewinna,bo przeprowadzila tylko aborcje w 9mcu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA tez jestem za aborcja ,ale nie k***a 9 miesiac dla mnie 14 tydzien to max.Sa kraje gdzie do 23 tyg usuwaja a ratuja dzieci juz po 24 tyg masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys myslalam,ze aborcja do 3mca jest ok,bo przeciez nic tam nie ma, tylko jakies komorki... Teraz sama jestem w ciazy i mam film z usg z 12tygodnia. bylam w szoku jak bardzo dziecko jest juz rozwiniete. Fikalo koziolki w macicy,wygladalo jak maly czlowiek mimo,ze mialo tylko 7cm. Krecilo sie, ssalo kciuk. Nie mialabym serca usunac takiej ciazy.., Wiem,ze kobieta powinna miec wybor,szanse...ale nie jestem w stanie powiedzieć do ktorego tygodnia mozna byloby ciaze usunac tak,zeby dziecko nic nie czulo... Moze do 6tygodnia? Z drugiej strony wtedy czesto bije juz serduszko... W 7-8tygodniu dziecko ma juz zaczatki raczek, serduszko, zaczyna przypominac malego czlowieka. Gdyby to ode mne zalezalo to dalabym kobiecie ,ozliwosc usuniecia legalnie do momentu, kiedy zabije serduszko. Chociaz wiem,ze czasem kobieta nie ma objawow,plami i dowiaduje sie o ciąży duzo pozniej niz np. w 5.tygodniu. To ciezki temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jestes potworem,uważaj KARMA wraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruchac to się chcesz a dziecka już nie!!!!!! Aborcję to zrób na sobie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od samego poczecia ma dusze i jak zabija sie je to spotkacie sie jak umrzesz w niebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem wypowiedzi typu 'mój brzuch, moja sprawa'... Kobiety, które abortują, nie biorą jednak pod uwagi tego, że to nie jest już tak do końca ich sprawa, a w ich ciele rośnie żywa istota, człowiek... I teraz do was drogie zwolenniczki aborcji i kobiety, które usunęły ciążę, powiedzcie, kto dał wam prawo decydowania o ŻYCIU INNYCH OSÓB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto dał prawo innej osobie decydować o moim ciele? Ja uważam ze zabicie w 9mc ciąży dziecka jest morderstwem, ale usunięcie płodu który nie poradzi sobie sam bez mojego ciała powinno być legalne do czasu kiedy ma mózg i serce bo wtedy juz czuje. Wasze argumenty w stylu-dobrze ze matka tak nie myślała twoja itd sa tak z Doooopy ze to kosmos-różnica jest taka ze aborcji chce dokonać ktoś kto nie chce dziecka a nie ktoś kto chce! Wiec skro moja matka mnie chciała to urodziła gdyby nie chciała to raczej by mnie to nie obeszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto dał mi prawo o decydowaniu o życiu innych osób-a no nikt mi go dawać nie musiał bo to moje ciało i nikt nie ma prawa o nim decydować. Płód sobie sam nie poradzi znaczy ze jest pasożytem i na początku to nawet nie życie bo przecież serce nie bije nie ma neuronów itd. Nawet jak jest to 9 mc i kobieta urodzi to tez sobie samo te dziecko nie przeżyje potrzeba mu jedzenia opieki itd a może nie każdy podatnik chce dopłacać do tego bo komuś sie aborcja nie podoba-może Ci którzy sa przeciwnikami aborcji płaca większe podatki na rzecz sierot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tyle środków i metod pozwalających na to żeby taka WPADKA!!!,jak to nazywasz się nie zdarzyła .Wystarczy tylko użyć przy tym mózgu a nie tylko innej części ciała.I nie trzeba będzie mordować niewinnych!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama jesteś pasożyt! Nie chcesz dziecka? To idz sie wysterylizowac kretynko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jesteś chyba owocem nie udanej aborcji.W głowie mi się nie mieści jak można tak myśleć, jak możesz patrzeć w lustro.Mam tylko nadzieję że kiedyś zmienisz zdanie.Co z ciebie za kobieta?Serdecznie mi ciebie żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jak czytam takie kretynki jak ty autorko to zaluje ze aborcja jest nielegalna,moze wtedy twoja matka by skorzystala i nie urodzila debila." :D Czyli jestes za aborcja, tak? Bo czasami ze slicznych dzidziusiow wyrastaja debile, glupki albo (o zgrozo!) ginekolodzy usuwajace ciaze :D I co wtedy? Lepiej bylo usunac, co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę patrzeć w lustro, poza tym nie żal mi jak matki zabijają swoje dzieci po porodzie bo do tego właśnie prowadzi przymus rodzenia i zakaz aborcji. Bardzo dobrze tak tym płodom. Jak już tu ktos wyżej pisał faktycznie to w brzuchu jest pasożytem i to od kobiety zalezy czy da mu się urodzić czy nie bo nie oszukujmy się mimo braku legalnej aborcji prawie każda mysląca kobieta wie jak sie pozbyc pasożyta. Jednak nie powinno być tak ze kosztem zdrowia i po kątach. Legalna aborcja pozwoliła by wreszcie aby rodzily sie chciane dzieci a nie plody ktore i tak zgina bo nikt ich nie chce. Seks nie jest zadnym argumentem, nikt nie bedzie z niego rezygnowal bo jakas tam pasozytowa wpadka moze sie zdarzyc. Dalej podtrzymuje ze nawet do 9mca aborcja jest jak najbardziej potzrebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem za karą śmierci ale dla ciebie uruchomiłabym oświęcim i spaliła bez gazowania autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aborcja ? Może do 2 miesiąca. A nie 9 ! Poje***o cię?? Niech teraz Cb porozrywają na części - przecież to SAMO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masakra.. Brak słów po prostu. Niech w takim razie takie osoby nie uprawiają seksu - będzie spokój. Mnożą się jak KRÓLIKI a później pretensje ze sa w ciąży! Nigdy bym nie zabiła żadnego dziecka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×