Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tosiczka

kalendarz ciąży na bellybestfriend ??

Polecane posty

Gość Tosiczka

dziewczyny kilka tygodni temu dowiedzialam się, że jestem w ciązy i zaczelam szukac info w internecie. Znalazlam kalendarz dla ciezarnych na bellybestfriend- wydaje sie fajna sprawa, ale przez rejestracja chcialabym zasiegnac Waszych opinii! Czy któras może prowadzi tam dziennik, wykresy itd?? bede wdzieczna za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Giganciara1
ja tam prowadziłam dziennik ciąży:-) własciwie masz wszystko w jednym miejscu dla ciężarnych - ja uwielbiam te wszystkie wykresy. Jak przychodzilam po USg to sobie wklepywalam te wszystkie dane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez mam i dzieki temu wiem w którym tyg i dniu jestem dokładnie. Kalendarz informuje o najwazniejszych badaniach, sama mozesz dodawac notatki, wyniki badań i parametry dziecka. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiczka
Ja jestem w 11 tc a Ty?? po Waszych odpowiedziach założyłam sobie konto i naprawde jestem pozytywnie zaskoczona.. Wpisałam sobie moje wszystkie wyniki badań, wyniki dziecka i chyba zacznę się ważyć ;D a Wy prowadzicie wykres wagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a możesz podać link do tego wykresu wagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiczka
tu masz link do całego serwisu: http://bellybestfriend.pl/ jak się zarejestrujesz to bedziesz miała dostęp do wszystkiego m.in. do wykresu wagi właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co jak tam tyjecie? ;p w normie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja niestety trochę w zeszłym tygodniu za dużo przybrałam, bo troche sobie pofolgowałam z jedzeniem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiczka
U mnie za to pieknie w normie się utrzymuje waga :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tosiczka, ale u Ciebie to dopiero początek... ja na początku tak bardzo nie tyłam... dopiero pod koniec 2 trym i potem w 3 dużo przybrałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×