Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Juz za chwile pierwsza klasa!!!

Polecane posty

Gość gość

I jak przygotowania? My mamy prawie wszystko oprocz plecaka i książek do religii. No i odzież!!!! Wszystko ostatnio za małe!!!! Ale wyrosło mi dziecko przez wakacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lał super autorko. Super temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie szkoda ci ze twoje dziecko jest poszkodowane bo jedynie rocznik 09 idzie prZymusowo do szkoly od pr yszlego roku bedzie wybor. Poczytalas zdania psychologow na ten temat? Ze dziecko chce sie jeszcze bawic? Poczytaj zanim pekniesz z dumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może dziecko autorki jest 2008? A mój syn jest 09 i jestem zadowolona, ze idzie do szkoły. Nudziłby się dalej w przedszkolu... A z przygotowań nie mam jeszcze nic, bo prawdę mówiąc nie wiem co kupic... Mam nadzieje, ze powiedzą na początku roku teraz dzieciom potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noo, ksiazka do religii najwazniejsza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za chwilkę odpiszę, tylko przewietrzę jądra pod domem spokojnej starości "syfilis"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migrantka
Moja jest z 2011 i idzie do szkoły;) nie mam tylko rajstop i butów na wf, mundurek odbiorę dzień przed rozpoczęcie roku, syn nie ma butów - zawsze wyrasta we wakacje, więc się wstrzymuję z zakupem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas było zebranie i dali listę. Jest rocznik 2009 ale ze stycznia, mądra, ale emocje 6 latka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam już dużo rzeczy, książki będą zamawiane na początku r.szkolnego,pozostało mi kupić chyba tylko obuwie a synkowi do przedszkola kilka przyborów chyba piórnika nie mam i plasteliny poza tym jeszcze jakieś dresy i równiez obuwie, rzeczy gromadziłam cały rok więc teraz nie odczuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas też dali listę na zebraniu. Moja jest z września 2008 i na szczęście już bardzo chce iść do szkoły, ale z tego co powiedziała na zebraniu wychowawczyni trafiła do grupy gdzie będzie większość dzieci z 2009 więc ciekawa jestem jak będą prowadzone zajęcia żeby żadne z dzieci się nie nudziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nie mieszają, jest dwie 1 klasy rok 2008 13 dzieci a rok 2009 23 dzieci, nikt też nie zostawił dziecka w przedszkolu a po cichu na to liczyłam bo grupa jest duża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u nas właśnie listy nie bylo i pomyślałam, ze może to oczywiste, a ja jakas ciemna jestem? ;-) Mój syn tez styczniak, rozgarnięty aż za bardzo... nie boje się, w końcu nie on jeden zaczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas sa mieszane i typowo 6 łatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grgr
Ja nie mam pojęcia z których roczników są dzieci w szkole córki. Wiem doskonale że jest na szkołę za mała ale chciałam żeby szła ze swoim rocznikiem i nie odraczałam. Zaczynam żałować, może trzeba było, zwłaszcza że córka dostała się do szkoły z wysokimi wymaganiami, miała nawet badanie predyspozycji przeprowadzone w formie egzaminu przed komisją. Nie będzie więc łatwo a córka wciąż nosi ze sobą te zabawki, nie lubi zajęć obowiązkowych. Nie składa jeszcze wyrazów i martwi mnie to bo jakoś nie umiem jej zachęcić do prób czytania. Przygotowane jeszcze nie jesteśmy. Wyprawka na szczęście jest skromna. Nie mogę jednak dostać butów dla małej bo ma wysokie podbicie i wszystko jest dla niej za ciasne. Pójdzie w jakichś łapciach, może crocksy jest sprawię :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
moja 09 tez az rwie się do szkoły. zwlaszcza ze opanowała juz wiekszosc literek itd. my jeszcze nic nie mmay ale ma z tamtego roku bo kupowalam wszystko nowe plecak,piornik itd i ma to wszystko w idealnym stanie wiec nie wiem czy bede jej kupowac nastepny plecak zwlaszcza ze tamtejsze zakupy ze Smyka nie były tanie i sa jak nowe. wiec po co w sumie jej kolejny tornister,piornik,worek na wf itd. oczywiscie kapcie,ciuszki na gimnastyke itp to jej kupie nowe. a le te wszystkie inne jak np piornik (kolorowy z kucykami i brokatem-jej ulubiony :) ) chowala zawsze do swojej szkolnej szuflady,jak odebralam na koniec roku to w takim samym stanie jak kupilam,wszystko ladnie poukladane i zadbane to pewnie bedzie miala ten sam piornik. zeszyty itd oczywiscie tez,podreczniki sa za darmo. mysmy tez dostali pod mkoniec roku szkolnego listę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurffa ja mam syna e 3 gim i na ksiazki poszlo 530 zl kupowalsm nowe bo 3/4 z poprzedniego roku bylo nieaktualne,bez ksiaxki do religi bo nie chodzi ,tak to by bylo 570

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
a nie ejst tak ze podreczniki za przysłowiową złotowkę? mysmy w zerowce kupowali to tez pare stowek poszło a do 1 klasy juz za darmo-paradox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
a teraz widze z episzesz o 3 kl. gimn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja jest z rocznika 08 i też cieszy się że idzie do szkoły co prawda wzrostem i wagą wygląda jak 4latka ;) miałam problem aby kupić skarpetki (rozmiar 28 i buty ten sam rozmiar na wf) ale już wszystko mamy córka dodaje i odejmuje super do 20, czytać też czyta myślę że nie będzie źle u nas jest 5 klas pierwszych ale wszystkie są mieszane, chociaż myślałam że będą podzielone na rocznik 08 i 09 ale może tak ma być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardziej obawia mnie tylko ten elementarz u nas w szkole bardzo na niego narzekają nauczyciele syn jest starszy i miał "tropiciele" w sumie jego wyprawka podręczników do szkoły kosztowała mnie ok 450 zł (same podręczniki) to jednak warto było bo na 1 klasę ma 5 podręczników, 5 ćwiczeń z polskiego i 5 ćwiczeń z matematyki a także dodatki jak przyroda, zestaw do ćwiczeń plastycznych, informatycznych, płyty itp wszystko jasne i przejrzyste a teraz ten elementarz.....:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wydziwiajcie, elementarz ma za zadanie nauczyc czytac****isac i bez wzgledu na to, czy to ksiazka rzadowa, czy stary elementarz Falskiego czy zestaw ksiazek za 400zl to i tak dzieci sie naucza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny te które posyłacie swoje dzieci w tym roku do pierwszej klasy. Wybrałyście szkoły gdzie nosi się mundurki czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka131a
Jak sobie przypomnę obowiązkowe granatowe fartuszki w szkole, to jeszcze mnie siódme poty oblewają. Dlatego nie chciała bym moje dziecko do takiej szkoły uczęszczało. A jeśli interesują was podręczniki szkolne na 2015/16 r. to zobaczcie stronę http://www.taniaksiazka.pl/podreczniki-c-313.html Są tu tańsze podręczniki, a dodatkowo można kupić w promocyjnych cenach inne akcesoria szkolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie teraz ale w zeszłym roku wysłałam córkę do takiej z mundurkami i jak coś to polecam. Dzieci nie oceniają siebie po tym co kto ma na sobie i za ile. Poza tym tam gdzie chodzi mundurki są naprawdę bardzo fajne (szyło je Hero Collection www.hero-collection.com.pl) więc chętnie je noszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×