Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maamaa Matuśka

jogurt naturalny jakiej firmy?

Polecane posty

Który jogurt naturalny nadaje sie dla rocznego dzecka? czy z krasnegostawu jest ok? napisane jest nanim ze zawiera wapń i probiotyki a dodam ze mój synus je tylko 2 razy dziennie kaszkę na mleku i nic innego znabału ,poza tym własnie jogurtem zmiksowanym z mnóstwem owoców ,tylo własnie mam problem jak idę do sklepu który wybrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia jak sie patrzy
witaj.ja kupuje córce jogurt naturalny Danone i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup kup kupeczka
najlepsza firma srajta-glajda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie ma w tym danonie chemii ,mi sie zawsze wydawało ,że firmy typu danone wala wszystko co sztuczne do swych produktach ,chociazby danonki przeciez to aż czuc chemia jak sie je ,być może naturalny jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez daje Danone i nie interesuje mnie co myslą inne mamy o tym :) moze i danonki nie są zdrowe-zgadzam sie ale nie przesadzajmy z naturalnymi.uwazam ze to najlepsze co mozemy dac dziecku.wiec jestem jak najbardzie za. ma fajną konsystencje,nie jest zbyt wodnisty ,nie za kwaśny i nie za słodki.kupuje zresztą ten 0%.córka je go bardzo chętnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natusia Twoja córa jest tylko o tydzień starsza od mojego Synka ,dajesz Jej ten jogurt codziennie ,bo ja za względu na to ze nie chce pic mleka poza kaszkami rano i wieczór ,daję mu jogurt z owocami codziennie rano na 2 sniadanie a czasem tez na podwieczorek poniewaz owoców w innej postaci jesc nie cche tylko jako musy zmiksowane wiec pakuje do tego jogurtu wszystkich owoców po troszke,a w ogóle co jeszcze je Twoja Mała,mój to straszny niejadek w ogóle nie chce nowości próbowac tylko smaki które zna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fbhdsafg
czemu kupujecie dziecku naturalne 0%? toz to chemicznie usuwany jest tam tluszcz, dodatkowo, taki jogurt (i mleko) sa bezwartosciowe bo nie rozpuszczaja sie w nim witaminy... byl ost o tym program. kupowac jogurt bez cukru ale nie bez tluszczu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecicie jakies dobre jogurty? Najlepiej taki, z ktorego tez można dobre tzatziki zrobić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz czytać etykiety, bo składy są np. różne w jogurtach tej samej firmy ale przy innej gramaturze...albo się zmieniają, zawsze unikałam jednego typu gęstego, bo zawierał śmietankę, a wczoraj patrzę na skład i już jej nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bakoma mi smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bakoma ma dobry sklad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym zaproponowała kefir krasnegostawu,ten mam sprawdzony a mały chętnie wcina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×