Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jutro córka ma urodziny,co jej dać do szkoły dla dzieci z klasy??

Polecane posty

Gość gość

Bo kompletnie o tym zapomniałam. :( Tzn. oczywiście nie o urodzinach,tylko o tym,że wypada jakieś ciasto,ciastka,cukierki przynieść i poczęstować dzieci w klasie oraz nauczycielkę. Przypomniałam sobie dzisiaj rano,nie mam kompletnie nic słodkiego w domu,oprócz kilku herbatników i miętówek, mieszkamy za granicą i tu w niedziele sklepy są zamknięte,jedynie mam otwarte tzw.kioski lub polski sklep. Ale co miałabym kupić???? Jakieś pomysły? Piec niestety nie umiem, mąż świetnie gotuje,ale z pieczenia też słabo. :/ Pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A rano nie kupisz cukierków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie kup, moje dziecko nigdy nie nosiło cukierków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie kupię,bo sklepy w okolicy mam od 8 rano,a ona najpóźniej o 8 musi być w szkole. Chyba,że kupię ok 9 i zaniosę jej na przerwę śniadaniową, już sama nie wiem. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaprowadź ją do szkoły a potem jej donieś te cukierki czy ciastka, co to za problem? I tak raczej by ich nie rozdawała z samego rana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do szkoły chodzi sama, jest w 3 klasie. Ale faktycznie chyba jej doniosę coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup cukierki ciastkami sie uwalaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kup jej cukierki w polskim sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakim kraju sklepy sa zamkniete w niedziele? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Norwegii są zamknięte w niedziele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cukierki kup w polskim sklepie, albo jutro rano i zanieś do szkoły, skoro masz taką możliwość. Mój syn bierze zawsze cukierki. Jak chodził do przedszkola, to mieli tam tradycję obchodzenia urodzin i kupowałam zawsze tort i soczki dla dzieciaków. W podstawówce cukierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Niemczech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne bo mieszkam w Szwecji i bylam i w Norwegii i w Niemczech, markety byly czynne w niedziele, w Norwegii to chyba tylko systembolaget jest w niedziele nieczynny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no sory faktycznie wszystko pozamykane, to jak ci chleba zabraknie to nie kupisz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Niemczech markety otwarte w niedzielę? Chyba żartujesz. Mieszkam tu 7 lat,wiem co mówię. Kioski tak,ale nie markety. W każdym razie zrobię jak radziłyście - oni i tak te słodkości będą jedli dopiero na przerwie śniadaniowej o 9.30, ta przerwa trwa pół godziny. No i spokojnie zdążę coś kupić i podrzucić do szkoły,na szczęście nie jest daleko. ;) Dziękuję za rady,bo trochę spanikowałam dzisiaj,a nie chciałam,żeby córce było jutro głupio. W końcu to moja wina,ja o tym zapomniałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nigdy w niedziele sklepy n
Dnia 24.09.2017 o 22:13, Gość gość napisał:

Dziwne bo mieszkam w Szwecji i bylam i w Norwegii i w Niemczech, markety byly czynne w niedziele, w Norwegii to chyba tylko systembolaget jest w niedziele nieczynny

N

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×